IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12th February 2008, 08:42
day day не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране ластична превръзка след поставяне на импланти?

Здравейте на всички, ще съм ви мн благодарна, ако ми отделите малко време Оперираха ме преди малко повече от 2 седмици - повдигане + имплант 275сс. Доста леко мина, но имплантът сякаш е поставен твърде високо и въпреки че спадна доста от операцията насам, все още е прекалено високо. Хирургът каза, че мускулът е мн стегнат и не пуска имплана надолу. Каза ми, че трябва да нося една специална превръзка, изключително стегната, прилича на ластичен бинт. Трябвало да я нося поне 1-2 месеца, над сутиена, под мишниците. Тя щяла да обездвижва мускула и натиска импланта надолу. Проблемът е, че този бинт е непоносим! Врязва се в кожата ми, вече не издържам а го нося само от няколко дни. Моля ви, кажете, знаете ли нещо повече по въпроса с отпускането на мускула. Питах дали няма шанс да се отпусне с течение на времето, д-р каза - не. Не мислите ли, че импланта все някога и сам ще слезне надолу, защото сега е доста височко.Някой има ли опит с тези лестични превръзки? Мееееерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th February 2008, 09:38
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Day, ами да беше поразтърсила из форума! Много от нас имат опит с тази ластична превръзка. Аз лично я носих 1 месец денонощно със сваляне само за пране. Не мисля, че е непоносима, а е важна за оформянето! Колко дълго ще я носиш ще каже лекаря.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th February 2008, 10:02
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

day
,моят мускул беше като на мъж(културистка съм).Доктора след операцията ми каза,че доста зор видял докато го отлепи.Имал дебелина два пръста.Имах превръзка от ластичен бинт само докато бях в болницата.След което само със ластичен сутиен.Много горе ми бяха гърдите.Направо стояха като гърбица в профил.Сега след два месеца още са ми горе,но започаха да падат.Станаха по меки благодарение на масажи.Така,че споко!По тежък случай съм от теб!След като почнеш масажи,ще се оправиш.Леко възстановяване ти желая и пусни снимки във темата за операции и снимки!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2008, 10:56
day day не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

ооо, толкова ти благодаря за отговора. истината е, че и моят мускул е доста здрав (изобщо на гръб, ръце и гърди - мускули да искаш) и затова се очакваше подобно нещо. на една моя позната също и бяха така, но след няколко месеца сами си слезнаха надолу. Но док. ме стресна, че сами наямало да спаднат. А бинтът е ужасен - вече имам малки рани под мишниците, материята е много груба. Но ще се опитам да го нося все пак. мерси много. снимки много искам да пусна, защото мисля, че резултат стана много добър (като изключим височината ), а при мен положението "преди" беше трагично. Само имам малък технически проблем, веднага след това ще ви покажа снимки.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th February 2008, 21:49
debi_86 debi_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

лентата трябжа да стои високо горе над гардите,а отзад на гарба да ти е ниско.не трябва да ти е под мишниците.и мен в началото ме обиваше,но ми показаха как да я слагам и сега нямам проблеми
__________________
zdraveite kakvo pravite momi4eta
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2008, 10:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Day,аз бях по същият начин и плачех от болка ,и накрая се оказа че лентата със №1 ми и малка и ми я смени със №2,попитаи доктора за по голяма и нека тои да те види..Аз имах сининни от стягане и не можех да дишам.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2008, 10:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

А и другото нещо което правех ,аз обличах една памучна блуза и лентата слагах от горе за да не ме оли.Опитай и ще ти олекне малко
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2008, 10:39
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Thomi,най-накрая се появи бе мила! Взех да се притеснявам за теб.Как са големите цицки?Аз съм супер,само където ме болят зърната и ме пробожда от време на време.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th February 2008, 18:29
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

day, недей да стягаш много лентата, за да не ти се врязва в кожата. Аз в началото толкова я стягах, че не можех да дишам, после като я поотпуснах и ми стана по-добре. Естествено, че с времето имплантите ще спаднат...гравитацията си казва думата. Не се притеснявай излишно и си носи лентата щом док. ти е казал.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th February 2008, 18:16
day day не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

момичета, мн ви благодаря. ще послушам съветите ви. това с блузата е хитро - веднага го пробвам. най-новото е, че като поседя едно известно време с тази лента, започват страшни бодежи в лявата гърда, които постепенно се усилват. тогава я махам за час два и после пак. а за спане и дума не може да става, защото тогава тези бодежи са най-силни. утре имам среща с док. да каже какво да правя.имам чувството, че под натиска някакъв вътрешен шев се разпаря. а досега не съм имана никакви болки
10х много за съветите, супер сте
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ластичнапревръзкаследпоставяненаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.