IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st May 2006, 11:48
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Мерси за съвета, това и смятам да направя утре защото пъпчиците нещат да се махат.Дано утре да ми предпишат нещо което да ги махне по бързо.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st May 2006, 15:55
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от top_secret_girl
Tina а на теб като ти се получат тези пъпчици мажеш ли ги с нещо друго освен с крем Здраве?Защото аз успях да си оправя малкото обривче но след няколко дена по половината ми гръб се появиха малки пъпчици и просто незнам какво да ги правя.Днес ще ходя да си записвам час при дерматолог и дано да ми даде нещо което да ги заличи.С крем Здраве изсъхнаха но не се махнаха.Нека и някой ако е наблюдавал да каже за колко време се заличават тези гадни пъпчици.
Поне аз вече ще знам да не си правя експерименти и ще си задържа косъмчетата поне по гърба!!!
Ами на мен ми се получаваха подобни пъпчици с бели връхчета само в началото като започнах да си епилирам ръцете,защото кожата там явно ми е мнго по-нежна.Но с времето нещата се оправиха и сега(да чукна на дърво ) не ми излизат вече.А при теб вече нещата са си за специалист и добре си се наканила да си запазваш час.С нищо друго не съм се мазала преди освен с крем Здраве,пък и отвреме на време просто си ги оставях сами да си се оправят,без да се намесвам с каквито и да е било интервенции и мазила.Причините за твоите пъпки може да са най-различни,но не съм нито лекар нито това е нaчина да ти дам някакво адекватно решение,само ще те посъветвам като ти се махнат пъпките от гърба най-редовно при къпане да свикнеш с гъба колкото можеш повече да излюстваш мъртвите клетки по повърхността на кожата на гърба си.Особено през лятото в тези горещини това е много важно,за да може самата ти кожа да диша и един вид така ще се застраховаш едно 80% да не ти излизат пъпки.
Успех и не се притеснявай!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st June 2006, 13:38
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Мерси много за разясненията!!!Аз вече бях на дерматолог и лекарката ми каза че е някакъв обрив явно защото кожата е била нежна.Нарече го с някакво название дето не мога да си го спомня и каза че обривът приличал много на акне.Предписа ми някакъв спирт Akne Out Aktiv и един крем дето го забравих как се казва.Днес започвам да се мажа така че ще видим какво ще излезе.Мисля че бързо ще се заличат тези пъпки....поне тя така каза.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th November 2013, 11:23
Aifer Aifer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,аз искам да споделя с вас ,че също имах проблем с гнойни пъпки по лицето и шията с които се борих почти година .Какво ли не пробвах,бях при дерматолози,ползвах скъпа козметика,различни козметични процедури и най - накрая в отчаянието си реших да пробвам лосион който се прави от фармацефт с 52 годишен стаж и до ден днешен съм благодарна на тази жена ,че благодарение на нея имам самочувствие и нямам никакви проблеми с лицето.Наскоро видях ,че има и страница в фейсбук,можете да го намерите под името Magnifico.Струва само 18 лева и е супер ефикасен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обривследепилацияспешно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.