IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th May 2008, 11:54
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Програма за безплатна замяна на гръдни импланти PIP

Във връзка със зачестилите въпроси относно програмата “Гаранция” за безплатна замяна на гръдни импланти PIP, Ви предлагаме конкретна тема само за това. Бихме искали накратко да опишем основните положения на програмата:
- PIP, чрез своя представител Дже и Ди Медикалс, ще замени до живот напълно БЕЗПЛАТНО използваните от Вас гръдни импланти при нарушаване на целостта им
- В допълнение: ако резултатът от поставянето на PIP импланти не Ви удовлетворява или възникне нужда от реоперация, през първите 5 години, замяната им е възможна отново напълно БЕЗПЛАТНО
- Eдинствено условие е да се запишете в програмата!
Повече за нея може да научите на http://www.jdmedicals.com/display.ph...16&show_sub=87.
Тук е мястото да зададете всички въпроси и да споделите Вашето мнение относно програмата! Не се притеснявайте, ще получите адекватен и компетентен отговор!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2008, 19:33
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Какъв е материала в имплантите?Физиологичен разтвор или друг вид?
Извинявам се за глупавия въпрос но не съм съвсем наясно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th December 2008, 16:18
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldi
Какъв е материала в имплантите?Физиологичен разтвор или друг вид?
Извинявам се за глупавия въпрос но не съм съвсем наясно.
Здравейте!
Първо - моля да ни извините за закъснението с което отговаряме!
Принципно има импланти с физиологичен серум, но такъв пълнеж вече практически отдавна не се използва. Имплантите на PIP-Франция, които фирма Дже и Ди медикалс предлага са запълнени със високо кохезивен силикон. Той е с голяма "памет" и възръща своята първоначална форма и размер след всякакъв вид деформации. В същото време сигурността е на много високо ниво - не е възможно спукване и изтичане на силикона. Надяваме се отговорихме на Вашите въпроси!?
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th December 2008, 13:34
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Операцията ми беше на 07.11.2008г.Поставиха ми импланти ПИП. Как да разбера дали съм регистрирана в програмата за гаранция, след като все още никой не се е свързал с мен?? А от клиниката ми казаха ,че ваш представител ще се свърже с мен по телефона или имейла,който дадох при попълване на формулярите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th January 2009, 10:00
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте! Операцията ми беше на 07.11.2008г.Поставиха ми импланти ПИП. Как да разбера дали съм регистрирана в програмата за гаранция, след като все още никой не се е свързал с мен?? А от клиниката ми казаха ,че ваш представител ще се свърже с мен по телефона или имейла,който дадох при попълване на формулярите.
Здравейте!
Първо - ЧНГ и моля да ни извините за закъснението с което отговаряме!
Бихте ли ни казали в коя клиника са Ви поставени имплантите, както и Вашето име за да проверим как стои въпроса?
Ако не желаете това да се коментира на сайта - може да се свържете с нас на тел. 02 489 03 84
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th January 2009, 13:23
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Имплантите са ПИП 390сс ,постави ги д-р Тонев в клиника "Каспела"- гр.Пловдив на 07.11.2008г. Казвам се Петя Радинска и съм от гр. Велико Търново
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th January 2009, 09:30
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Имплантите са ПИП 390сс ,постави ги д-р Тонев в клиника "Каспела"- гр.Пловдив на 07.11.2008г. Казвам се Петя Радинска и съм от гр. Велико Търново
Добро утро!
За да се уточнят нещата най-бързо, лесно и удобно - моля обадете се в нашия офис - тел. 02 489 03 84 или на 089 577 44 34 - Лилия Денчева
Желаем Ви спорен ден!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th February 2009, 10:22
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Аз съм ваша клиентка и бих искала да се възползвам от програмата за смяна на импланти ПИП. Интересувам се кои лекари работят с вас и към кого да се обърна за такъв вид процедура??
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th February 2009, 13:07
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте! Аз съм ваша клиентка и бих искала да се възползвам от програмата за смяна на импланти PIP. Интересувам се кои лекари работят с вас и към кого да се обърна за такъв вид процедура??
Здравейте!
Смяната на Вашите импланти, може да бъде извършена еднократно през първите пет години. Трябва да уточним, че новите импланти се предоставят безплатно от нас, но самата операция и всичко свързано с нея се заплащат от вас. За актуална информация относно хирурзи, моля посетете нашия сайт www.jdmedicals.com

Ако имате и други въпроси - може да се обърнете и директно към нас - на тел. 02 489 03 84
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th February 2009, 14:11
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Искам да попитам при смяната на имплантите, задължително ли трябва да избера същия лекар който ми ги е поставил или мога да отида при друг лекар? Ако мога да си избера нов лекар с кои лекари от София и Варна работите?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазабезплатназамянанагръдниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:16.