IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 9th October 2008, 22:13
tzunami tzunami не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 35
По подразбиране

Незнаех да пиша ли, тъй като на мен се случва в момента, и както мишето7 спомена, не ми го казаха, а показаха. Което е по гадно в случая, защото аз дни наред бях със смесени чуства, докато осазная истината. Много е гадно, на никой не го пожелавам. Мразя себеси за това, че толко много го обичам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th October 2008, 22:20
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

В началото се започва с -Изморен съм,ядосват ме в работата,или имам адски много работа и затова закъснявам.И накрая разбираш каква е била работата-да се оправят с другата.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th October 2008, 22:30
peach peach не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Абе няма лесен и безболезен начин да скъсаш с половинката,особено ако връзката е била дълга. Гадно е и да ти го кажат и да ти го покажат. Някои не могат да го преживеят,комплексират се,не вярват вече на другия пол,озлобяват се.Те започват да нараняват . Психиката на някои хора е доста крека,или пък са обичали адски много и загубата убива нещо в тях.
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните хора са
изпълнени със съмнения.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th October 2008, 22:51
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peach
Абе няма лесен и безболезен начин да скъсаш с половинката,особено ако връзката е била дълга. Гадно е и да ти го кажат и да ти го покажат. Някои не могат да го преживеят,комплексират се,не вярват вече на другия пол,озлобяват се.Те започват да нараняват . Психиката на някои хора е доста крека,или пък са обичали адски много и загубата убива нещо в тях.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th October 2008, 23:29
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Ако мъжа, който обичам ми го каже това веднага го трепя
После ще ме гледате по новините
майтп бе Уили
Ще ми се наложи да приема фактите . После с сигурност ще страдам дълго време ,защото както знаем най-продължителната любов е несподелената
пази ме Боже от такива драми пу пу пу
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th October 2008, 00:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzunami
Незнаех да пиша ли, тъй като на мен се случва в момента, и както мишето7 спомена, не ми го казаха, а показаха. Което е по гадно в случая, защото аз дни наред бях със смесени чуства, докато осазная истината. Много е гадно, на никой не го пожелавам. Мразя себеси за това, че толко много го обичам.
Милата...много ми стана болно за теб.
Но горе главата и вярвай че така е трябвало да се случи, и живота ще ти поднесе нещо друго и различно от това което си загубила.

А и в Любовта няма гаранции и обещания, въпреки че се вричаме...просто един обикновен ден срещаме някои, нещо в нас се премята-влюбваме се и забравяме семейство, приятели и настояще, затова колкото и да ни е болно не трябва да се сърдим на човека до нас, които ни напуска, защото за жалост никoй неможе да диктува чуствата си.
Радвай се че е бил честен с теб, а не както повечето, които се държат различно и студено с което си държание те карат сама да се сетиш каква е случката.

Никoй не е застрахован от раздяла....случва се и в най-здравите семейства.
Любов събира , любов разделя.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th October 2008, 08:54
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzunami
Мразя себеси за това, че толко много го обичам.
не бива да се мразиш! любовта е багородна и е достойно да обичаш някого! Ти си достоен човек и заради това че го признаваш - въпреки болката....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th October 2008, 06:39
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Аз бих се пукнало от мъка и яд. Ще рева по цял ден. След това ще притичам на трите си крачета, куцукайки, до най-близкия покрив и ще се метна с главата надолу, та да се пребия. Преди това, обаче ще си купя една кукла, ще я боцкам с иглички и ще правя вуду магии за отмъщение.
Защо ли ми се струва, че не съм единствено? Да не би да съм чудо невиждано?

п.п.А сега сериозно. Добре, че ние кучетата не можем да говорим. Освен това, ние не сме моногамни и не се събираме по двойки. Действаме по следния начин: чук-чук и после кой откъде е. Затова на мен такова нещо не може да се случи и никога не се е случвало.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th October 2008, 08:10
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
п.п.А сега сериозно. Добре, че ние кучетата не можем да говорим. Освен това, ние не сме моногамни и не се събираме по двойки. Действаме по следния начин: чук-чук и после кой откъде е. Затова на мен такова нещо не може да се случи и никога не се е случвало.
ей затова винаги съм си мечтала да съм кучка..... донякъде съм постигнала мечтата си......
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th October 2008, 08:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Вече ми се е случвало... Какво направих ли...? Година по-късно се омъжих за него....
знам, че съм за
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакщереагиратеакотойтявикажеquotОбичамдругquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.