IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 4th January 2010, 00:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
друг избор нямам!
що да нямаш =))

мое да си вземеш 15-20 котки у вас и да чакаш спокойните си старини =))))
И мен ме разсмя Никак не си представям такава огнена мацка в подобна ситуация
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th January 2010, 00:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
друг избор нямам!
що да нямаш =))

мое да си вземеш 15-20 котки у вас и да чакаш спокойните си старини =))))
И мен ме разсмя Никак не си представям такава огнена мацка в подобна ситуация

имам един котарак само,хахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 4th January 2010, 00:24
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

ее имаш ли =)) добро начало значи =)))))

аз чесно казано не обичам много животните, така че не съм мноо компетентен в тва отношение =)))

знам че гонят некви дзивотни, мъкнат ти ги в дома, иначе са безполезни, само се хранят и досаждат =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #64  
Стар 4th January 2010, 09:55
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Хаха, и аз имам коте и изключително безполезен тип. Яде като за 3, спи по цял ден и дори не обича да го галят.

По темата - аз доста често се влияя от чувствата, поне в любовта е така. Но истината е, че трябва да има баланс. Имам приятелка, която каквото и да изпитва не се поддава на чувствата си, супер религиозна е и разума в нея постоянно говори. Истината е, че е и леко нещастна - постоянно се пита какво е щяло да бъде, какво е щяло да стане. Разказва историите с предположения и това я измъчва. Затова, според мен, е хубаво от време на време да се поддаваш на чувствата си дори да усещаш че може да сбъркаш.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 4th January 2010, 23:15
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
До скоро определено слушах разума и в един момент си казах изтървам какви ли не неща само защото главно слушам него.И реших да си слушам сърцето,чувствата,и сега се оказах тъжна и наранена,поддавайки се на чувствата си.Така че лично за мен може би трябва да слушам по малко и от двете
И при мен така се получава
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th January 2010, 23:41
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Добре премислени чувства =)
__________________
жия
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th January 2010, 03:49
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
До скоро определено слушах разума и в един момент си казах изтървам какви ли не неща само защото главно слушам него.И реших да си слушам сърцето,чувствата,и сега се оказах тъжна и наранена,поддавайки се на чувствата си.Така че лично за мен може би трябва да слушам по малко и от двете
И при мен така се получава
И при мен така се получи. Винаги съм се съобразявала с някой и нещо, все съм слушала разума си и съм се лишавала от много нови емоции и преживявания, а сега като се отдадох на емоциите и чувствата, на първичното, се оказах сама, наранена и без достойнство (поне така се чувствам). Емоциите, не чувствата, ми замъгляват съзнанието, пречат ми да мисля и да действам трезво, умопомрачават ме. Затова мисля, че човек трябва да слуша разума си, за да не съжалява после за нещата, извършени под въздействието на емоциите
__________________
“За да повярваш в собствения си път, не е нужно да доказваш, че пътя на другия е погрешен...”
Отговори с цитат
  #68  
Стар 24th January 2010, 20:04
vegal vegal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране разум или чувства

аз напоследък се ръководя от интуицията и забелязах ,че това ме предпазва от сърдечни страдания,например когато интуицията ми подсказва ,че даден мъж не е за мен и се откажа от него преди да съм го заобичала,после виждам недостатъците му за които съм била сляпа в началото,не знам дали е правилно или не но вече няколко пъти се предпазих от сълзите и тръшкането после
__________________
бързи и яростни
Отговори с цитат
  #69  
Стар 24th January 2010, 20:07
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
До скоро определено слушах разума и в един момент си казах изтървам какви ли не неща само защото главно слушам него.И реших да си слушам сърцето,чувствата,и сега се оказах тъжна и наранена,поддавайки се на чувствата си.Така че лично за мен може би трябва да слушам по малко и от двете
И при мен така се получава
И при мен така се получи. Винаги съм се съобразявала с някой и нещо, все съм слушала разума си и съм се лишавала от много нови емоции и преживявания, а сега като се отдадох на емоциите и чувствата, на първичното, се оказах сама, наранена и без достойнство (поне така се чувствам). Емоциите, не чувствата, ми замъгляват съзнанието, пречат ми да мисля и да действам трезво, умопомрачават ме. Затова мисля, че човек трябва да слуша разума си, за да не съжалява после за нещата, извършени под въздействието на емоциите
вие давате ли си сметка какво наричате разум и чувства ... ако смея да запитам ... ... или само си търсите оправдание за обмислени или необмислени действия
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st June 2010, 23:26
Аватара на Ваньо
Ваньо Ваньо не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 147
По подразбиране

Чувствата се дефинират чрез разума.
Няма нищо неразумно в това да чувстваш. А, за да следваш чувствата си...нужен ти е разум.
Само с чувства не се стига до никъде, нито пък само с разум. Това не е алтернативна двойка.

Но давам предимство на разума. По-често ми влиза в употреба.
__________________
It's all about peace, love..and good happiness stuff..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разумиличувства
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.