IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd June 2011, 09:04
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Още малко ще се опитам да му се наложа,но то човек сам като не иска да си помогне никой друг не може.А сега да попитам и нещо за мен.Миналата година по това време и до януари някъде си бях много добре.Метаболизма ми беше доста бърз.Дори имах проблем с прекаленото отслабване,въпреки че ядях доста.Но си дадох дълга почивка от спорт и хранителен режим зимата,качих няколко килца...и сега се чувствам ужасно.Имам да свалям още поне 3 кг.Нещо не ми се получават нещата.Предполагам,че метаболизма ми се е забавил,защото резултатите са минимални.Сутрин,след кафето съм на кростренажор за 40 мин. и след час закусвам.Дали това не ми е грешката-да закуся преди това,за да си оправя метаболизма.Но нали на гладно уж,се отслабвало повече.От толкова противоречиви мнения се обърках.Предполагам,че това се отразява различно при всеки,зависимост от състоянието на метаболизма му.Малко късно се сетих това лято и нямам много време за експерименти,но ще ми е за урок.Според вас кое е по-добре в моя случай?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd June 2011, 09:51
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Не е хубаво да гладуваш.
Аз на това кафе на гладен стомах и особено пък непосредствено преди тренировки изобщо не съм фенка.
Ще си забързаш метаболизма като си разделиш яденетата на по-малки порции. Примерно вместо 3, да са 5-6-7 малки порцийки (в зависимост как ти е удобно). Също пий много вода, гледай минимум на ден да пиеш по 1,5л.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th June 2011, 10:44
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender Виж мнението
Нека сме по-точни: кашкавал = протеини + мазнини...
Нека да не спамиш във всяка тема излишно! В КАШКАВАЛЪТ МАЗНИНИТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ БЕЛТЪЧИНИТЕ! КАПИШ?!?!
Ставаше въпрос за храни богати на белтъчини и бедни на мазнини за диета. Т-СТ кашкавалът е много мазен и нестава за диета!
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th June 2011, 10:58
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Даваш неправилна информация, за това те поправям. Дали са повече или по-малко зависи от вида на кашкавала... Не ми обяснявай на мен кое спам и кое излишно.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th June 2011, 09:45
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

виж и тук има интересни неща http://www.aktivniizdravi.bg/nutrition.php?id=29
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th July 2011, 14:06
VSangels VSangels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 6
По подразбиране Victoria's Secret

Предлагам на вашето внимание, една от най търсената, харесвана и желана световно известна марка за бельо Victoria's Secret. За повече информация, може да посетите сайт - www.victoriassecret.dir.bg или във facebook http://www.facebook.com/pages/Victor...5366539?ref=ts страница - Victoria's Secret / On Line
Харесвате даден модел, уточнява се размер и цвят, подавате точен адрес и с куриерска фирма се доставя в предпочитано от вас време и ден, заплащането е с наложен платеж, преди да платите може да отворите да видите избраната от вас стока.
Гарантирано за оригиналност, новост и качество на стоката.
За повече информация – e-mail vs_bg1@abv.bg и gsm – 0899 192 863
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th July 2011, 10:30
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Какво ви е мнението за кисело мляко преди сън?Забелязвам,че за качване на мм си хапват,но при диета за отслабване става ли?Понеже дневното ми меню се състой от 3 кисели млека-за сутрин,обед и вечер,а между храненията пресни зеленчуци.Третото мляко хапвам час,час и половина преди да заспя.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd July 2011, 09:06
silasq silasq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Мисля,че открих грешката си.Киселото мляко,което хапвам е CULTURA 1%.Забелязвам,че вкуса му е подобрен.Преди не ми беше така вкусно както сега,а и ме държи доста време сита(понеже имам опит с киселите млека и огладнявам малко след това),но зная,че е 1%масленост с 32ксаl и съм спокойна.Докато не се натъкнах на товаhttp://dukanskirecepti.wordpress.com...%D0%BE-01/От което разбирам,че е обезмаслено от млечната мазнина,а е добавена растителна.Не е отбелязано наситена или не.А и не откривам и добавената 3.5%растителна да е отбелязана някъде.От това би следвало,че калорийте ще са около 62 за 100гр.Сметнах за нужно да го оповестя,за други,който се доверяват на това мляко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: режимнахранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.