IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 5th February 2012, 00:25
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Доктора сам го проучила, имам приятелка, която си сложи при него, ама е салине и подмускулно(защото е под годините за силикона,май трябва да си 21 или 23 нещо такова,а не че той и е препоръчал). Пак и други доктори(не plastic сургеонс) ми препоръчаха него, а не ми се проучва всеки доктор тук, че ще ми отнеме цяла вечност. Но сега като казвате че ще се оскапи операцията щом искам да мина посмускулно, то пак ще излезе почти същото. А честно казано ми се иска тук, но нека да мине консулацията и ще мисля пак,а и междувременно ще питам Динев за точна цена.
Отговори с цитат
  #882  
Стар 5th February 2012, 00:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Нели, според мен изобщо не са ти високо, заблуждаваш се от позицията на ареолата.

...
Да, и аз това си мисля. Със сутиен изглеждат страхотно, не изглеждат високи, а пълния горен полюс изглежда като ефект на пуш ъп сутиен. Само дето и на голо го имат този пуш ъп ефект.. Няма да се оплаквам вече - много жени го търсят този ефект, ама няма...
Прочетох предния ти пост - мн добре си го обаснила, мисля, че наистина проблема ни е визуална илюзия. Явно е при всички с първоначална птоза. Моите не са MX, a FX!! Още по-"зле". Направо са си "дълги" по вертикалата. За това ми се струва, че почват от врата и то никак плавно.. Ама ще си изчакам и ще видя. И аз не се славя с развит гръден мускул, имам ребра на деколтето и наистина стои неестествено за сега, само това ми боде очите.... Ребро, кожа, ребро, кожа и ЛУУУУМ един гръден топуз... Може би ако почна да си тренирам пекторалите по-усърдно след като се възстановя, ще се позамаже прехода, а?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #883  
Стар 5th February 2012, 00:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Може би ако почна да си тренирам пекторалите по-усърдно след като се възстановя, ще се позамаже прехода, а?
Тепавичарова ми каза да си тренирам гръдния мускул.
Без аз да я питам, щото мислех че ше ме натири, но тя сама каза:"Потренирвай го и него във фитнеса, защото ти е много слаб "
А виж за "усърдно", както казваш ти - вече не знам. Но все пак не прекалявай !
Отговори с цитат
  #884  
Стар 5th February 2012, 01:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Охоооо, що сега чак ми го казваш това? Тепавичарова препоръчвала трениране за гърди и аз се чудя и мая как да ги избягвам за в бъдеще... Няма да правим 120 от лежанка, ама поне малко от малко.. Тя кога ти каза, че може да почнеш? Помниш ли?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #885  
Стар 5th February 2012, 01:33
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Охоооо, що сега чак ми го казваш това? Тепавичарова препоръчвала трениране за гърди и аз се чудя и мая как да ги избягвам за в бъдеще... Няма да правим 120 от лежанка, ама поне малко от малко.. Тя кога ти каза, че може да почнеш? Помниш ли?
Не знам дали по принцип препоръчва, но на мен ми каза, защото моят е трагичен и сичкото ръб си личи

Ми каза ми след втория месец, ама аз още не съм почнала

Леле, голям лаф си ударихме в темата на ПИП-ките
Отговори с цитат
  #886  
Стар 5th February 2012, 01:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Леле, голям лаф си ударихме в темата на ПИП-ките
Верно, че е за ПИП тази тема. Извинявам се!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 5th February 2012, 14:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Ина, то импланти няма как да са като истински цици, освен както вече се писа по-горе, ако се покриват от пищна неувиснала жлеза. Но такива късметлийки си имат хубав бюст и рядко прибягват до операция. Аз лично, ако имах прилични цици, не красиви и прекрасни, а просто прилични - никога не бих се оперирала, ама никога !
Очертава ми се горният профил, поради всички изброени от теб причини. Малко от банския (много малко), много от това, че ми е слаб мускула и нямам тъкан, а също така, самите ми импланти са с висока проекция.
Някой ден, когато реша да ги сменям, бих си сложила по-широка основа и по-нисък профил, но не повече кубици.

Тепавичарова каза на моята приятелка, че ако са висок профил, може да и сложи повече кубици отколкото при ниския, защото широкато основа трудно я пъха под мускула... и аз и вярвам
Аз уж ще слагам по-широка основа и по-нисък профил (проекция, де) и да видим какво ще стане ... дано да успее да се напъха под мускула (ще са 280, сега са ми 250 куб). Надявам се да стане, защото са малки импланти, само дано наистина има място - подгръдната ми е 77 см все пак, ама док малко го изнудих, но все пак се съгласи. Стискайте палци.
Отговори с цитат
  #888  
Стар 5th February 2012, 14:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз уж ще слагам по-широка основа и по-нисък профил (проекция, де) и да видим какво ще стане ... дано да успее да се напъха под мускула (ще са 280, сега са ми 250 куб). Надявам се да стане, защото са малки импланти, само дано наистина има място - подгръдната ми е 77 см все пак, ама док малко го изнудих, но все пак се съгласи. Стискайте палци.
Ина, аз понеже съм малко гола вода с тези проекции, какви ще са имплантите кръгли или анатомични. Моите са кръгли и са с широка основа и нисък профил - 320кубика съм. Моята подгръдна е 75см. Ма аз май ти пращах снимка на теб.
Отговори с цитат
  #889  
Стар 5th February 2012, 15:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ама те са си ти хубави, просто една идея по-високо качени (за твоя вкус), виж колко мацки се кефят на изпъкнал горен полюс.
Моите пък са малко по-надолу ама майната им.....иначе пък сме съвършени
Точно така, съвършени сме и затова трябва да имаме някакъв кусур на циците, та да не ни урчасват.
Отговори с цитат
  #890  
Стар 5th February 2012, 15:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ина, аз понеже съм малко гола вода с тези проекции, какви ще са имплантите кръгли или анатомични. Моите са кръгли и са с широка основа и нисък профил - 320кубика съм. Моята подгръдна е 75см. Ма аз май ти пращах снимка на теб.
Да, ти ми прати една снимка, много са ти хубави, но моите гърди са разположени по-настрани и разстоянието между тях е по-голямо и сега като ги сменям с по-широка основа ще ми излязат настрани май ... не знам, ама ще стоят различно от твоите. Ако можеш да ми пратиш параметрите на твоите - да сравня ... белким добия по-ясна представа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.