IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th January 2014, 11:20
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inaninkata Виж мнението
Има ли часовник?
Аз на моя му подарих за рд-то часовник и остана много доволен. Оттогава е фен на часовниците и си купи още един. Не спира и да чете всякакви новини за тях и му се радвам
Постонно се рови и плакне окото с часовници тук
То на лош късмет бе
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th February 2017, 23:52
ivelinahristova ivelinahristova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Здравейте! Някой може ли да ми помогне в избора на подарък за рождения ден на брат ми. Много искам да го изненадам с нещо хубаво. Разглеждах всякакви неща и вече съм объркана и не мога да избера. Една приятелка ми препоръча да му взема графичен таблет. Честно казано за първи път чувам за подобни таблети. Някой знае ли какво представляват?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st February 2017, 09:18
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

Щом обича да рисува, то тогава графичният таблет е страхотен подарък, на който наистина ще се зарадва. Препоръчвам ти модел https://ardes.bg/product/wacom-intuo...-s-north-76703 , цената му е приемлива и мисля, че е повече от добър.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th March 2019, 09:04
Аватара на heiye
heiye heiye не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2019
Мнения: 1
По подразбиране Избор на графичен таблет

Цитирай:
Първоначално написано от ivelinahristova Виж мнението
Здравейте! Някой може ли да ми помогне в избора на подарък за рождения ден на брат ми. Много искам да го изненадам с нещо хубаво. Разглеждах всякакви неща и вече съм объркана и не мога да избера. Една приятелка ми препоръча да му взема графичен таблет. Честно казано за първи път чувам за подобни таблети. Някой знае ли какво представляват?
https://www.xp-pen.com/product/84.html

Според моя скромен опит с Art Drawing Tablet XP-Pen Deco 01-и , мога да кажа, че за фотообработка (селекции, малко четки, ретуш) е предостатъчен, аз дори работя на около 1/3 от работната площ на 10"x6.25" размер, за да не си извивам китката много (уморява) и съм достатъчно прецизен, за да селектирам пиксел по пиксел.

XP-Pen Deco 01 модели имат 8192 нива на натиск, което не е от съществено значение при фотообратка. Имат и и изведени програмируеми бутони. с лява ръка върху програмируеми бутони, с дясна навигираш с пръсти и писалка.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 7th August 2019, 10:47
Аватара на tz.ivanova
tz.ivanova tz.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2019
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, малко късно се включвам, но реших да споделя какво подарих последно на приятеля си, защото смятам, че може да е от помощ. Сигурно сте забелязали, че мъжете доста се грижат за колите си, постоянно ги ремонтират и им купуват нови части, държат всичко да им е изрядно. Таа реших да го зарадвам със зарядно за акумулатор и честно казано, ми се получи. Зарядното поръчах онлайн, като преди това се обадих за консултанция на хората, които доста ми помогнаха. Това, което избрах е на Starline - Чехия 12V/24V от 20 до 700А. Има доста неща в там, а пък ако имате колебания хората там винаги са насреща. Надявам се да съм била полезна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОДАРЪЦИЗАМЪЖЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.