IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 2nd February 2009, 12:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

МОже тогава Ментор да не са слагали надпис
Отговори с цитат
  #122  
Стар 2nd February 2009, 22:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
МОже тогава Ментор да не са слагали надпис
не вярвам......освен това тя не е първият случай, в който е извадено различно от очакваното...за съжаление живеем в бг и всеки злоупотребява както иска, без грам етика и морал!!!!!!!!!!!!!!!!!! още повече пък по времето, когато на нея са й слагани имплантите......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 2nd February 2009, 22:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
Виждам че името на Спиридонов от "Хигиа"Пазарджик го няма в списъка, гласувам за него с двете си рьце.За да се обоснова ще ви кажа че ме оперири преди 7 години всичко си беше добре до преди 10 дни когато направих нова операциа при друг доктор.За увеличаване на размера. Учудването дойде когато видях старите инплантанти нямаха нито номер нито марка.Отдоло пишеше само 300сс а имам паспорти за Mentor с всички печати и подписи.Бях потресена.Искам да уточня че извадените инплантанти изглеждаха добре не бяха деформирани и не ми бяха сьздавали проблеми през годините просто не бяха Mentor.Не е чесно от негова страна.
евита, много си права!!! И не мисли,че си придирчива!!!! Това,че си имала късмет нещо ,което е с неясен произход за твоя сметка, да ти прични това,което е причинило на други ( има такава тема в друг форум с ужасяващи неща) , не значи, че не трябва да си потърсиш правата или да смяташ., че няма за какво да се чувстваш излъгана.

дива, да, никой не знае и най-реномираните импланти как ще се държат в тялото ни, но поне имат сертификати и гаранции за някои много важни подробности!!! и това е не само при имплантите, но и при всички качетсвени и скъпи стоки, при които малките букви имат значение. и удостоверяват разликата между менте/оригинал...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 2nd February 2009, 22:29
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Теда е права. Съгласна съм с всичко, което казва.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd February 2009, 07:45
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Теда , информацията , която получаваме от това момиче , всъщност я получаваме след нашите коментари и запитвания . За сертификат нищо още не се чули досега . Не обичам да сравнявам със себе си , но тук често ми се налага - моите импланти бяха отворени , разгледани от лекаря пред мен и след това ми беше позволен достъп до тях . За символи върху импланта - съжалявам , но след три години не помня , но сертификата си нося всекидневно със себе си , както е изискването . Все пак злополука с преход към безсъзнание е по-вероятно да ми се случи навън , отколкото в къщи .
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd February 2009, 07:54
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А в случая , Евита само ще си изхаби нервите напразно и излишно . След седем години , лекаря само ще и каже , че тя е доказателството за истинността на имплантите си и ще я отпрати . А и колко ли си пази историята на своите пациенти оттогава , най-много и да отрече , че е негов случай. Мое лично мнение .
Отговори с цитат
  #127  
Стар 3rd February 2009, 11:45
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Доказателството че е негово дело са подписа и печата му вьрху паспорта.А сега доктора който ми прави операцията ми обясни че вьрху стария инплантант колкото и да се почиства остава мое ДНК и за това е противопоказно да се поставят втора рька инплантанти.Мисля че збора от паспортите с подпис на хирурга и моето ДНК трябва да е достатьчен,а може би не?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 3rd February 2009, 17:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Да ви кажа ли аз какво бих направила???? Бих ги изпратила на МЕнтор с копие от въпросните паспорти..... И знаете ли какво ще му се случи на еди кой си, ако се установи от ментор, че това не са техни импланти??? Защото хората танм плащат ОГРОМНИ суми за защита на марка и права и там имат правосъдие, за разлика от тук.......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 3rd February 2009, 23:02
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Чесно да ви кажа нямам смелост да водя такава битка.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 11th February 2009, 23:46
danaq777 danaq777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
danaq777 ти защо не гласуваш за твоя доктор които по думите ти са му трябва ли 4 операции да ти направи.та да се получат нещата.
Тази класация въобще не е обективна
И да е ясно не защитавам по никакъв начин Н.Георги ев
Въпросът ми е принципен.
az sam dovolna ot Emil Georgiev,toi mi napravi 5-tata operaciq,i sam glasuvala za Efremov,toi mi napravi 4-ri operacii,ot koito ne sam dovolna
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.