IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th December 2009, 22:38
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Ето още една полезна формула:
1 суперна лъжица олио/зехтин = 120 ккал
120 ккал по 30 дни = 3600 ккал
3600 ккал са почти 3 дни храна на стандартната женичка
3 дни на месец по 6 месеца = 18 дни излишна храна
или 21'600 ккал излишък от една супена лъжица зехтин на ден за 6 месеца
21'600 / 9'000 = 2.4 кг

Дали дамата се храни с точност до една супена лъжица на ден?!
Защо винаги се търсят чудеса, а не прост калориен баланс.
Иначе, в наши дни, под вола има стадо телета.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th July 2011, 10:31
Aninceto Aninceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
Unhappy

Здраейте моят проблем е следният: Напълнях рязко и по необенсими причини за мен след като винаги съм спазвала хранителни режими но след като посетих ендокренолог се оказа че е на хормонална основа оказасе че мъжкият ми хормон е увеличен 5 пъти от нормалните граници за жената лекувам се смъкнах 17 кг с нормален хранителен режим без гладуване Спазвах всичко от ендокренолога ми но напълнях 5 кг за има няма една седмица ии вече така 2 месеца си седят и немога да ги смъкна спортувам активно всеки ден по два пъти карам велоаргометър по 40 мин ям само зеленчуци и плодовве и пак неми ссе получава Лечението ми продтлжава хормона ми се смъкна драстично но пак нищо и всеки с който съм се консултирала казва че при мене всичко е на психична основа просто ми казват че съм се вманиачила в килограмите си но разбирате ли на 21 съм а всичко тръгна с напълняването ми от лекарси грешки! Искам да се успокоя но нещо неми се получава помогнете
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th July 2011, 16:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

A направи ли си тест за бременост
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th July 2011, 09:12
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Първо без нерви и стрес. Второ - напиши си резултатите от хормоналните и ако си си правила кръвни и тях, но е желателно да ги имаш. Напиши повече за начина си на живот - сън, работа, движение, течности, менюта (изброи по няколко варианта за всяко хранене), заболявания дали си имала.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th August 2011, 01:37
evanjel evanjel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
По подразбиране

може ли някой да ми каже при намалена функция на щитовидната жлеза какав е риска от напалняване и ако се пие редовно еутирокс това гаранция ли е че всичко ще е наред?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th August 2011, 22:20
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evanjel Виж мнението
може ли някой да ми каже при намалена функция на щитовидната жлеза какав е риска от напалняване и ако се пие редовно еутирокс това гаранция ли е че всичко ще е наред?
Напълняването е пряко свързано с хипофункцията на жлезата.В случая редовното приемане на EUTHYROX е задължително.Но още по-важно е да се нормализират нивата на щитовидните хормони-това става само с ТОЧНАТА доза на Еутирокса,а определянето на тази доза-с периодични изследвания на fT3 И fT4.Aко тези два хормона и TSH са в норма-няма причина за напълняване.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th February 2012, 09:31
daniela_iv daniela_iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
Smile До alfina1

Как мога да се свържа с Вас?
Искам да закупя един уред .
Моят телефон е 0887 436 548
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th February 2012, 19:32
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ами какво ще кажете на тези,които са отказали цигарите и са напълнели.??.При един и същи начин на живот..преди и след цигарите...??.И не могат да ги смъкнат ???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th February 2012, 23:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Спряла съм цигарите от юли месец без да напълнея дори 1 килограм
По всяка вероятност ядеш повече но не го осъзнаваш! На скоро гледах едно предаване за отслабване и там караха пациентите да записват какво са яли през деня. Обикновено забравяха да опишат 40% от това което са яли
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th February 2012, 12:38
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Спряла съм цигарите от юли месец без да напълнея дори 1 килограм
По всяка вероятност ядеш повече но не го осъзнаваш! На скоро гледах едно предаване за отслабване и там караха пациентите да записват какво са яли през деня. Обикновено забравяха да опишат 40% от това което са яли
Сюсън аз даже ям по малко от преди ......има дни даже не ям..И на следващия ден каквото и да хапна,и небцето ме заболява,даже от течности.И ми се отщява яденето..
с 8 кила съм отгоре ...Но четох ,че след спитането на цигарите..6 месеца се намества метаболизма...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: необяснимонапълняване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.