IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2007, 01:00
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

случвасе заради прекарана болест или смяна на сезон има и такива случаи
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2007, 09:45
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Не се притеснявайте толкова... и на мен ми закъснява в момента, но чувстам, че скоро ще ми дойде, защото правя странни неща ... еее освен ако някои не е правил секс без презерватив тогава може да се притеснявате
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th February 2007, 12:45
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

здравейте днес мой съвет че трябва да не забравяме прегледи при гинеколог който скоро не ходил да се помисли за скорошно посещение че в днешно време ние жените какво ли нямаме че кисти че разни работи на главата ни идват от къде ли не
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2007, 16:00
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Вече ми е писнало от такива лекари....обиколила съм целия град , де що има лекар гинеколог аз съм ходила при него...всички ми казват различни неща,лекуват ме с различни медикаменти...и накрая файда нема...Вече се замислям сериозно да отскоча до София за един преглед.Предложете някой сериозен гинеколог.
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th February 2007, 22:39
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Спомням си,че след първата ми менструация имаше 6-месечен застой ...имам в предвид,че е нормално,когато мензисът още не се е регулирал до 2-3-та година да има такива големи паузи.От друга страна цялата тази работа с диети си оказва също доста неблагоприятно влияние.Трябва да се направи преглед от гинеколог,но не консултация по телефона!!!Говоря по-специално за ехограф,защото в днешно време всяко трето момиче има кисти на яйчниците и започва едно тъпкане с хормони...та м****а си трака.....

ПП:А и не мислете,че като отидете в София ще попаднете на най-кадърния специалист,който ще помогне на момента с много компетентно мнение.Мен вече ме е страх да отида на лекар,защото от 5-тима различни специалистчета ще ми изкарат 6 различни диагнози,плюс-минус някоя нова болест в добавка,та да ме оплашат още повече.Гаранция никой не може да ти осигори,че ще оправи нещата,но все пак не е работа и да не ходиш изобщо да те видят. Успех!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th February 2007, 08:58
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

На мен доста време след първата ми менструация, цикъла ми беше нередовен. Имало е периоди, в които 6-7 месеца не ми е идвало. Разбира се майка ми веднага ме отведе на лекар, казаха, че нямам кистозни яйчници, всичко ми било наред, но за да регулираме малко хормоните да пия противозачатъчни, тогав бях на 16 години. От 50 кг станах близо 70 2001 да не говорим как се чувствах, имало е дни, в които не мога да стана от леглото И така няколко месеца ме тъпкаха здраво с хормони, накрая лекарката ми предписа едни хапчета, които са против безплодие, това беше върха на сладоледа, след като нямаше кои знае какви резултати освен многото килограми и моето ужасно физическо състояние, отидохме при друг лекар, гледайки ме на видеозон, той заяви, че от тези хапчета против безплодие, в тръбите ми има няколко яйцеклетки и при евентуален полов акт, спокойно мога да забременея с близнаци и така свършиха моите мъки, в последствие цикъла ми се нормализира(още повече ако една жена води редовен полов живот- това има значение). така че всеки да си прави изводите, като за начало, идете при сигурен лекар, най-добре се консултирайте с няколко преди да започнат да ви ползват като опитни зайчета за най-новия контрацептив на пазара
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th February 2007, 15:43
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

боже това е ужасно що за лекари ти преглеждаха наистина направиха опити с теб пълно безобразие много ще трябва да внимават всички при кой да отидат и е правилно по добре при няколко
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th March 2007, 17:59
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

на мен също не ми е редовно..на 16 съм и имам цикъл от близо 3 год..по едно време беше станал редовен ама са пак не е и нз що така
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th March 2007, 12:45
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

момичета имам така да се нарече малък въпрос. в началото на този месец трябваше да ми дойде но се случи нещо странно просто имаше един период около датата ми за менструация в който получих кървенето ама беше много оскъдно напоследък не се храня много просто нямам апетит. чудя се дали е от малкото количетво храна което приемам, може би е от смяната на зезоните?Вие какво мислите? четох на много места че може дори да ти пропусне цикъла от нередовно хранене и от спазване на диети. моляви помогнете ми!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th March 2007, 12:52
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
момичета имам така да се нарече малък въпрос. в началото на този месец трябваше да ми дойде но се случи нещо странно просто имаше един период около датата ми за менструация в който получих кървенето ама беше много оскъдно напоследък не се храня много просто нямам апетит. чудя се дали е от малкото количетво храна което приемам, може би е от смяната на зезоните?Вие какво мислите? четох на много места че може дори да ти пропусне цикъла от нередовно хранене и от спазване на диети. моляви помогнете ми!
Взимаш ли хапчета?

На мен ми се е случвало да не ми дойде вообще, не само да е много слабо. При мен се получи от смяна на климата, поне доктора така ми каза. Не било нищо ненормално. Бих те посъветвала да идеш на доктор, поне за собственно успокоение. И го питай него за диетите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МесечниятЦикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.