IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2007, 10:48
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

благодаря за информация трябва да се внимава много всичко е реклама да купиш после те чакат сервизи и нерви да хабиш трябва да се взимат препоръки от хора които ползвали такива уреди и ако са доволни това е гаранция но не от един човек а повече. това е така защото още не действат правилните закони на потребителя в българия.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th May 2007, 22:15
stream stream не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Присъединявам се към мнението за спорт депо. Купих един степер за жена ми и той издържа 1 седмица, следваха няколко ремонта (по-гадната част беше пътуването до Младост в час пик) и все по-кратък животт. Накрая благоволиха да ми предложат да си взема друг уред.
Бях хвърлил око на едни гребни тренажори, но за сега се въздържам да се сдобия с поредния паметник вкъщи.
Някой да има опит с гребен тренажор?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th May 2007, 18:44
RR RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветинка
Аз също съм на мнение, че мини степеът помага за тонизиране и стягане. Доволна съм от резултата, но за съжаление на правих лош избор по отношение на мрката!
За това много се надявам да бъда полезна на онези, които още не са си купили уреда - НЕ КОПУВАЙТЕ СТЕПЕР С МАРКА ABFit ! В рамите на 6-те месеца гранция се чупи 2 пъти и няколко дни след гаранционния срок, за 3-ти път даде дефект - всеки път едно и също - къса се жилото, свързващо "педалите" на уреда. Оказа се, че за поправка ще трябва да платя 30-тина лв, при условие, че уреда струваше 120. И не само това - ремонтът щял да включва цялостна реконструкция на движещия механизъм и аз ще трябва да го платя!!! при въпрос от моя страна "не беше ли възможно предишните 2 пъти да се направи реконструкцията, когато уредът беше в гаранция", ми отговориха, че една на скоро се е оказало, че има тжърде много дефектирали уреди и механиците на сервиза са предприели мерки. Освен това, на фирмените телефони никой не вдига и като цяло обслужването в сервиза на фирмата СПОРТ ДЕПО е ужасно!
Моят съвет е - НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ УРЕДИ ОТ СПОРТ ДЕПО И ОСОБЕНО ТАКИВА НА МАРКАТА ABFit!!!!!
VSE PAK NE RAZBRAHME SEGA RABOTILI UREDA?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th February 2015, 16:45
Аватара на misho1
misho1 misho1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране Защо мини

Аз взех този http://www.activsport.net/steper-twist-big на приятелката ми и полудя от радост, не мисля, че е много скъп или заема много място. Засега сме много доволни.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th November 2015, 23:58
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Като марка степери мога да препоръчам inSPORTline, качеството е много добро за тази цена. Цените им започват от 150 лева, но за фитнес уред по-добре да дадеш малко повече пари, отколкото да си вземеш боклук и после да си чупиш главата.

Супер лесно се тренира с тях и резултатите са повече от добри. Тук има няколко добри модела http://www.fitneshrani.com/category/...sport/steperi/ , специално Cylina е доста сполучлив.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МИНИСТЕПЕР
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:15.