IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 29th November 2009, 06:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunny211
gera11113,аз имам и обезобразен нос от Бояджив и всеки път,когато се погледна в огледалото ми се реве.ТОЙ ми съсипа лицето!!
Горката,и ти като мен-мисля да ходя при този в Пловдив -Джамбазов
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #162  
Стар 2nd December 2009, 00:50
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Марисабела,успех ти желая!Аз все още нямам смелостта да отида да ми оправят носа и устната,защото няма да преживея отново лош резултат.Много бих искала да се престраша и да го направя.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 2nd December 2009, 19:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunny211
Марисабела,успех ти желая!Аз все още нямам смелостта да отида да ми оправят носа и устната,защото няма да преживея отново лош резултат.Много бих искала да се престраша и да го направя.
Ами устните мисля сега този месец да ги правя по оперативния метод,ако всичко е ок и Стоянов се навие да ме оперира след празниците
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #164  
Стар 3rd December 2009, 08:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Ами устните мисля сега този месец да ги правя по оперативния метод,ако всичко е ок и Стоянов се навие да ме оперира след празниците
В смисъл импл. ли ще слагаш?
Отговори с цитат
  #165  
Стар 3rd December 2009, 18:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Ами устните мисля сега този месец да ги правя по оперативния метод,ако всичко е ок и Стоянов се навие да ме оперира след празниците
В смисъл импл. ли ще слагаш?


нееееееее,не бих.георгиев ми обясни,че ефекта,който искам като седмичен липофилинг бих го постигнала с няй-големите импланти,с които обаче се губи повече чувствителност,а и не ми рискува с импланти.
За това реших по оперативния метод като Мортиша при Стоянов,щото Георгиев ми отказа този метод.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #166  
Стар 3rd December 2009, 18:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Сори.....не съм наясно с устните,за мен оперативен начин,като се каже,разбирам липофилинг или импл.Ще ми обясниш ли за твоят метод по който ще ги правиш?
Отговори с цитат
  #167  
Стар 3rd December 2009, 20:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Сори.....не съм наясно с устните,за мен оперативен начин,като се каже,разбирам липофилинг или импл.Ще ми обясниш ли за твоят метод по който ще ги правиш?
Ами има една тема оперативно увеличаване на устни,малко под тази мисля,то там се зарибих с устните на Мyrtisha,от снимките й.

Иначе операцията била тежка за хирурга,няколко часа ли-не съм сигурна.
Аз даже в тази тема съм постнала линковете към галериите в сайта му.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #168  
Стар 3rd December 2009, 20:32
gera11113 gera11113 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране

sunny 211,много съжалявам за носа ти! и аз мислих да си го правя там,но сега се разколебах.Благодаря ти!!!!!!
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th December 2009, 15:04
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Проблема ми е че имам лека асиметрия в горната устна, която почти не се забелязва. След като си инжектирах Restylane Lipp асиметрията изчезна, но друг видим ефект няма. Тази асиметрия беше съвсем лека, даже аз не я бях забелязала до преди 2 год. някъде, а лекаря ми я забеляза и каза че може да се коририга с Restylane. Обаче ми излиза адски скъпо да давам по 400 EU на всеки няколко месеца. Дали с перманентен грим може да се оправи?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.