IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 18th January 2011, 21:57
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Само да добавя, не прекалявайте с интервенциите .....Особенно тези който ще ползват услугите на БГ доктори използващи пълни упойки като Депривант и т.н (доста стари и натоварващи бъбреци и други органи и т.н ) Не бъдете красиви за сметка на здравето , то все пак е най-важно .Красиви трупове НЯМА . Аз имам много пълни упойки( около 12-14 изгубих им края) и всъщност ми се наложи да платя накрая 100 000 евро за да си спася бъбрека . Поне при Палаоро всичко се прави с местна упойка от ново поколение(мамопластика,рин опластика и т.н ), която се чисти за 15 дни а не както тук за 6-12месеца Внимавайте , мислете и питайте вашите Доктори преди да направите нещо за себеси какво и как се случва защото всъщност най-важно е вашето здраве , а после всичко останало .
Отговори с цитат
  #232  
Стар 18th January 2011, 23:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не предполагах, че проблема с бъбрека ти е от многото упойки. Имаш 12 пълни, така ли? Тези местните не ги ли броиш? Потвърдиха ли лекарите, че упойките са в основата на проблема ти?

Чувала съм за такива фрапантни случай - няколко пълни упойки в периода на няколко месеца. Хайде, ние не сме длъжни да сме осведомени за рисковете на упойката, не сме медицински лица, но лекарите за какво са??

Но за мамопластика с локална упойка съм чувала само при видни български касапи и аз лично не бих се навила..

645CI, радвам се че най-страшното е минало!
Отговори с цитат
  #233  
Стар 18th January 2011, 23:55
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

мале,сериозно ли това за упойките ,я разкажи повече ,като имаш време
Отговори с цитат
  #234  
Стар 18th January 2011, 23:56
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

за 100 бона ти дават бъбрек от некое мексиканче ли?
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #235  
Стар 19th January 2011, 00:05
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
.....Особенно тези който ще ползват услугите на БГ доктори използващи пълни упойки като Депривант и т.н (доста стари и натоварващи бъбреци и други органи и т.н ) ..... Аз имам много пълни упойки( около 12-14 изгубих им края) и всъщност ми се наложи да платя накрая 100 000 евро за да си спася бъбрека . Поне при Палаоро всичко се прави с местна упойка от ново поколение(мамопластика,рин опластика и т.н ), която се чисти за 15 дни а не както тук за 6-12месеца .....
Дано te_dda се включи и да поясни дали наистина така стоят нещат с пълните упойки в БГ. Знам, че много е дискутирано за упойките, но наистина ли в БГ се ползват такива, които се чистят от организма чак след 6-12 месеца?
Отговори с цитат
  #236  
Стар 19th January 2011, 00:07
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
... и всъщност ми се наложи да платя накрая 100 000 евро за да си спася бъбрека ..... .
645CI, бъбречна трансплантация ли се наложи?
Отговори с цитат
  #237  
Стар 19th January 2011, 00:08
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

как така 6,12 месеца,толкова много ,ам тези дето махат плаките и те ли са такива
Отговори с цитат
  #238  
Стар 19th January 2011, 02:04
Аватара на MartinaSolis
MartinaSolis MartinaSolis не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране

И аз винаги съм се чудила с тези упойки и повече ме е притеснявало дали анестезиолога е добър ,а не хирурга ..и за какво ще ми е тази красота,ако ме няма.В същото време ми омръзна да си поправям снимките с фотошоп ,защото не са си свършили работата както трябва някои недоучени ..Ще разкажете ли за упойките при този доктор ,аз не мога да си го представя.Ринопластика с чупене на кост и поставяне на имплантанти с местна упойка???Не боли ли ??
Отговори с цитат
  #239  
Стар 19th January 2011, 08:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
.....Особенно тези който ще ползват услугите на БГ доктори използващи пълни упойки като Депривант и т.н (доста стари и натоварващи бъбреци и други органи и т.н ) ..... Аз имам много пълни упойки( около 12-14 изгубих им края) и всъщност ми се наложи да платя накрая 100 000 евро за да си спася бъбрека . Поне при Палаоро всичко се прави с местна упойка от ново поколение(мамопластика,рин опластика и т.н ), която се чисти за 15 дни а не както тук за 6-12месеца .....
Дано te_dda се включи и да поясни дали наистина така стоят нещат с пълните упойки в БГ. Знам, че много е дискутирано за упойките, но наистина ли в БГ се ползват такива, които се чистят от организма чак след 6-12 месеца?
..........още снощи го прочетох, мислех да отговарям, но има ли смисъл ? омръзнало ми е общо взето да споря с убедени в някакви глупости хора, които обикновенно в колкото по-големи глупости са убедени, толкова повече не можеш да ги разубедиш и спорят......за сведение на всички вас - в бг се работи с АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ МЕДИКАМЕНТИ , с които и на запад, ние не работим с български медикаменти, а с разпространените по цял свят едни и същи неща............специално в областта на анестезиите нито в италия, нито в българия някой е открил топлата вода, всички се ползват от едни и същи неща, измислени и произведени от друг.....местната анестезия ,че дори и регионалната ( спинална,епидурална), се правят с различни по название медикаменти, които обаче са на една и съща основа като медикамент и в тази област нама нищо ново, за което ние тук, в танзания=бг, да не сме чували, използвали и виждали.....
това, че някой прави операции от рода на мамопластика и ринопластика с местна анестезия, което никой вече никъде не прави и не е по никакви стандарти, е лично негов стил,решение и подход, убеждаването на пациентите какво се прави за тях и представянето на трабанта за мерцедес също, което явно не е само български подход.....това,е в този форум има 2-3 добри резултата от даден лекар, не значи нито,че той е светая светих, нито,че може нещо повече от много лекари , практикуващи същите неща в българия !!! Това, че някой подлага себе си доброволно и без медицинска нужда на 15 пълни анестезии за няколко години, си е лично негово решение.....то и решението на самоубийците да скачат от мостовете пак си е лично тяхно .......това лично мен не ме засяга ! Грозен е опитът да се насаждат мнения като това, че живеем в някаква циганска държава, в която всички са некадърници, и в която се работи с неща от миналия век !!! само това последното ме предизвика да се"обадя"....!!!!
то не случайно съществува приказката " блаженни са вярващите ".....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #240  
Стар 19th January 2011, 08:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

и ако може само нещо да попитам ? защо това, което се е случило на нашата съфорумка ( за което искренно съжалявам, наистина ) , и се е случило ( както тя твърди - заради упойките) , при все че операциите й не са в танзания и са новите, съвремени, изчистени медикаменти ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.