IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4001  
Стар 28th February 2012, 07:12
bambina1 bambina1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
При ехомамото ми в началото на месеца се оказа, че имам увеличен лимфен възел под едната мишница . Можело и да е от хрема от преди месец-два Върви разбирай и гадай кога и как - нема начин.
Ако си с пип е от това,аз заради този лимфен възел какви ли не скъпи изследвания правих,на хематолог ходих защото единичен увеличен възел който не се повлиява от два курса антибиотици и стои повече от месец,два си е сигнал за притеснение.Аз още да избухне скандала -вторият бях сигурна че е от имплантите,но тогава никъде не пишеше че може да е от тях да им докажа на докторите,а те ме мислеха за хипохондричка
  #4002  
Стар 28th February 2012, 09:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

bambina1, съжалявам за перипетиите. Увеличен лимфен възел наистина не означава задължително това (някой, по-напред писа), но... при повечето ПИП случаи, които четох, така се е проявило спукването.
А сега с какви ги смени? Пак ли при НГ и доволна ли си от резултата? Имаше ли отоци и кога спаднаха? Сори за толкова много въпроси!!!
Аз баш бълбукане не усещам, по-скоро като куркане. Спя си настрани от втория ден още.

Аз тази сутрин ходих на преглед - всичко било наред... ама то какво ли да ми каже. Да чакам да се резорбират въздуха и течността. Другата седмица пак да ходя.
Няма да мрънкам за вида - знам ПЕРФЕКТНО, че трябва време...
  #4003  
Стар 28th February 2012, 09:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
В мол Пловдив. Има и в Триумфа и в Скинито
Галерията не е точно мол, а по-скоро нещо като базар с всякакви сергии.
Магазин на Триумф има и на ул. "Хр. Г. Данов". Тя е продължение на главната улица откъм римския стадион. но в този магазин все нещо нямат, аз не го харесвам.
Мис, много мерси. Че, сега само с Триумфа се чувствам ок (т.е. сигурна), пък ми е само един и ... трудна история. Тъкмо се бях нагласила утре да обикалям и малкия ме изнуди, да не ходи на детска ...
  #4004  
Стар 28th February 2012, 09:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Ей ся се притесних ... аз първия път бях с дренажи, но втория не ... тази течност после къде отива и какво прави ... ?
Споко, и аз съм така - първия път бях с дренажи, а сега - не. Организма си я резорбира тази течност. Аз понеже заради антибиотика съм и на диета горе-долу и може би и това подпомогна за по-бързото спиране на бълбукането. А то - бълбукането - си е съвсем нормално. Хич не се шашкай.
  #4005  
Стар 28th February 2012, 09:42
bambina1 bambina1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
bambina1, съжалявам за перипетиите. Увеличен лимфен възел наистина не означава задължително това (някой, по-напред писа), но... при повечето ПИП случаи, които четох, така се е проявило спукването.
А сега с какви ги смени? Пак ли при НГ и доволна ли си от резултата? Имаше ли отоци и кога спаднаха? Сори за толкова много въпроси!!!
Аз баш бълбукане не усещам, по-скоро като куркане. Спя си настрани от втория ден още.

Аз тази сутрин ходих на преглед - всичко било наред... ама то какво ли да ми каже. Да чакам да се резорбират въздуха и течността. Другата седмица пак да ходя.
Няма да мрънкам за вида - знам ПЕРФЕКТНО, че трябва време...
А отоци има и не са спаднали,то вчера ми беше операцията,сутринта ходих да ми махне ластичният бинт и да ми сложи лентата.Пак при него хидих ,но още за резултат не мога да кажа,правил ми е някакъв двоен план каквото и да означава това,смених ги с ментор.Аник за малко да се засечем,аз отидох към 8.30
  #4006  
Стар 28th February 2012, 09:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bambina1 Виж мнението
Мацки,да ви кажа че и при мойта смяна на пип-а се оказа че и двете са били спукани,сега ще пия антибиотик 7 дни.Аник ти пи ли?
Моите ПИП не бяха спукани и пак пия антибиотик, така че ... пийте си го.
  #4007  
Стар 28th February 2012, 10:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
[B]Инче, принцеска, вие и двете при Анастасов, така ли? Аз не бълбукам много май
Да, при Анастасов съм, само че аз бях на 23-ти, та не сме се засекли с Принцеска.
  #4008  
Стар 28th February 2012, 16:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

bambina1, аз бях на операция на 21-ви. Аз нямах ластична лента, нищо - дори и лепенки на разрезите, защото са ме лепили с лепило. Какъв е този двоен план... идея нямам. Ти кръгли с кръгли импланти ли сменяш (т.е. от един вид)?
  #4009  
Стар 28th February 2012, 16:42
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да, при Анастасов съм, само че аз бях на 23-ти, та не сме се засекли с Принцеска.
Аз на 23 ходих да ми слага водоусточиви лепенки и питах за теб, ама ти си беше тръгнала
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4010  
Стар 28th February 2012, 17:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Аз на 23 ходих да ми слага водоусточиви лепенки и питах за теб, ама ти си беше тръгнала
Ей, язък, да бях останала. Нищо, кога ще ходиш да ти махат конците?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.