IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th November 2017, 16:46
kinggod kinggod не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Привет и от мен. Аз ще похваля сайта https://www.bigsize.bg . Вече около година си пазарувам от там. Една приятелка също се зариби и го следи постоянно за нова стока. Има доста добри дрехи и големи размери. Не съм сигурен, но мисля, че могат да се правят и заявки.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th April 2018, 06:41
emimam87 emimam87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 7
По подразбиране

В магазините е меко казано трудно да се намерят хубави дрехи в големи размери, имало е случаи, когато съм обикаляла с часове. Онлайн е много по-удобно и разнообразието е страхотно. Плюс това, дори и да има някакъв проблем с размера, при повечето онлайн магазини няма проблем да се направи замяна. Аз напоследък пазарувам от Евиза, където имат специална категория за макси мода. Лесно си намирам доста хубави модели в размер над XXL.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th April 2018, 11:15
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

Много добри предложения.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 18th October 2018, 10:29
reaka9262 reaka9262 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен. Не спирам да хваля едно магазинче www.brando.bg., от което се възползваме цялото семейство вече втора година. По принцип пазаруваме обувки от там. Също така предлагат ѝ дрехи, които са с големи размери. Надявам се да съм помогнал
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th February 2019, 14:26
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

Наскоро родих, а по време на бременността качих доста килограми. До сега не осъзнавах какъв проблем имат по-едрите и по-пищните дами. Изборът на дрехи с големи размери е силно ограничен и почти не можеш да намериш нещо красиво и качествено. Повечето дрехи все едно са чували… Въпреки това успях да открия един магазин за макси мода – Monte Cervino - https://montecervinobg.com/. Наистина имат голямо разнообразие, цените са повече от достъпни и най-важното дрехите са от Италия, а не са от КНР Купих си няколко неща от тях и съм много доволна. Надявам се след определен период от време да си върна старите килограми и тогава ще започна да си нося старите/нови дрехи, които се надявам вече да ми стават
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: модазадебеланки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.