IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th July 2008, 16:33
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
То е ясно, че в такъв случай няма как да помага жената, поне за определен период, докато отраснат дечицата. :
О....има как, повярвайте. Животът познава доста такива примери...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th July 2008, 16:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Гуени , възхищавам ти се , защото знам , че ти си и жената и мъжа във вашето семейство
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th July 2008, 16:43
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Мъхъ, и аз така. Хич не ми е ясно как става тая работа, но явно Гуен прекрасно се справя.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th July 2008, 16:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Гуени , възхищавам ти се , защото знам , че ти си и жената и мъжа във вашето семейство
Мисля скоро да съм само жената Че ще ми пораснат скоро мустаци ако така продължавам... Благодаря ти, Ани... Има всякакви случаи - и не е само до възможности, но и до разбиране и светоусещане - от това зависи кой как ще си постави нещата... Разбира се, идеалният вариант е и двамата да имат еднакъв принос, единият ако е с пари, другият - с нещо друго, което да компенсира, н в никакъв случай да не се накланят везните само към единия, щото... нещата излизат извън контрол в един момент...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th July 2008, 16:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Мъхъ, и аз така. Хич не ми е ясно как става тая работа, но явно Гуен прекрасно се справя.
Ами в началото е кофти, щото все ти се спи, но впоследствие се свиква и ставаш като робот - 1-3, 1-3 и така влизаш в график...Пък това с недоспиването си има и добри страни - няма опасност от подуване на лицето и подпухване
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th July 2008, 16:55
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Лелеее Гуен, незнам какво да кажа
ЕВАЛА
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th July 2008, 16:58
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Гуени , мъжа ти е ГОЛЯМ КЪСМЕТЛИЯ и направо е ударил шестица от тотото с теб
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th July 2008, 17:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мерси, мацки, но да не превръщаме темата в жената-робот-Гуен
По-интересно ми е да разбера толерирате ли жената да работи повече и да изкарва повече от мъжа в семейството и как мислите: бихте ли се чувствали добре по този начин? Защото моето скромно мнение е, че жената не бива да изземва всички функции на мъжа, защото може да си стане самодостатъчна в даден момент; тоест той трябва да е поне на същото финансово дередже, за да не се чувства той по-слабия пол, нито пък да е прекомерно напред пред жената с доходите си - за да не се омаловажи нейната лична свобода и да не загуби съвсем представа как би се справяла ако в един миг се наложи да се справя сама...Къде е баланса и кой е идеалния вариант?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th July 2008, 17:16
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
жената не бива да изземва всички функции на мъжа, защото може да си стане самодостатъчна в даден момент; тоест той трябва да е поне на същото финансово дередже, за да не се чувства той по-слабия пол, нито пък да е прекомерно напред пред жената с доходите си - за да не се омаловажи нейната лична свобода и да не загуби съвсем представа как би се справяла ако в един миг се наложи да се справя сама...Къде е баланса и кой е идеалния вариант?
Напълно съм съгласна. Мисля, че партньорите трябва да бъдат наистина партньори - не единия да живее на гърба на другия, защото рано или късно ще дотежи. Не ми харесва отношението към мъжа като към ходещ портфейл, нито отношението към жената като към слугиня. Баланс трябва да има, не е казано, че всяка отговорност трябва да се поделя поравно, може единият да поеме едни отговорности, другият - други. Иначе рано или късно връзката ще се пропука. Също така съм съгласна, че жената трябва да може сама да се издържа финансово. Е, ако не засенчва мъжа, още по-добре . . .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th July 2008, 19:58
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

защо да не изкарва повече пари,ако професията й е по-доходна,но все пак жената трябва да си остане жена,а не да възмъжава
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подобрелиженатадаотделнифинансиотмъжаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.