IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st February 2011, 23:13
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ами....коренът на зъба се проектира в синуса или по-точно на границата му,а дали има каналопълнежно в синуса не може да се каже от тази снимка
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st January 2016, 22:19
Martin4eto90 Martin4eto90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране Zdraveite

Zdraveite az sam vazmojno nai strahliviq chovek stava li vapros za zabolekari dolniq mi 7 dmi zab ot poveche ot godina e otvoren mnogo pati se macheha da go lekuvat no nestavashe sega postoqno teche neshto ot nego i stigna do tam che mi kazaha che trqbva da izvadq tozi zab zashtoto ot 3 meseca mi se poqvi neshto kato alergichna reakciq i cqlata stavam na petna kato koprivnata treska naduvam se lice race i taka na tatak sled 3 meseca machene da se ov
ladee s kortiko steroidi nishto ne stava v momenta v koito mi gi sprat tazi veroqtno alergichna reakciq se poqvqva s oshte po golqma sila i nakraq kazha che moje da e ot zaba poprincip toi e omartven no kato davcha davka na tazi strana boli ili kato zabolekar reshi da brakne da vidi kanalite chisti li sa sqkash mi barka v rana strashna bolka.. Ta vaprosa mi e vazmojno li e da ne me hvane upoika i bolezneno li e vadeneto
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th February 2016, 19:45
Lukametzger Lukametzger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Supreme Pirates (One Piece Online Spiel)

http://pirates.risengame.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th February 2016, 10:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Martin4eto90 Виж мнението
Zdraveite az sam vazmojno nai strahliviq chovek stava li vapros za zabolekari dolniq mi 7 dmi zab ot poveche ot godina e otvoren mnogo pati se macheha da go lekuvat no nestavashe sega postoqno teche neshto ot nego i stigna do tam che mi kazaha che trqbva da izvadq tozi zab zashtoto ot 3 meseca mi se poqvi neshto kato alergichna reakciq i cqlata stavam na petna kato koprivnata treska naduvam se lice race i taka na tatak sled 3 meseca machene da se ov
ladee s kortiko steroidi nishto ne stava v momenta v koito mi gi sprat tazi veroqtno alergichna reakciq se poqvqva s oshte po golqma sila i nakraq kazha che moje da e ot zaba poprincip toi e omartven no kato davcha davka na tazi strana boli ili kato zabolekar reshi da brakne da vidi kanalite chisti li sa sqkash mi barka v rana strashna bolka.. Ta vaprosa mi e vazmojno li e da ne me hvane upoika i bolezneno li e vadeneto
Дано си го извадила вече, че инфекция, при това на главата си е доста сериозна работа. Няма начин да не те хване упойката и тогава естествено не боли. 2 пъти са ми вадили мъдреци, не е толкова страшно. После обаче непременно да пиеш антибиотик и да се следиш пак за реакции. Гледай си здравето, а не страха, че от един зъб ... може да стане голяма беля!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th March 2016, 11:17
Nenkov Nenkov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, става въпрос за 6 ти горен зъб, преди около 8 години е правен(вадени нерви и пълнене на каналите),преди 4 направи гранулом(бях се подул доста)пак отваряне лекуване и тнт.Но преди година да не е и повече, взе да ме боли окото под окото, слепоочието от страната на зъба.Ходих на очен Унг,прегледи снимки, всичко беше наред.Реших да отида на зъболекар да видим тоя зъб(друг развален нямам от тази страна), оказа се че има гранулом.Един месец лекуване и го затворихме, но болката си стои(можело да дразни синуса или да го е пробил, това ми обясниха).Сега се чудя да го вадя ли Илиада чакам още?Ето и снимки
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th March 2016, 10:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenkov Виж мнението
Здравейте, става въпрос за 6 ти горен зъб, преди около 8 години е правен(вадени нерви и пълнене на каналите),преди 4 направи гранулом(бях се подул доста)пак отваряне лекуване и тнт.Но преди година да не е и повече, взе да ме боли окото под окото, слепоочието от страната на зъба.Ходих на очен Унг,прегледи снимки, всичко беше наред.Реших да отида на зъболекар да видим тоя зъб(друг развален нямам от тази страна), оказа се че има гранулом.Един месец лекуване и го затворихме, но болката си стои(можело да дразни синуса или да го е пробил, това ми обясниха).Сега се чудя да го вадя ли Илиада чакам още?Ето и снимки
Как е болката? Поотшумя ли вече?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вадененамигорензъбопаснаблизостдосинуса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:57.