IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 28th March 2007, 08:21
danikk danikk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 12
По подразбиране хирург с най-много неуспешни операции

Смятам за изключително полезно поставянето на този проблем! Надявам се всички да бъдат честни, а не подставени лица, защото от това зависи ,макар и не 100%, решението на някой на кого да се довери и евентуално да се спаси. Пиша и от собствена гледна точка, тъй като впечатлена от телевизионните реклами на Сердев ( НЕ БИХ ГО НАРЕКЛА ЛЕКАР) мусе доверих и сгреших!!! Неговите т.н. безкръвни шевове са пълна измама - изпъването на кожата трае около 20 дена. След това положението е същото както преди - документирано е от самия него със снимки. Но болката си я изживял, а за връщане на парите не става и дума! Същото се отнася и за липосукцията, която ми направи - въобще не личи, че е правена!! АКО МОГА ЩЕ ГЛАСУВАМ 3 ПЪТИ ЗА НЕГО
Отговори с цитат
  #62  
Стар 28th March 2007, 13:08
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ADA
Аз не съм гласувала,защото нямам личен контакт с никой от хирурзите, но ми се струва че хора които са недоволни или просто искат да направят анти реклама на някой от хирурзите са най-активни, и дават гласа си по няколко пъти!Аз мисля, че тези на които им предстои среща с пластичен хирург не бива да се ръководят от тази анкета, или поне аз не бих се ръководила от нея, или поне не напълно.
За да гласуваш не се иска да си имала "личен контакт" с лекаря а да си правила пластична операцияСамото заглавие на темата показва за какво се гласува и кои трябва да гласуват.И естествено че хората които са недоволни от операциите си да са наи активни!Прочети още веднъж името на темата и се замисли малко!Анкетата е доста показателна и може да покаже на тези които тепърва ще си правят операция кои са лекарите от които има най-много недоволни!А недовоството е породено от зле свършена работа мила, а не защото просто ей така сме решили да злепоставим някой!А за гласуването по няколко пъти просто е невъзможно технически така че спри да пишеш глупости
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th March 2007, 13:23
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th March 2007, 13:40
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Видях, че д-р Жерар Охеда има 1 негативен глас засега... може ли този, който е гласувал за него да поясни защо? Аз съм се спряла на този лекар и живо ме интересува всичко за неговата работа!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 28th March 2007, 13:47
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз искам да попитам кой е гласувал за д-р Николай Георгиев и защо?
Уж всички мнения прочетох, а никой не казва да е гласувал за него (освен погрешното гласуване, ама то не се брои).
Отговори с цитат
  #66  
Стар 28th March 2007, 15:12
desp desp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте.
Живея извън България. По тази причина не съм писала нищо във форума. Аз съм една от пострадалите при пластични операции правени от български хирурзи. Говоря в множествено число, защото в България вече ми се наложи да се обърна към трети хирург. Първите двама меко казано си оставиха ръцете. Говоря за 2-ма защото там където не ме беше пипал първия да ме окепази, ме пипна втория да добави и той неща за поправяне. Все едно ми беше малко това от първия...
Ако трябва да дам мой глас в тази анкета то гласа ми отива за 2-ма хирурзи:

д-р Николай Сердев
д-р Николай Георгиев

Надявам се след някои и друг месец да не ми се наложи да прибавя и
трето име.

Поздрави на всички
Отговори с цитат
  #67  
Стар 28th March 2007, 15:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Искаш ли да ни разкажеш повече подробности,особено за Н.Георгиев,защото тук той се ползва с много добро име и на мен лично ми е интересно да видя и другата страна на нещата-може би в "Пострадали от....."Благодаря ти
Отговори с цитат
  #68  
Стар 28th March 2007, 15:43
mel mel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 74
Изпратете съобщение чрез ICQ до mel
По подразбиране

desp, а може ли да кажеш какво точно са ти правели и какво точно не са направили както трябва?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th March 2007, 15:50
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

desp,и аз бих те помолила да напишеш причините да не си доволна,защото също съм се насочила към Николай Георгиев.Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th March 2007, 16:06
desp desp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Ами тя моята е дълга.
162см/48кг. 35 години. Спортна натура. Изкарах едно двойно счупване на опашката при падане и сложих бричове докато се бях залежала 9 месеца. Реших да си възвърна контура с липосукция.
Първо при Сердев. Резултат: Огромна резка на едното бедро. Другото остана по-дебело. Там брича просто не беше взет. И на всичко отгоре ми взе от единия прасец като ми прави коленете.
При Георгиев отидох да ми запълни резката и възстанови асиметрията в бедрата. За липофиллинга се разбрахме да вземе от вътрешната страна на бедрата. Резултат: Резката не се промени много, Дебелината на бедрата ми се изравни що годе, но на всякъде където беше правил липосукция станаха отвратителни дупки. Развали ми линията и симетрията и на вътрешната част на бедрата.
А съпругата му като ме видя обяви че сам си била много добре.
За третия път ходих при Стоянов. На 45 дни сам след операцията при него. Изравни дупкуюте и асиметрията от Н. Георгиев. Този път ми взеха мастна тъкан от корема, щото след като е вземано веднъж от едно място, тъканта се променя и не става повече за донор при липофиллинг.
Все още сам подута, но такива неравности и дупки като при първите 2-ма няма.
При Сердев и при Георгиев дупките и неравностите се появиха в първите дни след операцията.
Ще се връщам пак при Стоянова за реконструкцията на прасеца. То нямаше как да се направи от веднъж.
Ами това е накратко.
Аз гласувах за Сердев. Тази дама дето е гласувала за Георгиев по грешка ми а направила услуга, щото аз нямаше как да гласувам и за двамата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.