IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 9th November 2009, 21:12
givenchy-girl givenchy-girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 2
По подразбиране СРЕЩУ ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ!

Гласувах срещу Емил Георгиев, защото наистина е много смотан... Преди време си направих ушите при него, исках съвсем леко да ги коригирам, нямах много време да търся и да чета... , отворих си и-нет и първата клиника ми излезе Нефертити, обадих се в същия ден и си записах час за следващия ден... Отидох в клиниката, говорихме малко в офиса му и си записах операция за следващия ден... Когато отидох в назначения ми час... той ме заведе в мазе (тогава започнах вече да се притеснявам), в което наоколо имаше само една маса и тенджери, където единствената му сестра вари кърпи, които използва многократно при операции... След операция се прибрах в къши... Като мина 1 седмица отидох при него да ми маха превръзка..., той даже не се и появи, което ми се стори много странно. Сестрата ми махна превръзката и конците.. Беше ме страх да ги гледам, но след 2 седмици видях как е почупил хрущялите и ми е залепил ущите до главата, деформирани и не могат да се изправят... Сега се налага да ги крия със косата....... Не знам колко е специализиран в другите области, но на уши корекция тои не може да прави. В допълнение искам да отбележа, че и условията в които работи са мизерни.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 9th November 2009, 21:57
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Година ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #143  
Стар 9th November 2009, 23:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Че много недоволни от него има, така е, ама тва за мазето и кърпите, ще ме извиняваш, не ти вярвам
Отговори с цитат
  #144  
Стар 10th November 2009, 07:45
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

И според мен е доста преувеличена тази историйка......
Имам само две познати,които са се оперирали при него.Единственият недостатък който и те казват е именно хигиената при него.Твърдят,че ги е оперирал с дрехите с които са си отишли те(дънки и блузка). Така,че.....има някаква истина сигурно,ама,чак пък толкоз......
И двете ми познати са много доволки иначе от резултата и нямат никакви проблеми.
А мацката с едни от най-готините гърди тук е именно негова пациентка(Сесил,ама тя почти не пише)
Отговори с цитат
  #145  
Стар 10th November 2009, 08:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Съжалявам , че ще разочаровам някой , но това с тенджарите , мазето и сестрата дето вари кърпи са си пълни глупости и измишльотини ...
Хигиената в клиниката на Емил Георгиев си е перфектна
Моята ринопластика при него беше преди две години и мога да кажа , че нямам никакви оплаквания от клиниката и персонала
Първо , че операционната не е в мазе , а се качваш по стълби за да стигнеш до нея ..., няма никакви тенджери и парцали и всичко си е стерилно .Ако не си носиш пижама (като мен ), ти дават чисто нова бяла тениска , която сам си изкарваш от пакет. Кабинетът на док , самата операционна , а и цялата клиника са по-хубави от същите в други клиники , които съм посещавала...
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #146  
Стар 10th November 2009, 18:44
givenchy-girl givenchy-girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ами честно казано не ми се спори с никого ,само споделих моите впечатления БЕЗ ДА ПРЕУВЕЛИЧАВАМ . Ако за последните 2 години е преместил "клиниката " си може и да са други условията. След неговата операция направих още една при друг хирург (разбира се ) и такива проблеми нямах, доста уютно се чувствах там.
Радвам се че има и хора който го защитават (стига да не са негови близки) защото колкото по-малко пострадат от неговата некадърност толкова по-добре.
Не ме разбирайте погрешно , не пиша тук да го оплюя , а просто за да няма и други потърпевши като мен.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 10th November 2009, 19:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от givenchy-girl
Радвам се че има и хора който го защитават
Аз не съм негова защитничка , а доволна пациентка ...
Незнам преди колко години си си правил/а операция при Е.Георгиев , но просто останах леко шокирана от поста ти и не можах да не се включа
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #148  
Стар 4th November 2010, 00:51
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Моят глас е за Сердев,инжектиран гел през 1998г. За последиците няма да се впускам в подробности,но ако можех да гласувам два пъти другия ми глас щеше да е за Евстатиев,той ме заведе при него ,а и комисионна си взе, за поредната пациентка...
Отговори с цитат
  #149  
Стар 4th November 2010, 06:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от givenchy-girl
Не ме разбирайте погрешно , не пиша тук да го оплюя , а просто за да няма и други потърпевши като мен.
за съжаление има много и се увеличава техния брой,докато този "майстор" се чуди как да дялка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #150  
Стар 6th November 2010, 02:21
Vogue_Fetish Vogue_Fetish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Не съм доволна от Стоянов,и как да съм,когато операцията ми струваше 10 000 лв, гърдите ми са огромни за финото ми тяло,но както той обясни "до сега не се се връщали за по-малки"...Белезите ми са груби,а за разстоянието между гърдите е непростимо.
Предстои ми нова операция,но се колебая между две имена.От тук разбрах и за Анастасов и опрделено ме интересува какви са резултатите му през ареола,и като цяло отзивите ви за него.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.