IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st February 2007, 11:31
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

тъкмо сега го гледам Проф.Манг в Пълна Промяна..естествено,предст ви се отлично...

Яна,сподели малко повече подробности,разкажи и за компютърния модел ,какво промени в теб
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st February 2007, 12:20
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6994
ти значи си ходила при него? И колко ше ти струва носа горе долу? около 10 000евро?
в сайта му пишеше пинопластика 4000-6000 евро
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st February 2007, 16:40
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Не съм ходила при Манг. След 4 месечно реване след тази матска успях да и предизвикам милосърдието и тя ми уреди нещо като телефонно интервю защото аз исках да знам ако си правя Пълна Промяна дали ще има отстъпка от цената, все пак това са около 7-8 операции, пък и исках още един компютърен модел за да сравня как ме виждат различните хирурзи.

И двамата ме виждаха по един и същи начин но Манг отиде малко по далеч като ми сложи лицеви импланти и много филури и фенолов пилинг и замязах сякаш съм на 20.:) Брях, само условието при него е ако наистина искамм да изглеждам така да сваля 20кг а при Проф Станек в Лондон условието беше 10 задължително а той ще прави липосукциите масивни с реанимиране.

Та така говорих с него, не е от много словоохотливите но той знаеше от матската какъв ми е случаят и изброй какво ще трябва да направя и като съм готова да отида и да ме прегледа да ми обяви последно цената с отстъпката и така. Ми тва е. За ринопластика не съм питала но и не съм мислила, то при мене цвсичката Мара втасала:) надявам се да съм помогнала с квот можах.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st February 2007, 17:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от 6994
ти значи си ходила при него? И колко ше ти струва носа горе долу? около 10 000евро?
в сайта му пишеше пинопластика 4000-6000 евро
Цената е съвсем нормална за Западна Европа, дори е по евтина от тази в Великобритания!Там цените са между 4000 и 7000 паунда което прави между 12 000 и 21 000 лева.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2007, 18:04
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цената е съвсем нормална за Западна Европа, дори е по евтина от тази в Великобритания!Там цените са между 4000 и 7000 паунда което прави между 12 000 и 21 000 лева.
с теб сме обсъждали цените в чужбина мисля, а и с други тук в форума
и на мен така ми се стори че не е толкова скъпо
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2007, 19:02
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Да тука в UK човек ще си помисли че само мултимилиардери живеят като им гледам цените. Но пък и масата са повлекани и не им пука на кво мязат. Пък и почти всички на които не им се плащат измислените им цени ходят до САЩ или Европа, даже Бразилия.

Видях че се cпряга името и на Алекс Каридис, и той е много добър но все пак на Harley Street кофти пластици като цяло няма, не стигнах до него само защото така или иначе не смятам да се оперирам в UK.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st February 2007, 19:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Да тука в UK човек ще си помисли че само мултимилиардери живеят като им гледам цените. Но пък и масата са повлекани и не им пука на кво мязат. Пък и почти всички на които не им се плащат измислените им цени ходят до САЩ или Европа, даже Бразилия.

Видях че се cпряга името и на Алекс Каридис, и той е много добър но все пак на Harley Street кофtи пластици като цяло няма, не стигнах до него само защото така или иначе не смятам да се оперирам в UK.
Да права си но през почивните дни като излезеш по центара всяка втора е с силикон на циците
Алекс Каридис е доста известен ,при него си правят операции всички по известни личности в UK.Цените му са доста солени, само консултацията е към 80 паунда(преди 3 години).Доста добър специалист е, но когато ходих при него ми каза че не ми дава никакви гаранции за оправяне за това се се преориентирах към лекар който се занимава предимно с поправки на ''майсторлъка'' на други лекари.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st February 2007, 21:25
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Съгласна съм. Само в групата докато имах силиконовят пръстен матските отдавна вече приключиха с тунинга (сланините отдавна са забравени).

Никоя не е ходила на Harley Street да се оперира но всяка е минала оттам за консултация. Моята при Станек заедно с компютърният модел беше 140 паунда, а специално при Алекс Каридис само за консултация се чака вече по 4-5 месеца и струва около 125 паунда.

Евалла на Манг не поиска нищо но той сигурно си е помислил че съм много близка на семейството на пациентката му а като се има предвид че играе безплатно голф на игрищата на мъжа и из цяла Европа затова може би минах тънка лаисна.

Не съм чула никoй с мижавите си 2000 паунда (преди таксите) заплата да се е тунинговал тук, редовно се спряга Прага, Брюксел, Будапеща, Рио, Буенос Aires и напоследък Гданск и Варшава .
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st February 2007, 22:50
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Да така е късат се да ходят в чужбина после реват от несполучливите си операции....вкючително и аз
Повечето лекари които работят на Харли стрийт работят и държавно така че дали ще си я направиш на частно или на държавно повярвай ми няма разлика.Дори за Англия се казва че по добре да се прави в държавна болница тъй като имат повече обурудване !Има варианти когато може да се мине по болнична пътека и да не се плаща нищо но то е за наистина тежки случаи.
Другото е че има възможност за разсрочено плащане така че не е кой знай какъв проблем да си направиш операцията.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th February 2012, 19:29
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Момичета, гледам, че отдавна не е посещавана тази тема, та реших малко да я освежа с едно питане. Някой чувал ли е за д-р Онур Ерол (Турция). Ще се радвам да споделите всякаква информация за него.
Ще съм благодарна и ако споделите за някой световноизвестен пластичен хирург с впечатляващи резултати в ринопластиката и по-конкретно майстор във върховете, без значение къде по света се намира.
Чувала съм и за някой много добър чешки хирург, но никой не маже да ми каже името му.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.