IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 15th March 2010, 12:13
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Именно - става въпрос за начин на техника, при която се шие само кожата. Никой не говори за разлика в тъканите...?? ясно е, че където има кожа има и подкожие.
А каквато и да е техниката рисковете са едни и същи по вид - инфекция, КК, дабъл-бабъл, ботъминг и т.н. Застраховка няма и никога няма да има. Колкото до конкретния видео материал - оставам с впечатлението, че лекаря споделя личен опит и наблюдения...нищо повече. Не е дал някаква гаранция.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 16th March 2010, 20:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

..
Цитирай:
Но съм сигурна, че при разрез под гърда се шие повече, отколкото под мишницата. Все пак тъкани има навсякъде, но те са различни.


а иначе - ако съм честна - не съм слушала изобщо видеото , ставаше въпрос за това, което се вижда
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 7th April 2010, 09:41
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Здравейте,

Напоследък взех да се навивам за уголемяване на гърдите и виждам, че доста момичета от форума хвалят Тонев. Също така трябва да си махна белег от корема. Погледнах сайта му и видях, че прави абдоминопластика. Някоя от вас правила ли си е такава при него. Вероятно ще направя двете операции наведнъж ако може. В началото на май ще отида на консултация при него. Бях решила при Динев да си оправям корема, но ако Тонев е добър ще я направя при него. Дайте отзиви.
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 7th April 2010, 11:09
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Бориславка, аз съм оперирана при Тонев и съм много доволна. Сигурно ще се справи с белега, защото моите импланти са с разрез под гърдата ...и белега е почти незабелижим. А колкото до гърдите Тонев работи с ПИП ...и след тези проблеми с имплантите, не знам каква алтернатива по въпроса ще ти предложи...Дано до началото на май да се оправят нещата....
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 7th April 2010, 12:23
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

мацки някой говорил ли е с доктора след инфото за имплантите ПИП ?
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 7th April 2010, 15:20
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

мисля да му пратя мейл днес...
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 8th April 2010, 10:23
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от естел
мацки някой говорил ли е с доктора след инфото за имплантите ПИП ?
Преди минутка му пратих един имейл, сега ще чакам отговор. Не му писах толкова време понеже се чудех дали да се паникьосвам или да изчакам все пак лабораторните резултати на гела. В крайна сметка още не съм изпаднала в паника, но няма лошо и доки да каже какво следва оттук нататък...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 8th April 2010, 12:30
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Бориславка, аз съм оперирана при Тонев и съм много доволна. Сигурно ще се справи с белега, защото моите импланти са с разрез под гърдата ...и белега е почти незабелижим. А колкото до гърдите Тонев работи с ПИП ...и след тези проблеми с имплантите, не знам каква алтернатива по въпроса ще ти предложи...Дано до началото на май да се оправят нещата....
Благодаря миличка,

В началото на май се прибирам в България и отивам на консултация за цици и коремче. Ако някоя има негов актуален телефон да драсна един час за консултация нека го даде или да ми го прати на лични. Трябва да се тунинговам, че лято идва
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 8th April 2010, 15:01
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

провери в сайта му, там има телефони
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 8th April 2010, 15:18
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Да, видях впоследствие. Колко съм разсеяна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.