IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 17th January 2008, 23:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Всъщност дано не се окаже, че самата ти си Лили Иванова - в такъв случай ще се извиня за думите си, тъй като ще се окаже, че съм нарушил едно от писаните от самия мен правила
Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от Venice_2
ПС Постовете на Флейм и МарияВасилева са писани от един човек.
Можеш ли да го докажеш
мда, да -така. Ту съм Флейм, ту съм Лили Иванова.. без коментар.

Последен опит, да обясня ма-алко по-ясно :

Представи си, любимия ти футболен отбор. Фен клуба му. Запалянковците му и прочие.. и не щеш ли точно във фен клуба идват тия от противниковия отбор. за да си изкажат мнението за вашите любимци... много възпитано, нали - няма що!

ако твоето мнение беше написано от редови потребител, бих те помолила да го изтриеш като неуместно. ти обаче, като админ можеш да налагаш своя тон и в случая всички обяснения са като говорене срещу вятъра. защото в някои случаи, за да разбереш нещо трябва просто да поискаш да разбереш.

Не знам на какво основание ти окачестви прекрасна част от нашата музика по такъв начин, но не мога да се съглася с теб за това.
Голяма част от близките ми също не харесват този или онзи изпълнител и това не е никакъв повод да им се сърдя естествено.
Така или иначе, жалко за хубавата тема. можехте да си задържите мнението за себе си, още повече, че това не е поставено като тема за дискусии, а само да споделим това, което харесваме. по интереси. както има фен-клубове на трабанти и на какво ли не.

п.с.закъснението ми е защото имах малко повече работа и не влизах във форуми няколко дни.
  #1002  
Стар 18th January 2008, 11:13
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това не е фен клуб на Лили Иванова. Това е форум, в който всеки изказва мнението си. По твоята логика всеки потребител трябва да иска разрешение от автора на всяка тема, ако иска да публикува мнение различно от това на автора на темата.

Аз съм Админ, но и потребител. Като потребител се опитвам да спазвам всички правила, които важат и за другите потребители. Покажи ми къде съм обидил някой от форума, къде съм изказал вулгарно и грозно мнение?

Това, което аз не разбирам е защо приемаш критиката към Лили Иванова толкова навътре? Какъв е проблема да има и хора, които не я харесват? Просто не им обръщай внимание и не го приемай вътрешно.
  #1003  
Стар 18th January 2008, 12:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Наистина не виждам смисъл повече да обяснявам. Уточнявам само, защото се е получили известно недоразумение.
Не е заради Йорданка Христова, Нели Рангелова, Щурците или друг изпълнител. Заради принизяването на музика, която админ или не не можеш да оцениш. Много хора са така. Някои от тях са мои близки и за мен това точно никога не е било проблем, не е и няма да бъде. това е пределно ясно. въпроса е, че ти като админ позволяваш мнения като бурени в добре поддържана градинка, а триеш тези, в отговор на "бурените". Естествено е при такава съпротива на човек да му се отще да сади.

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
А ако все пак се върнем на музиката- признавам изключителният и глас, невероятната и кариера... но пак самите песни са ми ужасно противни. Типична евтина естрада.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
От старите изпълнители уважавам най-много музиката на Васил Найденов. Не че и той донякъде не е превзет, но песните му са уникални.
Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
нашата си култура, в различните и аспекти, аз лично не очаквам някой друг да го направи, а за мене тя е ценна. и ми е твърде неприятно ти да я принизяваш по нетърпящ възражение начин.
Така или иначе не ми отговаряй повече, защото е безмислено да си говорим едно и също, казано по различни начини и да не се разбираме.
  #1004  
Стар 21st January 2008, 19:13
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

liophy, въпросче;
защо след като съм проверила дадена тема, продължават да ми стоят камбанките, че има нови съобщения, като вс няма
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #1005  
Стар 21st January 2008, 19:15
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не знам. Нещо с кукитата вероятно.
  #1006  
Стар 22nd January 2008, 14:56
shady1 shady1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 10
По подразбиране problem4e

Здр. имам малак проблем. Без да исках пуснах нова тема в форума. Тя е в Други,общи приказки и се казва muzika. Искам ако може да я затворите, изтриете или нещо такова. Ивиняваите за неодобството и ТНХ предварително.
  #1007  
Стар 22nd January 2008, 23:14
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
liophy, въпросче;
защо след като съм проверила дадена тема, продължават да ми стоят камбанките, че има нови съобщения, като вс няма
Точно заради Cookies е, както ти каза liophy.
Ако използваш IE, отиди на Tools -> Internet Options -> Privacy. Там гледай нивото да не е по-високо от Medium (Най-добре натистни Default бутона). А, ако не се лъжа, може и просто да разрешиш Cookies от определен сайт, чрез опциите, до които ще те отведе бутона Sites.
Ако си с друг браузър и не успееш сама да се справиш, кажи кой е браузъра
__________________
...
  #1008  
Стар 23rd January 2008, 16:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Льофи, тъй като не си оставил възможност ни на стари, ни на нови, държа да отбележа някои неща тук, защото не знам къде другаде.
Цитирай:
(кибика на форума е с избран от себе си ранг), включително и с това да бъдат защитени от нападки. Същия кибик да си спомни за имитатора, да си спомни за явлението Алфа.
1. Титлата "кибик на форума" беше дадена след гласуване в тема за форумни номинации или както там се води. Не съм си избирала сама ранга
2. Не виждам защо намерсваш въпросния ранг
Цитирай:
Това бе прието като удар от страна на някои хора, които допреди това бяха свикнали да имат доста остро и нетолеранто държание към новобранците.
Да изясним веднъж завинаги причината за отдръпването ми от този форум:
1. Конфликтите с потребителя Алфа и прекалено дългото толериране на арогантното му държание
2. Появата на имитатори и крадеца на снимките ми.
Това е. Твоята поява не е била фактор в отдръпването ми от този форум.
  #1009  
Стар 23rd January 2008, 16:04
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Това се случи в мое отсъствие.
А твоето отсъствие от какво беше породено- не ли от други съфорумци? (да се върнем още по-назад като е тръгнало)
Цитирай:
Тъй като спонтанното завръщане на "старите" потребители в точно тази
Льофи- не е спонтанно - беше предизвикано, на някои хора им липсват други..

Цитирай:
Няма нови и стари потребители, има само потребители. Всички са равни.
това е добре
  #1010  
Стар 23rd January 2008, 16:05
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Единственото което казвам е, че конфликтът между стари и нови не се е отразил на справедливото ми (или поне опитите ми за такова) отношение към тези стари потребители.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.