IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 3rd February 2011, 09:00
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Теди, страхотни татуси!!! Направо се влюбих в тях!
Отговори с цитат
  #202  
Стар 3rd February 2011, 10:53
teddy_teddy teddy_teddy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiarra_81
Теди, страхотни татуси!!! Направо се влюбих в тях!

Мерси и аз много си ги харесвам
__________________
Нека ме мразят,аз си се обичам!
Отговори с цитат
  #203  
Стар 3rd February 2011, 18:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

татусът на ръката ти е на изключително неподходящо място, това не ти ли беше обяснено, или ти упорства ?
точно след 6 месеца половината ти татус няма да го има........след което имаш 2 варианта - да ходиш непрекъснато да го повтяряш и да си снасяш по 150-200 лв по 2 пъти в годината,( колко удобно за тауистката), а другият ти вариант - още по-голямно набутване, без никакъв ефект, разбира се, и да си ходиш с едно черно безформено петно на ръката..............
ако това не ти е обяснено,че ще се получи, , е етично да изтеглиш огромните си похвали пред форумка на съответното студио.....същата гадна зона я има и на краката, затова и там татусите са до определени граници и не навлизат в ходилото....

а добрите татуисти определено не се познават по татуси като твоите, такива могат да правят всички......не че не ми харесват татусите ти, просто изкуството" татуист" наистина се изразява в друго......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #204  
Стар 3rd February 2011, 18:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

и за да не ме разбрере някой погрешно, ето - погледайте истинско изкуство под формата на татуси !!

http://www.facebook.com/anna.yankova...68&aid=2079941
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #205  
Стар 3rd February 2011, 19:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Татусите от двата линка са банални,нищо особено.Дори аз сигурно бих могла да ги нарисувам
Не бих отишла на това място,където са правени
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #206  
Стар 4th February 2011, 11:32
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Теда, линка който си дала, наистина показва татуирането като красиво изкуство, а не просто като драскане. Затова и аз дадох пример за студио, в което хората рисуват и с това си изкарват хляба, освен самото татуиране. За мен те също правят страхотни неща:
http://www.artcoretattoo.com/index.p...mid=55&lang=bg

А относно татусите на момичето, незнам защо така я нападнахте. Всеки си има глава на раменете и си татуира каквото и където поиска. Тя си ги харесва и това е най-важното, на мен също ми харесват. Съвсем друг е въпроса, че татусите й не са кой знае колко оригинални, но нас какво ни бърка.... На мен няма да ми стане приятно някой така да се изкаже за моите татуси, сигурно и затова не съм ги постнала тук.
Отговори с цитат
  #207  
Стар 4th February 2011, 13:09
teddy_teddy teddy_teddy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
татусът на ръката ти е на изключително неподходящо място, това не ти ли беше обяснено, или ти упорства ?
точно след 6 месеца половината ти татус няма да го има........след което имаш 2 варианта - да ходиш непрекъснато да го повтяряш и да си снасяш по 150-200 лв по 2 пъти в годината,( колко удобно за тауистката), а другият ти вариант - още по-голямно набутване, без никакъв ефект, разбира се, и да си ходиш с едно черно безформено петно на ръката..............
ако това не ти е обяснено,че ще се получи, , е етично да изтеглиш огромните си похвали пред форумка на съответното студио.....същата гадна зона я има и на краката, затова и там татусите са до определени граници и не навлизат в ходилото....

а добрите татуисти определено не се познават по татуси като твоите, такива могат да правят всички......не че не ми харесват татусите ти, просто изкуството" татуист" наистина се изразява в друго......



Дали ми е обяснено или не,не мисля,че тук е мястото да обяснявам,до колкото видях това е тема за показване на кой какви татуси има!Не мисля,че съм искала твоето "компетентно" мнение за да го изказваш било то и публично!Виждам,че инфото за татусите е прекалено преувеличено от твоя страна за това и не мисля да те просветлявам.За майсторлъка на татуиста не се изказва от сложността на татуса(и от това разбира се)а от качеството на направата му на каквото и да било място!!!
Следващият път когато потърсиш внимание(което явно ти липсва) не го прави тук или поне не спрямо мен,има си места и хора за тази работа които с радост ще приемат твоето,на вид,елементарно възпитание!
__________________
Нека ме мразят,аз си се обичам!
Отговори с цитат
  #208  
Стар 4th February 2011, 13:18
teddy_teddy teddy_teddy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Татусите от двата линка са банални,нищо особено.Дори аз сигурно бих могла да ги нарисувам
Не бих отишла на това място,където са правени

Не мисля,че някъде съм те питала банални или не са татусите ми,както и за твоите художествени способности.Радвам се че си внимавала в часовете по изобразително изкуство,но моля те, не го прави спрямо мой пост!Както виждаш никъде не съм коментирала твоята пантерка(въпреки,че изобщо не ми допадна идеята)по този повод не знам защо си го позволяваш и ти!С риск да се повторя-това е тема за показване на татусите,а не за последвалите коментари относно направата,сложността или мястото му!
Дали би отишла или не-не съм те вързала за теглича на колата да те водя там!

П.С. Наистина се извинявам оф топика,но просто не се сдържах!
__________________
Нека ме мразят,аз си се обичам!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 4th February 2011, 16:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Aloooooooooooo, я по-спокойно !!! И без обиди - ако обичаш !!!!!!!!!!!!

никой не е длъжен да изказва мнение, само ако то е похвала, каквато явно ти си очаквала !!!!внимание лисва явно на теб , не на нас, щом не можеш да понесеш 2 отрицателни мнения..............не е нужно и никога не съм разчитала на това ( ПАЗИ БОЖЕ) ДА МЕ ПРОСВЕТЛЯВАТ ЛИЧНОСТИ, КОИТО СА НА ТВОЕТО ИНТЕЛИГЕНТНО НИВО !
ТАка че по-полека с налитанията !!!!!


Кой е прав - ще се увериш сама, като след 6 месеца ти изпопада татуса на ръката и почнеш да ходиш с едно голямо Л...НО на ръката.........КОЕТО няма да можеш да маХнеш по никакъв начин....

за да ти говоря така убедено, явно има защо, но явно това не те интересува, интересуват те само мнения с глупави похвали на още по- глупавите ти татуси.....
мен пък най-малко ме интересува...Л...То ще е на твоята ръка, не на моята.......ОГРОМНИТЕ безмислени драсканици по крака - също !!
всъщност, идеята ми наистина не беше да казвам мнението си за татусите ти - акО погледнеш в горното ми мнение последните ми 2 реда от това мнение бяха спестени......идеята ми беше да те насоча към това, че може би някой за да ти прибере парите и да те направи постоянен контингент, не ти е обясноил важно нещо............ПОВЕРВАЙ МИ, изобщо не ме бърка кое ти е обяснено и кое не, ПРОБЛЕМЪТ СИ Е ТВОЙ !!!
ТАКА ЧЕ - МОГА ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ САМО 1 НЕЩО - УСПЕШНО БЛЪСКАНЕ НА ГЛАВАТА В СТЕНАТА !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 4th February 2011, 16:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
А относно татусите на момичето, незнам защо така я нападнахте. Всеки си има глава на раменете и си татуира каквото и където поиска. Тя си ги харесва и това е най-важното, на мен също ми харесват
АЗ ЛИЧНО в първото си мнение не съм я нападала, дори спестих мнението си за татусите, което всъщност отговаря на това, което марисабела не й спести.....
просто казах,че й е направен от отличната татуистка( по нейни думи) татус на място, на което никой НЕ ПРАВИ , ТК МЯСТОТО ИЗХВЪРЛЯ МОМЕНТАЛНО ЧАСТ ОТ БАГРИЛОТО, НО ЗА ЖАЛОСТ НЕ ЦЯЛОТО.....НО ТО......... ТРЕА НЕЩО ДА ДРЪНКА ПОНЕ В КУХАТА ГЛАВА,ЧЕ ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО ПИШЕ........... ....ТИ МУ ГОВОРИШ, А ТО РУПА ЛИ РУПА........
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: татуировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.