IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 4th February 2008, 14:01
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране Как да махна вдлъбнати белези от пъпки... :(

Съжалявам ако темата се повтаря, но аз не успях да открия такава... пише много за петна, но не и за тези вдлъбнатини, който остават по кожата след напълното изчезване на пъпките.
Може ли да ми дадете съвет, с какво могат да се премахнат специално тези издълбани белези. Чух за Контрактубекс и Мадекасол, но и за 2та има противоречиви мнения и като че ли повече действат за петна, а не за вдлъбнатите белези.
Моля, който има опит с този проблем да сподели!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th February 2008, 14:29
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Контрактубекса е за белези ,но трябва да го използваш доста дълго време за има видим ефект.Защо не опиташ докато е още подходящо времето да си направиш пилинг,но професионален не вкъщи.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th February 2008, 14:39
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

misheto7 правя си химичен пилинг с гликолова киселина 50%, но преди ден ми беше едва 2рата процедура. Петната избледняват, но разлика във вдлъбнатините нямам никаква. Мисля да направя 4-5 процедури, но ми казаха да не чакам резултат специално по отношение на вдлъбнатините и неравностите по кожата Дали 5 процедури са малко??? Според козметичката ми лицето ми е в добро състояние и нямало нужда от повече,
А за Контрактубекса - по-добре дълго, стига да знам че ще има ефект. Ти ползвала ли си го? Колко време мазане си трябва???
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th February 2008, 14:45
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз си правих химичен пилинг преди години, но полза не видях. И аз имам подобни белези от акне, но си ги търпя и тва е. И по-лоши неща има
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th February 2008, 14:55
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Не мога да ги търпя, като се видя в огледалото все тях гледам и се чудя как да ги махна Трябва да има някакъв начин, неможе да няма!!!
А верно, че винаги има и по-лоши неща, но дай боже по-малко за всеки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th February 2008, 15:33
angie85 angie85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Berlin
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез MSN до angie85
По подразбиране

Цитирай:
А за Контрактубекса - по-добре дълго, стига да знам че ще има ефект.
За мен и Контрактубекса и Мадекасола нямат никакъв ефект. Ползвах Мадекасол за пресни белези, махаха ми бенки и трябваше да го ползвам седмица. Не е подходящ в твоя случай. Контрактубекса ми докара една стрия до белега, която никога няма да се махне . Проблемът при него е, че ако мажеш здраво място може да се сцепи кожата (силно казано, но да изглежда като стрии). Добре, че беше на гърба ми, иначе не знам какво щях да правя. Аз ползвах и двете по лекарско предписание с презумцията, че белезите ми никога няма да се махнат и така и стана. Вече минаха 7 години от първата ми изгорена бенка и белегът си е много видим. Не че искам да те отчайвам, но не вярвам да има ефект. А защо не отидеш при кожен лекар? Според мен той може да ти даде някакъв съвет.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2008, 15:39
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Лелеее, ужас, ми те мойте белези са по лицето... остава от тези мехлеми и други белези да си докарам. Добре че ме предупреди, май найстина е по-добре да пробвам с лекър, но ми се искаше все пак ако може да не се стига до там и някой да ми даде съвет от опит. Явно, това са най-коварните белези, които може да останат... с петната се справям доста добре, но това махане няма
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th February 2008, 15:58
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Ох,и аз имам същия проблем излизат ми пъпки и след това остават червени петна много гадно и отвратително.ползвала съм контратубекс,но кожата ми не го понасяше,много ме щипеше пареше и сърбеше.Чела съм за този продукт http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25 но не съм го ползвала.Можеш да го пробваш техните продукти са много добри също съм чувала за Ла Рош-cicaplast,но и него не съм ползвала.Chudesnata на теб пъпки излизат ли ти?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th February 2008, 16:02
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Имах предвид процедури при дерматолог,а не при козметик.Не съм имала такива белези ,но съм виждала ефект от пилинг ,и мога да кажа ,че момичето имаше голямо подбрение.Мисля ,че след няколко пилинга положението трябва да се оправи.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th February 2008, 16:14
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
Чела съм за този продукт http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25 но не съм го ползвала.Можеш да го пробваш техните продукти са много добри също съм чувала за Ла Рош-cicaplast,но и него не съм ползвала.Chudesnata на теб пъпки излизат ли ти?
Това ми изглежда много хубаво, но вероятно ще го взема по-натам като ми свърши пилинга. Не Миленка, не ми излизат пъпки вече, или поне много рядко. Не искам да правя реклама, защото на всяко лице различните неща влияят различно, но откакто ползвам Нео Страта и редовно ходя на почистване не са ми излизали никакви пъпки.
Зачервяванията също не са такъв проблем, защото с времето се заличават, стига да ги третираш с правилните продукти де . Миленка, в една друга тема, специално за петна споделиха една домашна маска и всички отзиви са страшно добри. Дори жената, която я предложи е показала ефекта от нея на снимка. Аз също започнах да я правя и ефект наистина има още след първите пъти. Ако те интересува ще ти напиша съставките, много е лесна и бърза за приготвяне.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдамахнавдлъбнатибелезиотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.