IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th May 2016, 13:48
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

По време на бременността ми качих 30 кг и станах 85 накрая. Сега съм даже по-слаба от преди - 53кг. Отне ми 1,5 да се възстановя. Трябва си воля, за да отслабне човек и да не разчита, че ще се появи добрата фея и с една бърза диета ще направи чудеса. Аз диети не мога да спазвам, колкото и да съм опитвала. Промених си начина на живот. В това е тайната. Започнах да се храня редовно - 4-5 на ден. Изпивах поне 2л вода на ден, като една чаша задължително на гладно. Наблягах на сезонните плодове и зеленчуци. Сладко, газирано и алкохол изцяло изхвърлих от менюто си. Междувременно правих различни видове упражнения в къщи ( признавам си случвало се е да пропускам ) Взех си неопренов клин, който носех във всяка свободна минутка у нас и по време на тренировките. Така всичко заедно даде резултат накрая. Постоянство трябва. Много ми хареса една сентенция - Летните тела се правят зимата. Не може цяла зима да тъпчеш калорични, мазни и сладки неща и после ох, дебела съм, е ми да няма как да не си.
Съветвам всички, които искат да отслабнат да се въоръжат с търпение и да дадат на тялото им време да се адаптира.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.