IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2010, 22:15
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Уринарният тест винаги може да те излъже. Ако искаш истинския отговор веднага, още утре сутринта иди и си направи кръвен тест - ЧХГ, ако ти е над 25, си бременна, ако ти покаже стойност под 5 - категорично не си.

Както каза Пини, уринарния можеш да му вярваш само ако ти покаже две черти (при лиспа на бременност това не може да се случи), но ако ти покаже една - независимо от обещанията на листовката - това само означава, че няма достатъчна концентрация на същия този хормон ЧХГ в урината, което може да се дължи на повече приети и изпишани течности.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th February 2010, 08:34
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Уринарният тест винаги може да те излъже.
мммм,да!Аз така си ходих заради уж не бременна,заради тези тестове 4 месеца и половина.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th February 2010, 09:03
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз пък пиех хапчета и бях сигурна че не може да съм бременна. Дори ходих на гинеколог в България да ми изпише други хапчета, че от тези не ми идва
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th February 2010, 09:22
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

А на мен винаги са ми показвали вярно, дори при обилен цикъл по време на извънматочна ми показа - да ..... 465656535 теста един след друг
И добре, че показа, щот можех да си умраМ
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th February 2010, 09:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Оф,късметлийки.Аз нали съм турбо-карък ,4,5 теста ми показаха отрицателен резултат,а като капак на всичко попаднах на пълен кретен,който след преглед потвърди,че НЕ съм бременна......
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2010, 09:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Да, чувала съм че било много опасно извънматочна бременност. То и на мен гинекологът ми потвъртди че не съм бременна преди да ми изпише новите хапчета. Каза ми да чакам да ми дойде и на 5ия ден да почвам новите хапчета- и аз си чаках...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th February 2010, 15:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Пини, забременя с хапчета ли ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th February 2010, 15:29
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Пини, забременя с хапчета ли ...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2010, 15:39
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Уринарният тест винаги може да те излъже. ...........

Както каза Пини, уринарния можеш да му вярваш само ако ти покаже две черти (при лиспа на бременност това не може да се случи)...............................
Не съм съгласна с това, защото на една приятелка теста и показа положителен резултат, а не беше бременна, след време на мен ми се случи също,и след това, когато наистина забременях не повярвах на теста. Питах лекарка и тя каза, че е възможно няколко дни преди да ти дойде цикъла теста да отчете положителен резултат, без да си бременна, защото малко преди цикъл хормоните в тялотото ти се объркват... Не съм сигурна дали е така, първо защото в такъв случай винаги трябва да се чудиш бременна ли си, или ти идва, а и защото когато забременях тази, същата лекарка до 8мата седмица не можа ми потвърди, че е така.... Та незнам дали е така, но факт, че ми се случи теста да е с две черти, а да не съм бременна
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th February 2010, 18:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

обикновено като ти покаже две черти значи има хормон в урината- ако плодът падне в първите няколко седмици ти дори няма да разбереш че си била бременна- но за да го е имало този хормон е имало оплодена яйцеклетка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тестзабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:35.