IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th October 2007, 18:22
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimossa
страхувам се от резултата.но все пак вече нямам търпение...благодаря ти за успокоението.
Ти всъщност ще си само на консултация. Аз се обърках, че това ти е датата за операцията..Ако решиш при него, дата ще можеш да запазиш може би за след около месец. Аз едва успях да се вредя за след 3 седмици след консултацията.

Резултата е това, от коетов секи се страхува. Съгласна съм, че това е най-важното и притеснителното до толкова, до колкото ще се покрива с твоите очаквания...

Стискам ти палци, кажи после как е минала консултацията и на какви кубици сис е спряла
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th October 2007, 17:41
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Консултацията при др.Тонев мина добре.Поуспокоих се ама малко.Като взе да ми говори за усложненията и ми стана доста страшно.Спря се на 350 кубика защото ми е широка гръдната плочка.Но като сложих един инплант за да разбера как ще изглежда и ми се видяха малки.Мъжът ми не ме хареса така(иска да съм по фрапантна)и се спряхме заедно на 390 кубика.Доктора малко не се съгласи,ама все пак аз си желая това.Сега ще правя изследвания и към края на ноември отивам.Не ме е страх от самата операция,а от последствията.Страх ме е дали ще ме боли след това много.Имам бебе на три месеца и първата седмица ще имам помощничка,ама втората няма да имам.Как ще се справям-не зная.Нека ако има момичета оперирани които си гледат децата сами да споделят мнение.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th October 2007, 19:00
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Дата определихте ли? Стискам ти палци, да знаеш

Добре е да се обсъдят рисковете и евентуалните усложнения, да знаеш. Това е най-важното всъщност. Като дойде деня на операция
та, даже ще ти дадат лист, с описани всички рискове и усложнения, под които ти трябва да се подпишеш, че си запозната с тях
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th October 2007, 19:42
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Браво бе, как ти завиждам за мъжа. Моя казва, че като ме види на летището да пристигам с много големи цици, пали колата и ме изоставя А то за него и 300сс са много
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th October 2007, 20:41
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Консултацията при др.Тонев мина добре.Поуспокоих се ама малко.Като взе да ми говори за усложненията и ми стана доста страшно.Спря се на 350 кубика защото ми е широка гръдната плочка.Но като сложих един инплант за да разбера как ще изглежда и ми се видяха малки.Мъжът ми не ме хареса така(иска да съм по фрапантна)и се спряхме заедно на 390 кубика.Доктора малко не се съгласи,ама все пак аз си желая това.Сега ще правя изследвания и към края на ноември отивам.Не ме е страх от самата операция,а от последствията.Страх ме е дали ще ме боли след това много.Имам бебе на три месеца и първата седмица ще имам помощничка,ама втората няма да имам.Как ще се справям-не зная.Нека ако има момичета оперирани които си гледат децата сами да споделят мнение.
а на какъв вид импланти се спря? че и на мен ми предстои консултация. засега смятам асиметрични на ПИП,но не са ми ясни много неща
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th October 2007, 21:45
lux&lux lux&lux не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 47
По подразбиране

ей sexy радвам се за теб. как чакам с нетърпение деня в който и аз ще се похваля а ако видиш зор с детенцето свиркай да помагам и аз съм от ст.загора
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th October 2007, 22:49
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

sexy007, а на какъв метод за поставяне се спряхте? Ако е през мишницата бая ще се узори да вкара 390сс...аз още се чудя моите 310сс как ги е напъхал
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th October 2007, 07:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Консултацията при др.Тонев мина добре.Поуспокоих се ама малко.Като взе да ми говори за усложненията и ми стана доста страшно.
учудвам се че ти е говорил за усложнения, докторите обикновено гледат да го спестят тоя разговор...може би за да не се откаже "клиентката"

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Браво бе, как ти завиждам за мъжа. Моя казва, че като ме види на летището да пристигам с много големи цици, пали колата и ме изоставя А то за него и 300сс са много
не го слушай
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th October 2007, 13:06
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Здравйте и аз от доста време се лутам и се чудех при кого и къде но днес вече си записах час при Тонев на 8.11 Аз съм от Габрово и Пловдив ми се стори най близо :P
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th October 2007, 13:45
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

абе момичета, не си избирайте лекари на принципа"Където ми е най-близо", защото не е правилно! Аз обиколих страната докато се спра на д-р Тонев....И определено не ми беше най-близо...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.