IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 29th July 2008, 13:11
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Уф, имам чувството, че много теми от днеска могат да бъдат изтрити. Не знам вие как го усещате ама аз вече се обърках кой на кого какво е писал и каква тема тип сбогом, здрасти, лека вечер и те така е пуснал.
Хайде да пуснем "Добър ден "
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
  #1132  
Стар 29th July 2008, 13:14
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Сайонара
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
  #1133  
Стар 29th July 2008, 13:14
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Хайде да спрем да пишем в онези теми викам аз.
  #1134  
Стар 29th July 2008, 13:17
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Хайде да спрем да пишем в онези теми викам аз.
Аз вече дадох игнор и забравям за съществуването на някои персони
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
  #1135  
Стар 29th July 2008, 13:52
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Здравеййййтееееееееееееее е
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
  #1136  
Стар 29th July 2008, 13:55
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Здравеййййтееееееееееееее е
Върна ли се вече от фитнесА?
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
  #1137  
Стар 29th July 2008, 14:14
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Днес докато си събирах багажа (заминавам не само от форума) ми се обади мъжът ми много изненадан от решението ми. Той не знаеше нищо за него и трябва да уточня, че той не е причината за него. (И той е останал с грешното впечатление, че тук съм го изкарала като някой деспот, който ме заключва в килера ) Това далеч не е така.
Искам да отбележа, че съм последният човек който би пуснал тема от суета и да чака с нетърпение... "реакции".
Аз също не обичам сбогуванията, но прецених, че на някой хора тук дължа нещо повече от едно изречение в говорилнята. Радвам се, че темата е изтрита, аз дори не можах да я прочета. Решението ми не би могло да важи за "во век и веков" естествено, просто е продиктувано от много ЛИЧНИ мотиви, а не от конкретни хора. В момента не съм в най-добрата си форма и оптимизмът ми, който всъщност не е от най-силните ми черти започна да се пропуква. Форумът не може да ми помогне, никой не може да ми погне освен аз самата. Съжалявам ако някого съм отегчила, това би ми било най-неприятно. Съжалявам и за станалото с Рийзън, мисля, че той е най-наранен. Явно последните няколко дни успяхме да извадим на бял свят най-лошото у него. Искам да му кажа, че се надявам да не е останал с лоши чувства към мен, никога не съм имала нищо против него и съм се опитвала, макар и с малко, да му помогна когато е бил огорчен. Заминавам и се надявам да успея с течение на времето да събера ума си и да стана пак каквато бях.
Обичам ви,
Дари
__________________
Some other time, some other place.
  #1138  
Стар 29th July 2008, 14:18
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Ти си знаеш Дари, надявам се да се върнеш. Позитивизмът ти беше и все още е заразителен.
  #1139  
Стар 29th July 2008, 14:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Очаквам твоето завръщане.
  #1140  
Стар 29th July 2008, 14:20
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Дари, разбира се,че ще ни споделиш, нали за това сме хора,
да си помагаме и в лоши моменти, както се радваме заедно, така и трябва да се обединяваме, за да помогнем, ако не с друго, поне морално, жалко,че не съм в Сф, да отидем да пием по бира.
Ела в Плв, ако искаш да се разсееш малко.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.