IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th July 2008, 15:59
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

така си е,но мисля,че тук не се споделят прекалено лични неща пък и понякога е по-лесно да споделиш нещо с човек,който не познаваш,отколкото с познат...като цяло обаче не виждам да има причина някой да е против обмена на иформация и т.н,вярно е ,че може да има и НЕдоброжелатели,но какво от това,хората които ме познават знаят що за човек съм,така че не се притеснявам да споделям неща или пък да си изказвам мнението
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th July 2008, 16:32
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Моят пък се чуди какво толкова пиша тук и какво си говоря с хора които не познавам/по негови думи/ .Всеки пък като ме види да съм на компютъра и почва да ме бъзика"какво чаткаш пак".За него форумите са места за свалки и до ден днешен вече толкова време не може да разбере ,че това е начин и място да разпускаш,а не да си търсиш мъж
И при мен е точно така .Дори напоследък за да няма дрязги влизам в форума само когато го няма в къщи В името на разбирателството
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th July 2008, 16:35
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Има неща, които можеш да споделиш в нета, за други дори е желателно да го направиш, но все пак всеки човек си има някаква граница, която не бива и не може да прекрачи.Всеки сам преценя за себе си, но дори и този някой да е споделил нещо, никой не може да бъде сигурен във верността на твърденията му.
Точно това ми е мисълта. Но как се определя тази граница? Кое е твърде лично? Че от захар си минал на аспартам или, че детето ти е болно? Че имаш нов бюст или нов бански или, че гаджето ти спи с дуг?
Щом е толкова относително, къде изобщо стои тази граница и можеш ли сам да я определиш?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th July 2008, 16:35
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

моя приятел не се дразни,защото и не се зстоявам кой знае колко.преди време бях редовна в един друг форум и тогава ми беше интересно да съм повечео време там,но...това беше преди доста време
сега като съм на работа и се сетя хвърлям едно око тук
сутрин също докато си пия кафето си проверявам пощата и разглеждам тук там,но нямам проблем от страна на приятеля ми
не му е интересно тук,както и аз не влизам в неговите форуми за филми
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th July 2008, 16:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами, после съм го дописал - Всеки сам определя за себе си.Хубаво е с половинките си да успеете да си нагодите границите...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th July 2008, 17:41
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Има неща, които можеш да споделиш в нета, за други дори е желателно да го направиш, но все пак всеки човек си има някаква граница, която не бива и не може да прекрачи.Всеки сам преценя за себе си, но дори и този някой да е споделил нещо, никой не може да бъде сигурен във верността на твърденията му.
Точно това ми е мисълта. Но как се определя тази граница? Кое е твърде лично? Че от захар си минал на аспартам или, че детето ти е болно? Че имаш нов бюст или нов бански или, че гаджето ти спи с дуг?
Щом е толкова относително, къде изобщо стои тази граница и можеш ли сам да я определиш?
Според мен всеки си определя и си знае до къде му е границата,но ако реши винаги може да я промени и да си носи последствията. Аз не харесвам ограниченията,но понякога няма как
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th July 2008, 13:47
Аватара на P_A_V
P_A_V P_A_V не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Bourgas
Мнения: 135
По подразбиране

Мъжа ми не знае, че влизам в този форум. Знае, че пиша във форуми от време на време, но нито ме е питал къде точно, нито пък е чак толкова любопитен да разбере какво точно си пиша. Той също доста пише във форуми (мнооооого повече от мен) за коли, и аз не му чета писанията. Мисля, че всеки трябва да си има малко свобода и лично пространство. Така е по-интересно, пък и трябва да си имаме доверие
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th July 2008, 11:15
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

знае, и за този форум, и за другите. и паролите ми са запаметени на компа. знае и че дрънкам ужасно много глупости, ама ми е свикнал и не се връзва, дори и да види че флиртувам с някой съфорумник как се радвам, че не е ревнив
п.п. даже наскоро ми каза, че се радвал че имам толкова много приятели и познати от нета
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th July 2008, 11:28
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Годеникът ми знае, че пиша - приема го с умерено снизхождение И все пак проявява някакво задоволство от факта, че форумът поне не е за математика ( за протокола - с това се занимавам ).

Не мисля, че би приел драматично нещо, което напиша, тъй като така или иначе - ще се съгласите, в интернет човек малко или много се прави на интересен и нищо, което казва не бива да се приема едно към едно. Усещането за анонимност ти дава свобода и най - честия начин да се възползваш от нея е като парадираш.

А иначе - интересна е и обратната страна Аз с голямо любопитство хвърлям по някой и друг поглед на писанията на мъжа ми във форуми, сякаш опознавам някакво негово друго аз, макар и да знам, че е много далеч от автентичното.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th July 2008, 12:50
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Моят пък се чуди какво толкова пиша тук и какво си говоря с хора които не познавам/по негови думи/ .Всеки пък като ме види да съм на компютъра и почва да ме бъзика"какво чаткаш пак".За него форумите са места за свалки и до ден днешен вече толкова време не може да разбере ,че това е начин и място да разпускаш,а не да си търсиш мъж
ти каза достатъчно при мен е същото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквомислятполовинкитезафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.