IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 6th December 2009, 19:50
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Самият факт, че сама си папаш чернокопа, а той папа при жена си не ти ли говори нещо? Ти си за запълване на дупката, добре - на няколко дупки, но по празниците е там - при другата, а ти си сама.
Защо не се замислиш? След време ще ти е смешно, ако не допуснеш някоя по-голяма грешка и се чумосваш след време за тъпите си чуства /тогава такива ще ти се струват/.
А ако този безотговорик забърка и бебе, което ти при всичките си чувства вземеш та родиш - какво? Ще го вържеш към себе си - дръжки. Той вече има деца, гледа ги друга жена, ти какво - третата ли ще си? И ще отглеждаш останалите, от другите жени? Че то тоя така може да го кара до безкрай, като кукувиците. Снася и изчезва.
Ох, груба съм, но след като съм преживяла сума ти подобни глупости все пак се кръстя на Бога, че не се стигна до по-голяма грешка.
Пази се дете. Чувствата са преходни, независимо какво мислиш и чувстваш в момента.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #352  
Стар 6th December 2009, 20:39
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Самият факт, че сама си папаш чернокопа, а той папа при жена си не ти ли говори нещо? Ти си за запълване на дупката, добре - на няколко дупки, но по празниците е там - при другата, а ти си сама.
Защо не се замислиш? След време ще ти е смешно, ако не допуснеш някоя по-голяма грешка и се чумосваш след време за тъпите си чуства /тогава такива ще ти се струват/.
А ако този безотговорик забърка и бебе, което ти при всичките си чувства вземеш та родиш - какво? Ще го вържеш към себе си - дръжки. Той вече има деца, гледа ги друга жена, ти какво - третата ли ще си? И ще отглеждаш останалите, от другите жени? Че то тоя така може да го кара до безкрай, като кукувиците. Снася и изчезва.
Ох, груба съм, но след като съм преживяла сума ти подобни глупости все пак се кръстя на Бога, че не се стигна до по-голяма грешка.
Пази се дете. Чувствата са преходни, независимо какво мислиш и чувстваш в момента.
  #353  
Стар 6th December 2009, 20:50
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
той иска ,но още живее с друга жена , той се е побъркал незнае какво да направи , смята че с времето нещата ще се разрешат сами ,а аз не мисля че ще стане така ..само с времето .
иска бебе щом свършва в мен , знае че не използвам никаква контрацепция , и все ме базика че иска да е момиче , защото има 2 момчета . говори ми че трябва да почакаме , но пак свършва в мен , трябвало да решим къде ще живеем ,какво ще правим , онази с която живее сина му (малкия) кой ще го гледа ,...абе незнам
A,be,Сиси,той свършва в теб,щото за всеки мъж е така по-добре.И моя свършва в мен,ама неще дете,правих лятото аборт,не взимам противозач. и пак свършва в мен,въпреки ,че се притеснява да не забременея пак.Те всичките са такива безхаберници!Това изобщо не трябва да е знак за теб,че иска бебе.Като стане ,случайно,ще вземе да кърши ръце ,да ти обяснява как сега момента не е подходящ и ти щеш не щеш ,ще отидеш на аборт/нали много го обичаш,как така ще го обременяваш/.Той знае,че сама дете няма да гледаш,как ще го издържаш,с коя работа-през ноща в дискотеката?Мауз е права ,опичай си акъла и слушай по-големите и препатили жени от теб. А м/у другото,любов ,миличка,няма,всичко е интереси,компромиси и търпимост.Като ви запушат главите и до секс няма да ти е вече.А до колкото разбрах ,ти си от мн. малко време с него.Как за толкова кратко време разбра ,че е такъв"сериозен" човек?Ама той и теб и оная у тях и децата ви разиграва като на ролетка,бре.
  #354  
Стар 6th December 2009, 20:52
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
незнам
Хубаво си помисли защото след време ти ще си на мястото на онази другата а той отново ще рони сълзи с някое младо и хубаво момиченце.
Това ти е сто процента сигурно.
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
  #355  
Стар 6th December 2009, 20:55
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
незнам
Хубаво си помисли защото след време ти ще си на мястото на онази другата а той отново ще рони сълзи с някое младо и хубаво момиченце.
Това ти е сто процента сигурно.
Абсолютно съм съгласна с теб!!!!!!!!!!!!!!
  #356  
Стар 6th December 2009, 21:30
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

прави сте само ме мотае .хубаво му е с мен ..но няма да направи нищо повече освен да се забавлява с мен ...

за съжаление е така ..толкова съм глупава ,но не искам да си тръгна искам да му повярвам ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #357  
Стар 6th December 2009, 21:40
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Добре,бе,миличка,той дава ли ти някакви надежди,че ще бъде само с теб и ще напусне жена си?!
  #358  
Стар 6th December 2009, 21:46
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да дава ми ... плановете му са свързани с мен .

знам че неможете да повярвате ,какво правя и защо го правя но така го чувствам , за дете и аз се съмнявам още , но съм толквоа силно обедена че ще е с мен някой ден и то скоро.

Шарми и ти неможеш да ме рабереш нали мила.
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #359  
Стар 6th December 2009, 21:50
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Това е добро начало,но преди всичко-небързай с дете,рискуваш много,защото всеки се променя на моменти!Изчакай малко,за да видиш как ще се развият събитията-"връзването"на мъж с дете е глупаво и импулсивно решение,което не би го задържало при теб,ако не е напълно убеден в това,въпреки,че ти го казва!!
  #360  
Стар 6th December 2009, 21:56
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Това е добро начало,но преди всичко-небързай с дете,рискуваш много,защото всеки се променя на моменти!Изчакай малко,за да видиш как ще се развият събитията-"връзването"на мъж с дете е глупаво и импулсивно решение,което не би го задържало при теб,ако не е напълно убеден в това,въпреки,че ти го казва!!
и аз точно така мисля ...ей един човек да даде малко надежда на убитото ми сърце ..толкова е ранено а пак бие ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:51.