IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 27th January 2011, 07:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66

Замисляли ли сте се мили дами, как можете да доставите удоволствие Вие, на мъжът до вас. Мислите ли че една свирка, или просто -"чукай ме здраво" ни е достатъчно на нас мъжете, като сексуална емоция.

Знаете ли, че с ръцете си можете да направите чудеса с либидото на вашият приятел или съпруг.

Всичко това ми хрумна сега, след като свалих няколко видео филма за техники за сексуален масаж. Единият от тях беше предназначен за дамите към техните половинки.
http://prikachi.com/images/170/2804170a.jpg
Правя всичко за един мъж,ако ми харесва!И нямам предвид само ръце
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd February 2011, 17:42
Аватара на black_rose
black_rose black_rose не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 225
По подразбиране

Само веднъж,но няма да коментирам
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th February 2011, 17:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от black_rose
Само веднъж,но няма да коментирам
Не беше подготвена ли, кво
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #54  
Стар 5th February 2011, 03:59
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Не, просто е било толкова страхотно, че чак няма земен спомен, било е върховно.Тя просто не може да опише реално какво точно е станало => без коментар.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 5th February 2011, 04:16
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Тя просто не може да опише реално какво точно е станало => без коментар.
кво да е станало ,напишкала се е
Отговори с цитат
  #56  
Стар 5th February 2011, 22:52
Аватара на black_rose
black_rose black_rose не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 225
По подразбиране

Хахаха....добре де...ALEXATA е права.
Усещаш,че нещо наближава...различно,но не знаеш точно какво.
Не беше чак като напишкване
Абе няма да коментирам...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th February 2011, 08:04
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Що няма да коментираш? Аз искам да знам! Това на мен не ми се е случвало, а искам да ми се случи, така че ще е добре да събера малко мнения по въпроса.Казвай сега бързо!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 6th February 2011, 13:36
Аватара на black_rose
black_rose black_rose не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 225
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Що няма да коментираш? Аз искам да знам! Това на мен не ми се е случвало, а искам да ми се случи, така че ще е добре да събера малко мнения по въпроса.Казвай сега бързо!
Не мога да го опиша...усещам как всичко пулсира после ме обливат адски силни вълни. Забиваш.Не мислиш!Краката ми трепереха през цялото време.Нещо като силен спазъм...тогава осетих,че нещо ме облива..
Представи си едно влакче на ужасите,което се изкачва нагоре и все по-нагоре,и после рязко се спуска надолу.
Сладко мъчение...хахаха...Трябва да бъдеш напълно в негова власт - той да контролира положението.Когато започнеш да го молиш... си готова.Целта е да те побърка... трепери от желание...Колкото по-дълго те дразни, толкова по-интензивно ще бъде.
Всичко зависи от мъжа.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 24th February 2011, 23:17
jess03 jess03 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Привет на всички.
Случайно попаднах на тази страхотна тема.
До сега мисля че не съм имала такъв вид оргазъм но все пак...Когато мастурбирам без проникване,в момента когато свършвам получавам доста обилно увлажняване ,което не пръска но се излива в не много големи количества навън и се чудя това скуирт ли е или не?
С партньор все още не съм имала такова изживяване и мисля че е защото имам чувството на напишкване,което се страхувам да освободя,макар че партньора ми ми казва да не се ограничавам.Иска ми се да достигна този вид оргазъм но като цяло напоследък преди да свърша получавам усещания граничещи с болка и имам някакво притеснително чувство в себе си,което понякога ми пречи дори да свърша(притеснението е заради болката и дискомфорта от нея).Тази болка нормална ли е?
И всъшност скуйрта индикатор на по-добър оргазъм ли е?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 24th February 2011, 23:20
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jess03
Привет на всички.
Случайно попаднах на тази страхотна тема.
До сега мисля че не съм имала такъв вид оргазъм но все пак...Когато мастурбирам без проникване,в момента когато свършвам получавам доста обилно увлажняване ,което не пръска но се излива в не много големи количества навън и се чудя това скуирт ли е или не?
С партньор все още не съм имала такова изживяване и мисля че е защото имам чувство на напишкване,което се страхувам да освободя,макар че партньора ми ми казва да не се ограничавам.Иска ми се да достигна този вид оргазъм но като цяло напоследък преди да свърша получавам усещания граничещи с болка и имам някакво притеснително чувство в себе си,което понякога ми преди дори да свърша(притеснението е заради болката и дискомфорта от нея).Тази болка нормална ли е?
И всъшност скуйрта индикатор на по добър оргазъм ли е?
Благодаря,че харесваш темата ми.
Не е точно тоя тип свършване....защото и аз при мастурбация...когато свършвам...се стича огромна доза секрет извън мен.......може би при теб е същото.. Но това изживяване е съвсееем различно и доста по-....брутално. Аз сама съм стигала до това...но мъж не може да ме докара , да изпитам squirt-a дето се вика.... поне не съм попаднала на такъв де...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалилистеquotSquirtquotпреживяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.