IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th August 2006, 09:44
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране уголемяване на устни

след всичко прочетено до тук в този страхотен форум ве4е съм твърдо решена да направя първата крачка-уголемявам джучките а след време и цицорките! оба4е имам едно въпрос4е-тъй като смятам да се поомъжа отново в края на септември искам да знам колко време е възстановяването след това! за цицорките ясно 4е няма стане сега-от това което про4етох разбрах 4е едва след 6 седмици ще ставам за пред хора та затова за сега ще почакат!кажете ми как протича манипулацията и колко време ще съм с физиономия като след боксов мач
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th August 2006, 13:01
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th August 2006, 13:20
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

след колко време ще си правиш липофилинг да споделиш,аз ще изчакам за по-сигурно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th August 2006, 15:09
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

мисля да е с хил.киселина макар 4е трайността и е кратка? преди да ви направят манипулацията правят ли се изследвания за алергии и каква е цената ориентирова4но на цялата процедура макар че така като чета из форумите явно е според доктора!но в варна нямам май голям избор-за сега съм се спряла на д-р Заякова и Динев но все още се двуомя! не съм 4увала за други свястни лекари в тази област-ако знаете пишете!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th August 2006, 15:21
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

от лидокаина не се притеснявам -ве4е съм го "пробвала" при раждане но тази киселина??? какво ти се случи когато направи тази алергия и за колко време отшумя??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th August 2006, 16:07
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

УЖААААССС .....ей тва ве4е на нищо не прили4а! да го хванеш тоя доктор и най-малкото което може му направиш е да го удушиш! абе да не им падаш в ръчичките на докторското съсловие....ама пуста му суета...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th August 2006, 16:38
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

би ли ми казала името на "доктора" ако може изобщо да се нарече така и в коя клиника практикува?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th August 2006, 16:39
kattiepd kattiepd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

аз имам силикон в устните от 6 месеца ,но съм ужасно недоволна,и още повече- притеснена от начина,по който усещам да се образуват топчета и се разтяга кожата на устните ми когато се усмихвам - изглежда толкова неестествено и дори причинява болка!! бих посъветвала никой да не прави моята грешка !!! все пак въпросът ми е дали мога да си изтегля тази субстанция от устните и да си направя липофилинг след това? някои може ли да ми препоръча добър хирург за тази операция? знам че изтеглянето на силикона е много трудно но се надявам да е възможно все пак, и още нещо - има ли значение преди колко време е сложен,смисъл дали да изчакам или да се оперирам по-скоро докато тъканта не се е увредила още-повече?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th August 2006, 20:14
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Абе я си го напиши, който и да е, дори и моят доктор, трябва да се знае, че специално за тази процедура не е добър и да се търси друг. И аз не веднъж съм казвала, че са си специалисти най-вече в една,две области и по-малко в други.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th August 2006, 20:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Абе я си го напиши, който и да е, дори и моят доктор, трябва да се знае, че специално за тази процедура не е добър и да се търси друг. И аз не веднъж съм казвала, че са си специалисти най-вече в една,две области и по-малко в други.
именно...това че някой е добър на цици или липосукция не значи, че е добър и в останалите неща...защо да се набутват момичетата. кажи си го
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:29.