IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2011, 09:59
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране режим на хранене

Здравейте!Имам въпрос относно приятеля ми.Той е висок184,в номента е отслабнал100кг,обикновенно е 110-120кг.Тренира от около 15 години,но не спазва хранителни режими.Доста се е омазнил-предимно гърдите и корема.Опитвам се да го вкарам в някакъв режим на хранене,но не съм много наясно с храненето при силови тренировки.Вместо да започне чистене,си е взел нещо за качване-nandrolone decanoate 200,omnadren и трябвало да яде доста.Примерно меню,което смятам да му приложа:закуска-5с.л.овесени яки с 1с.л.мед и вода.За втора закуска:2яйца с малко сирене и 1ф.черен хляб,може и малко домат и краставица.За обяд пил.пържола на скара и варен ориз+малко домат и краставица.Веднага след тренировка 1л.мед,след 40 мин. пиле с ориз+салата или риба,картофи+салата.За вечеря нещо леко,но не съм измислила още.Даите мнение.А за кашкавала и спагетите какво ще кажите?А плодове след обяд?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st June 2011, 11:08
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Това, което си е взел приятелят ти да пие е химия (стероиди). Попитай го дали си е правил изследвания и на какви основания си определя дозите ? Пазара е препълнен с ментета, а както ментетата, така и НЕментетата, са много зле за потентността, черния дроб, цялостното психическо състояние и т.н. Така, че ако държиш на него и го обичаш, направи така, че да спре да пие боклуци и да се трови.

Диетата, която си предложила е абсурдна. Не може да искаш от мъж 100кг да закусва 5с.л. овесени ядки и после да ходи да тренира
Добре е, да редуцира мазнините и въглехидратите (не изцяло да ги премахне, а да ги редуцира) и за сметка на тях да увеличи протеините, плодовете и зеленчуците
В нета има много варянти за Ниско Въглехидратни Диети, можеш да си избереш подходяща.
Спагети = въглехидрат, кашкавал = мазнини, сама можеш да си определиш количествата, при положение, че се свалят килограми
Хубава фигура може да се постигне само с нормален режим на хранене и съобразен режим на тренировка.

Причината, поради която писах тука е, че видях какви боклуци взима приятелят ти. Погледни надолу в раздел "Обяви" в темата, в която се предлагат стероиди. Прочети, колко вредни могат да бъдат тези химии, колко ментета има и се замисли дали искаш приятелят ти да си съсипе здравето за цял живот.

Последно редактирано от Oksana_ : 22nd June 2011 на 16:04
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st June 2011, 16:06
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Знам че са много вредни,той също го знае.Опитвам се да го убедя да не взима,но не слуша.Тая химия е възможно най-добрата,като качество,от момчета,които се занимават професиолно с това и също я взимат.Разбира се това не означава,че не е вредна.Той е взимал само 3 пъти до сега в системи за по1-2седмици.А за храната,това ще му бъде много и трудно ще изяде и незнам.Сутринта закуси с овесени ядки-незнам колко лъжици,с мед,1 банан.След това-3 препечени с кашкавал филиики.За обяд-пил.пържола голяма със шопска салата и малко ориз+хляб.След малко ще се прибере от тренировка и му пека още една пилешка пър.с ориз.Като преди това трябва да изяде малко мед и банан.За вечеря салата със сирене и незнам още.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd June 2011, 06:07
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

А и не след овесените ядки тренира,а след обяда,като преди него има и втора закуска.Мисля и 1-2 часа след него още 1порцийка овесени ядки да му добавя и да тренира след 1час и половина.Казваш да редуцира мазнините и въглехидратите,за сметка на протеини,плодове и зеленчуци.За мен плодовете и зеленчуците са си въглехидрати.Опитвам се да му помогна с някакъв режим не за друго,а за да има полза от усилията които полага в залата.Също и вредата от химия,която така или иначе ще приема да има и някаква полза от нея.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd June 2011, 06:13
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Забравих да спомена,че приема и метан.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd June 2011, 11:25
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

За какво му е тая химия? Нали иска да се изчисти от мазнините ?!
След като е такъв фен на добавките да си вземе някакъв фет бърнър или л карнитин и да тренира интензивно. Каквото и да взима обаче няма да има никакъв ефект ако не спазва хранителен режим.
Ниско въглехидратната богата на зеленчуци и плодове е задължителна. Всеки професионалист, който и да питаш, ще ти каже това.
Но плодове разбира се не всякакви и не непрекъснато.
Този хляб, който му даваш, изобщо го забрави и го махни от менюто. Единствено може някакъв пълнозърнест и то по 1 филия примерно с едно от яденетата.
Сиренето, както и кашкавала имат много коварни мазнини, за това е добре и тях да ги сведе до минимум.
Наблягайте на варен ориз, бяло пилешко месо, риба, макс. 1-2 пъти в седмицата варени картофи, яйца (без жълтъците разбира се), обезмаслено кисело мляко, плодове, зеленчуци и т.н...
И разбира се всичките храни без сол, захар и подобни...
Сладките неща няма смисъл да ги споменавам изобщо.
Аз доколкото виждам до момента се храни безразборно. След като вкара някакъв режим, нека си вземе някакви витамини с калции,магнезии...за да си набявя организма нужните неща.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd June 2011, 13:52
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

Значи комбинацията от стероиди, която е избрал приятелят ти е за качване на маса, и ще задържа вода, т-ст ще стане още по-мазен! Ако целта му е релеф и изгаряне на мазнини, комбинацията от стероиди е друга!
Също може да си вземе Л-карнитин за отслябване. И кашкавала= мазнини, а не на протеин!
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd June 2011, 15:31
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

И аз така си мислех,че ще качи и ще се омазни,но за него е по-важно маса да има.По-скоро се стахува да не се стопи.Значи тази комбинация върви и с Л-карлетин?!Ще му го предложа тогава.Благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd June 2011, 16:04
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от fitnessshop Виж мнението
...И кашкавала= мазнини, а не на протеин!
Благодаря за поправката. Това имах предвид, въпреки, че във втория си пост съм го написала, съм допуснала грешка в първия (хем го препрочетох и пак не забелязах). Сега ще го поправя да не се заблуди някой читател.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd June 2011, 16:08
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Нека сме по-точни: кашкавал = протеини + мазнини...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: режимнахранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:38.