IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th August 2005, 14:04
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LolaBunny
Имам проблем,започнах да използвам тампони,обаче веднъж докато бях с тампон видях,че ми е станало голямо петно на дънките и на бикините,помислих,че не съм избрала правилната големина на тампона и е станало фал Обаче като го извадих и той беше "празен" на половината,за сметка на това кончето беше изцапано.Защо се получи така,по конеца ли е текло или покрай самия тампон???Някой може ли да ми погне?Не съм сигурна,че е нормалко да се случи.

...според мен не си си поставила правилно тампона, като по4не6 по-4есто да си слага6 и ще свикнеш с усещането, с това дали е поставен правилно или не....ами това е, поздрави)
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th August 2005, 19:27
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Не си ме разбрала. Аз имам друг проблем.Като го поставя и не го усещам.
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st September 2005, 22:50
marissa marissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране а при плеване

а можете ли да ми кажете какво да правя,ако искам да плувам.понеже скоро ще се записвам на уроци,а всичко е уредено предварително(т.е. няма как да отменя тренировката и да не ходя по време на менсртуациата ми)и не знам как ще се справя с този проблем.до сега не съм ползвала тампони,но се съмнявам,че ще издържи на едночасова тренировка...как мислите..какво да правя..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd September 2005, 10:55
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Еми аз на морето си плувах с тампон и нямах никакви проблеми,но цял час треничовка нз? И все пак ако питаш мен ако избереш правилния размер всичко ще е ок,просто веднага щом излезеш ще трябва да го смениш.А по време на тренировката не може ли да идеш и да го смениш?Ако искаш може да пробваш няколко пъти да влезеш във водата за по-малко време,за да си сигурна,че няма да има проблеми.Аз започнах да ползвам тампони главно,защото трябваше да ходя на море обаче сега са ми много удобни и практични. Късмет,аз винаги съм искала да ходя на плуване ама мързела си е голяма работа
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd September 2005, 08:21
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Уф, чакай, че не мога да си обясня защот така ти е станало с тампона и дънките и кончето, Лолабъни....

При мен се получава също, ама защото се е препълнил...Най-вероятно не си го сложила добре....хм....а казваш и че не го усещаш....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th September 2005, 20:01
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

marissa от личен опит ще ти кажа , че тампонът ще издържи, само ако си избрала подходящият размер. 8)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th September 2005, 14:19
marissa marissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от puhito
marissa от личен опит ще ти кажа , че тампонът ще издържи, само ако си избрала подходящият размер. 8)
а как да разбера кой е подходящият размер за мен???както казах не съм ползвала досега тампони
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th September 2005, 14:00
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Еми сама прецени, те са на някакви какпки, ако си съвсем в началото си вземи по-големи,т.е с повече капки.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th September 2005, 10:22
sara sara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте!попринцип редовно следя темите във форума и покрай тази тема за тампоните реших и аз да пробвам(на 15 години съм)купих си О.B.,но не можах да си сложа тампона...не знам защо така стана...уж съм отпусната,всичко точно,но не ще да влиза умъчих се половин час.накрая си сложих пак превръзка и усещах една лека болка от "борбата"с тампона,но ми мина...при вас случвало ли ви се е нещо такова...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th September 2005, 12:08
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ей, момичета, не използвайте тампони докато сте още девствени...после ще ви се налага да се оправдавате за нещо, за което единствената ви вина е, че сте се вързали на ракламата на О.В. че тампоните може да се слагат и от девствени момичета...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Затампоните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.