IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th July 2008, 21:05
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Егати наглостта! Рексона не съм ползвала от 10 години поне.. Имало е защо.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th July 2008, 21:40
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

аз знам,че Yves Rocher предлагат растителна козметика,дори ползвам някои продукти,но специално за рол-оните не съм се зачела какви съставки имат,но ще проверя

като заговорихме за део спрейове,някой ползвал ли е тези които се предлагат като аромат на даден парфюм примерно на Boss Femme дали са трайни като аромат,защото се зачудвам дали да не си взема един,че за лятото е по-леко сякаш
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th July 2008, 00:34
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Хмммммм факт е, че в България има доста неподдържани хора, достатъчно е да влезем в трамвая и да усетим армомата на стадото...
Нека пресметнем колко бедни хора има, които нямат възможност да се къпят с душгел, камо ли да ползват дезодорант.....
Това обаче не означава че в чужбина имат кой знае колко добра хигиена...Имах съквартирант 5 месеца (в Германия) и не съм го чула нито веднъж да влезе в банята да се къпе, и когато му се оплаквах от "прекалено развитите си потни жлези" и от това как мириша,когато не си сложа дезодорант, той ми казваше че се къпя прекалено често(той ме чуваше как се къпя всеки ден за разлика от него) и от това съм ставала "по-чуствителна" и по-лесно осмърдяваща се.......егати...
и ,че дезодоранта само ми запушвал порите, не трябвало да го ползвам, било вредно и т.н. .........
наистина тоя човек веднъж не го чух да влиза в банята,а тя беше до моята стая......иначе не миришеше. много странно......
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th July 2008, 05:44
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Вчера гледах рекламата с Люси Дяковска. Абе,тая жена как се е съгласила да се излага така. Излезе,че не се къпе и мирише на пор......
Рексона и аз не ползвам от доста време, представител съм на Ейвън и нали се сещате....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th July 2008, 07:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Имах съквартирант 5 месеца (в Германия) и не съм го чула нито веднъж да влезе в банята да се къпе....
Ау
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th July 2008, 08:24
kalin4eto kalin4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

според мен кампанията е изключително унизителна.Да възможно е от данните на рексона в България да се изолзва 3 пъти по-малко дезодорант ама аз не искам да ме смесват със общата група. Аз примерно никога не пропускам дезодоранта,но също така той никога не е рексона и предполагам че има много хора които са така, просто защото Рексопа се използваше преди 2-3 год. когато се водеше качествена(Ама тогава имаше по-малък избо, а и май наистина беше по-качествена)
__________________
Last Dance, First Kiss Your Touch My Bliss...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th July 2008, 09:09
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Аз не рзбрах тези проучвания дали се отнасят само за продуктите на Rexona или за всички продукти на пазара?!Както и да е!Аз лично от години използвам всеки ден стик против изпотяване именно на Rexona,и на мен не ми допадна начина,по който са избрали да рекламират продукта си,по-скоро може да се получи обратен ефект.Смятам,че е въпрос на личен избор какво ще използва всеки-сух дезодорант,спрей,рол-он,както и каква марка ще избере-но според мен е задължително,независимо по колко пъти на ден се къпе човек.Все пак в горещините като излезе човек навън,ако не си е сложил някакъв продукт,се усеща от околните и не е много приятно.Факт е,че някои се изпотяват по-малко от други,но при високи температури,физическа активност,или просто да си цял ден на работа,няма как да минеш само с едното къпане.Аз работя с хора и когато се доближат такива индивиди,които ми миришат,чак ми става лошо.Също така съм усещала хора,които са си сложили някакъв парфюм,вместо дезодорант,и се е смесила миризмата на пот с парфюма,което също е ужасно.Така,че аз съм ЗА изпозването на такива продукти,но е факт че все още има доста хора-мъже и жени,които смятат,че къпането е достатъчно.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th July 2008, 10:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

А аз, понеже съм много възмутена от начина, по който се публикуват и интерпретират данните, пратих на Тялото.бг коментар/оплакване, кои принципи на публикуването на данни са нарушени с тази рекламна кампания. Понеже и досега не получих отговор на коментара си, си позволявам да копирам тук линк към пълния текст на Международния кодекс с надеждата някой да го прочете и 1) да се извини на българските жени и 2) да свали рекламата от сайтовете.

http://www.esomar.org/index.php/codes-guidelines.html

http://www.esomar.org/uploads/pdf/ES...Polling_v5.pdf

За тези, на които не им се свалят фаилове, накратко:

1. Рексона не са цитирали името на изследователската организация. провела изследването. (Ако изобщо е имало такова изследване...)
2. Не са цитирани размера и характеристиките на извадката (примерно, възрастта на отгорилите на въпросника жени; населените места и т.н.). Като илюстрация: може да са интервюирани само жени над 60 г. възраст, живеещи в населени места с население под 1000 души....ама от рекламата на Рексона няма как да разберем това....

От 14 години работя в областта на маркетинговите изследвания, от 8 г. съм член на ESOMAR , и за мен подобна публикация е пряко уронване на престижа на нашата професия.

Искрено се надявам ръководстовото на Tialoto.bg да вземе отношение. Имате ми е-мейла.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th July 2008, 12:45
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ами явно хората са зле...a rexona....мисля че почти никой не я ползва
в този ред на мисли някой да е пробвал тези на licia? аз лично съм много доволна
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th July 2008, 13:08
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Къде в интернет мога да видя въпросната реклама?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзмутенаотакциятанаREXONA
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.