IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3021  
Стар 1st July 2011, 08:14
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Вода и напитки... Докато за фрешовете минимум час.
Отговори с цитат
  #3022  
Стар 1st July 2011, 08:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, големи сте предатели с това веганство/вегетарианство Ние с Марианчето и Мис ще си ядем мръвчоци ПЪК
Майтапът настрана, MamaMia, наистина аз за сиренето се сетих. Нищо не ти пречи да пробваш вегански и по някое време да се върнеш поне към млечните.
Shandi, супер изживяване ще бъде!!! Супер!!!
Мис, ДА ТИ СЕ СЛАВИ ИМЕТО!!!!

Аз петъшки си влязох в 44-те килограма (от понеделник до петък свалям и уикенда качвам), но днес ще правя лазаня и до неделя сигурно пак ще съм 1 траен отгоре за мен ще бъде със спанак, сушени домати и маслини.
Отговори с цитат
  #3023  
Стар 1st July 2011, 10:00
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

aniK, благодаря ти! И аз съм фенка на месцето, трудно би ми било без него, пък и се чувствам добре. Месо+салата- за мен е много добра комбинация.
Ето менюто:
10- ябълка, чай с мед
12- 200 гр. царевица на пара
15- огретен от тиквички, зелева салата
18- печена тиква с орехи и канела
20- шопска салата с извара

Лек и успешен ден!
Отговори с цитат
  #3024  
Стар 1st July 2011, 12:00
VSangels VSangels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 6
По подразбиране Victoria’s Secret / On LiNe

Предлагам на вашето внимание оригинално бельо внос от САЩ - Victoria’s Secret / On LiNe, най ниските цени за България, доказан комфорт при носене и избор от модели. За повече информация, може да посетите сайт – www.victoriassecret.dir.bg или във facebook страница – Victoria’s Secret / On Line, тел. за връзка 0899 192 863
Отговори с цитат
  #3025  
Стар 2nd July 2011, 08:49
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Хехе, aniK, ще ви превземем скоро май май Ще кажеш ли рецептата за тази лазаня, че ми стана интересно с този спанак и маслини..ммм
Сега видя, че и на сайта на тялото са качили една рецепта - Макарони по ливански, която ми изглежда вкусна..малко е в разрез с разделното хранене, ама ще го преживея един ден Утре е неделя и ще се поглезя с тея спагети.
Mama.Mia, когато свършиш захранванео, поствай от време на време менюта, ще ми е интересно да чета вегански менюта. Може и нещо да крадна.
В последните дни ям за вечеря зелена салата с различни ядки. Правя си смес с тях. Много ми е вкусно. Не знам дали е хубаво различните видове да се смесват

За вчера менюто:
закуска - банан и половина
обяд - варен ориз
вечеря - зелена салата със слънчогледови ядки, тиквени семки, кашу
Отговори с цитат
  #3026  
Стар 2nd July 2011, 11:05
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Здравейте! Вчера денят ми започна доста рано и завърши...в сладоледената къща. Получих неочаквана покана, но нещо не ми се хапваше и минах скромно. Напоследък апетитът ми се губи на моменти, дано да е временно състояние. Ето и менюто:
8- ябълка
10- купичка жито с орехи
13- зеленчукова супа и салата от червено цвекло
16- 50 гр. сурови ядки
19- 100 гр. сладолед и 1/2 парче сладоледена торта
Отговори с цитат
  #3027  
Стар 2nd July 2011, 14:32
Аватара на Marina.J
Marina.J Marina.J не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi Виж мнението
Хехе, aniK, ще ви превземем скоро май май Ще кажеш ли рецептата за тази лазаня, че ми стана интересно с този спанак и маслини..ммм
И аз бих искала да видя рецептата.
Вчера всичко мина прекрасно. Не се изкуших, значи можело и без издънки
Трудно ми е обаче като готвя да не опитвам. Айде разните меса и зеленчуци н грил - ок, ама пък ако е някаква супа или друга бърканица
Шанди, ти този варен ориз без нищо ли го ядеш? Няма ли подправки ала бала? Ти май отсега се готви за Киатй

За вчера менюто:
з - само чайове с лимон
о - 2 яйца на плоча, доматена салата
междинно - орехи около 50 гр (трябваше да свършат, а никой друг не ги обича)
в - телешко със зеленчуци на пара
Отговори с цитат
  #3028  
Стар 3rd July 2011, 08:07
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз отдавна не съм се мяркала с менюта.
Причината е в зъболекаря Счупи ми се преден зъб, правя долен мост, направения преден зъб падна два пъти и сега чакам като направят отдолу да го градят за трети път.
През цялото това време съм на домати със сирене и то намачкани. Нищо твърдо не мога да ям.
Два пъти си правих задушени тиквички и други зеленчуци в тава и под фолио - та да са мекички.
С това бабешко ядене не съм свалила, но поне си затвърдих сваленото.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #3029  
Стар 3rd July 2011, 09:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мауз, как те разбирам!!!! В петък ми се поду венеца до един мъдрец, който от години периодично ми прави проблем и аз все отлагам ваденето. Вечерта ходих по спешност да го режат и дренират, та едва си отварях устата - Хартиса ми зелевата салата

Та плънката за паста е супер и аз вече си позволявам да ям
Аз ползвам сушени домати в бурканче, те имат някаква мазнина, в която задушавам спанака (ползвам замразен за по-лесно), добавям нарязаните на ситно сушени домати, накрая добавам и наситнените маслини (купувам си бурканче без костилки) и това е. Моята лазаня беше от 3 кори и много плънка, като последната кора отгоре намазах с малко кисело мляко, за да не остане суха, като се пече. Този бъркоч е прекрасен за всякаква вегетарианска паста

Shandi, ще погледна и аз тази рецепта в тялото

Хм, днес мислех да си направя за обяд пера от лук, спанак и извара, но в този момент ми хрумна, че ми се ядеше качамак Ако не го забъркам на обяд с тези зелени съставки, ще остане за по-нататък.

Miss, вчера следобяд и аз УМИШЛЕНО си купих сладолед, че си бях наумила да ям - взех си 100гр. шоколадов на Изида (тези са доста воднисти, та умишлено от тях ) Е, тъкмо ми беше - мина ми зора

Много бързо се изписват страниците с тази нова платформа
Отговори с цитат
  #3030  
Стар 3rd July 2011, 10:59
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

aniK, и аз скоро се сетих за качамак, скоро може да накарам майка ми да направи, и тя много обича. За първи път опитах качамак миналата година и ми допадна.
мауз, оправяй се бързо, че чакаме отчети!
Ето и моето меню:
10- жито с орехи
12- капучино
14- пилешка супа, салата от цвекло и моркови
17- 2 ябълки
20- пилешко бутче(около 200 гр.), салата

Имам нужда от съвет- в момента килограмите са ми в норма(даже бях качила няколко над нормалното ми тегло, които успях да сваля), но имам коремче, което никак не ми харесва. Правя коремни преси, храненето сами го виждате, засега нищо не се получава. Приемам съвети за режим, упражнения...всичко. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.