IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1481  
Стар 3rd April 2011, 21:58
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението
Пимче, Лъкито говори за завъртане, т.е. имплантът да се завърти с горния полюс надолу.
А ти май имаш предвид обръщане, т.е. задната част (тази която ляга на гръдния кош) да дойде като лицева....или поне, на мен така ми се струва
Мммда,извинения за Лъкито моя грешка...Ей, Мисссито какъв арбитър е - благодарско бейби...да обръщане става дума при мене,грешката е моя.Незнам защо реших ,че тя говореше за обръщане е не завъртане...Май се по изложих,е все пак стават и недоразумения. Миссси какво ли щях още да напиша,малееееееее...
  #1482  
Стар 3rd April 2011, 22:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, когато се говори за ротация става въпрос за завъртане на импланта с полюса надолу.....което не е чак такъв проблем, както се завърта, така се връща обратно...но е неприятно явление със сигурност....по- често срещано при по-свободните тъкани...но и това не е гаранция...

ееееееееее, не може да бъде ! Има РЕДАКЦИЯ на мнението !!! УРА!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1483  
Стар 4th April 2011, 02:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
днес обиколката ми е 94-95, а отток почти нямам.
Всички ли си избирате кубиците, защото аз се доверих на 100% и не съжалявам, не мисля че сама бих преценила по-добре.
Така си мислиш,че нямаш оток.Пиши пак след няколко месеца за см.
И да ,губят се,защото мускулът притиска част от импланта.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1484  
Стар 4th April 2011, 16:49
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Така си мислиш,че нямаш оток.Пиши пак след няколко месеца за см.
И да ,губят се,защото мускулът притиска част от импланта.
Е да спада да спада, няма да стане 85 см, губят се като сравняваш с надмускулни, но сега повечето от добрите лекари на правят такива, като е компетентен хирурга ще прецени кубуците за подмускулно.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1485  
Стар 4th April 2011, 17:49
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

A аз искам да попитам ветеранките тук кога започват да мърдат гърдите, т.е. да не са толккова статични като паметници, а да има някакво движение в тях? На кой месец горе-долу става това?
__________________
Ordnung muss sein!
  #1486  
Стар 4th April 2011, 19:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Е да спада да спада, няма да стане 85 см, губят се като сравняваш с надмускулни, но сега повечето от добрите лекари на правят такива, като е компетентен хирурга ще прецени кубуците за подмускулно.
Не разчитам напълно на хирурга.Моят ми каза,че мога директно да скоча на 450,но му зададох въпроса разликата фрапантна ли ще е с 70 отгоре,отвърна ми не.Така,че аз си ги избрах 520 и се радвам от факта

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
A аз искам да попитам ветеранките тук кога започват да мърдат гърдите, т.е. да не са толккова статични като паметници, а да има някакво движение в тях? На кой месец горе-долу става това?
Ще почакаш няколко месецаПри мен близо 6 месеца беше тоз период.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 4th April 2011 на 19:10
  #1487  
Стар 4th April 2011, 20:04
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Е аз съм прясна все пак, сигурно и на мен ще ми малеят след време, но за сега си ги харесвам
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1488  
Стар 4th April 2011, 20:07
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Не разчитам напълно на хирурга.Моят ми каза,че мога директно да скоча на 450,но му зададох въпроса разликата фрапантна ли ще е с 70 отгоре,отвърна ми не.Така,че аз си ги избрах 520 и се радвам от факта


Ще почакаш няколко месецаПри мен близо 6 месеца беше тоз период.
Уфф, толкова много ли бе?? Чак на 6-ия ли ти омекнаха?! Значи да не се шашкам, ако до 2-3 месец още са твърди и да не си мисля, че е КК?
__________________
Ordnung muss sein!
  #1489  
Стар 4th April 2011, 20:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Лъки, поне четири пълни месеца са като пластмасови отливки...Но това е и защото отоците са около три месеца... външните спадат след първия месец, но вътрешните.... След четвъртия месец гърдите наистина омекват доста!
  #1490  
Стар 4th April 2011, 20:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Уфф, ами ще чакаме тогава..така твърди и статични не ми харесват особено...А как се разбира ако получиш КК през този период на отоците ?- до 4-ти или 6-ти месец имам предвид.
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.