IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th July 2009, 21:41
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Здравей,
И аз планувам операция и не знам дали мнението ми ще те интересува.
Притеснението ми идва от там, дали след време когато родя и имам нужда от друга операция, ще имам възможност да си направя.

А по - назад има една тема, където споделят ако са съжалили, но там пишат по - скоро, че съжаляват заради усложнения http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908

Но едва ли ще прочетеш мнение от рода на ... Абе защо си сложих силикон, можех и без него ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th July 2009, 21:49
Maggiebaby Maggiebaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 6
По подразбиране

Аз съжалявам, но за това, че послушах доктора за размера на имплантите
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th July 2009, 23:59
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maggiebaby
Аз съжалявам, но за това, че послушах доктора за размера на имплантите
Доктора какви ти каза , и ти какви си сложи
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st July 2009, 09:32
Maggiebaby Maggiebaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 6
По подразбиране

С 385 кубика съм по съвет на доктора, но исках повече. Сега съжалявам,че не настоявах да стане на моята.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st July 2009, 09:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maggiebaby
С 385 кубика съм по съвет на доктора, но исках повече. Сега съжалявам,че не настоявах да стане на моята.
Хич недей да съжаляваш,по-добре на 2 пъти,отколкото изведнъж да натовариш мускулите с огромен кубик.
Аз ще ги подменям моите с по-големи след 2 месеца!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st July 2009, 09:41
Maggiebaby Maggiebaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 6
По подразбиране

Малееее супер браво на теб ! Колко кубика ще слагаш?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st July 2009, 09:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maggiebaby
Малееее супер браво на теб ! Колко кубика ще слагаш?

550 уговорих доктора
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st July 2009, 09:53
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

А аз съжалявам,че послушах док.за 400cc,трябваше по малки кубици да си сложа...казвам го ,защото днес ми е 10 ден,а усещам как проблемите тепърва започват...шевовете не зарастват,лепим ги пак се отварят.Едната гърда ме боли при всяко движение на мускула ,дори и при по дълбоко вдишване с остра стрелкаща болка,та чак въздуха ми спира...Надмускулно съм.Чудя се дали мога да ги сменя с по малки кубици,дали няма да ми увисне някаква кожа след това,макар че те нямах птоза преди това,но все пак от сегашното разпъване....и ако продължат тея проблеми и се наложи нова операция за намаляване,пак ли аз си я поемам...?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st July 2009, 09:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
А аз съжалявам,че послушах док.за 400cc,трябваше по малки кубици да си сложа...казвам го ,защото днес ми е 10 ден,а усещам как проблемите тепърва започват...шевовете не зарастват,лепим ги пак се отварят.Едната гърда ме боли при всяко движение на мускула ,дори и при по дълбоко вдишване с остра стрелкаща болка,та чак въздуха ми спира...Надмускулно съм.Чудя се дали мога да ги сменя с по малки кубици,дали няма да ми увисне някаква кожа след това,макар че те нямах птоза преди това,но все пак от сегашното разпъване....и ако продължат тея проблеми и се наложи нова операция за намаляване,пак ли аз си я поемам...?
Недй да се притесняваш за нищо,ти си с отоци,болката е напълно нормална.Мене ме болеше до 19-ден.Е да верно,че съм подмускулно,но тези остри боцкащи като игли и хиляди бръснарски ножчета изчезнаха месец след операцията.Логично,че едната ще е по,това са 2 различни гърди,2 разли1ни операции.
Шевовете кактака не зарастват,нали не си ги мокрила?Трябва да си сводоустойчиви лепенки???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st July 2009, 10:05
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ами махнаха ми конците на 6 ден.Залепиха ми водоустойчиви лепенки,като преди това ми сложиха и лепило.След 2 дни започна да тече по няколко капки.Пак ме лепиха.Още на другия ден всичко от начало но ве4 по силно.Днес 6те ходя пак да ме лепят.И док.се 4уди..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималисъжаляващизастъпкатамамопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:06.