IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2171  
Стар 19th July 2011, 13:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

момичета, вижте каква обява тече в момента - http://bg.kolektiva.net/sofia/ugolem...paign=implanti
мен нещо ми е съмнително това, вие какво мислите?
  #2172  
Стар 23rd July 2011, 18:47
martella martella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте всички! чета форума отдавна но все не мога да се реша и аз да се включа. Сега реших да го направя тъй като съм леко притеснена. Направих си операция за уголемяване на гърди преди 5 дни, сложих анатомични, подмускулно, 275сс тъй като ме убедиха, че повече не се побирали. Сега гърдите ми не са особено красиви и най-важното - разположени са доста в страни. Докторът ми каза, че мускулът ми бил много стегнат и избутвал импланта встрани и като се отпуснел щели да имат повече обем и да се наместят. Но от всичко, което прочетох по разни форуми стигнах до извода, че май само ме заблуждават и ще си останат така - разляти в страни и без обем напред. Моля ви дайте вашето мнение, че ще се побъркам да мисля. толкова мъки а накрая не си ги харесвам.....
  #2173  
Стар 23rd July 2011, 19:18
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
момичета, вижте каква обява тече в момента - http://bg.kolektiva.net/sofia/ugolem...paign=implanti
мен нещо ми е съмнително това, вие какво мислите?
Както казват някои хора, трябва да се пазиме от прехвалени светила и твърде ниски цени.
  #2174  
Стар 23rd July 2011, 19:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Martella,Прекалено ти е рано да си правиш изводи за изгледът на гърдите ти-ПОВЯРВАЙ МИ!

Отпускането на мускула е от огромно значение за формата и положението на имплантите.

Успокой се,промени до 6-тия месец ще забелязваш.Споделяй притесненията си с хирурга си.Имай му доверие.Мисли позитивно ))

Всяка една от нас е имала подобни притеснения след операцията.Търпение!
  #2175  
Стар 23rd July 2011, 22:51
martella martella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране

mishel, доколкото помня ти не си била доволна от вида на гърдите си след операцията. после промениха ли се? получи ли се желания резултат с времето?
  #2176  
Стар 24th July 2011, 09:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мишето не беше доволна първоначално от размера, искаше по-големи. Но имах щастието да й ги видя и са страхотни. Мише, извинявам се, че отговарям от твое име, ама на мен твоите гърди са едни от любимите ми.
  #2177  
Стар 24th July 2011, 10:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Мишето не беше доволна първоначално от размера, искаше по-големи. Но имах щастието да й ги видя и са страхотни. Мише, извинявам се, че отговарям от твое име, ама на мен твоите гърди са едни от любимите ми.
Ама,мерси,бе мацка )) и аз си ги харесвам малко повече отпреди,но си оставам фенка на пищните бюстове и по-смелите кубици)
Аз й писах на ЛС на martella )
  #2178  
Стар 25th July 2011, 12:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Миш,тия дни и аз ще ти ги видя,нали?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2179  
Стар 4th August 2011, 20:32
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте, мацки.
Преди три седмици си напипах бучка в дясната гърда отдолу. Доста се притесних и отидох във Варна на гръден хирург. Оказа се, че не е бучка, а импланта е деформиран същото започва да се случва и в лявата гърда. Също така се оказа, че имплантите са поставени над мускулно при условие, че аз се уговорих и си мислех досега, че лекарката ги е поставила под мускула. Ужасена съм от това, което се оказа и сега се чудя какво да правя, а аз си мислех да ходя пак при нея да ми обира кожа.
На някой случвало ли му се е такова нещо и как е процедирал? Посъветвайте ме моля ви какво да направя. Как така силикон се деформира по този начин, видях го на ехографа като на вълнички е? И как така се уговарям с нея, че искам под мускула, а тя ги поставя над?
Оперирана съм при д-р Заякова във Варна и в момента съм и бясна.
__________________
400 cc-анатомични-Макган
  #2180  
Стар 4th August 2011, 21:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Столичанка с 400 кубика имплантанти изгуби чисто новия си бюст Истинска драма се разигра на редовен полет София-Варна в събота, съобщили служители на “България ер”.
Млада софиянка едва не колабира в самолета, след като силиконовият й бюст гръмнал във въздуха. Имплантантите се спраскали точно когато самолетът набрал височина и вече било късно да се върне, пише “Всеки ден”.

Започна да крещи: “Боли ме, боли ме. Разкъсвам се!” и с колежката се затичахме да видим какво става. Пътниците се изправиха и настана голяма паника”, разказва една от стюардесите на полета.

Първоначално самото момиче не можело да обясни какво се случва и само твърдяло, че има болки в гърдите. След като свалили дрехите й обаче, станало ясно, че бюстът й не е на място и се е разпръснал на различни места по гърдите и деколтето.

Стюардесите само успели да облекчат болките й с успокоителни медикаменти, които я закрепили в съзнание. За щастие полетът бил кратък и още при кацането столичанката била поета от линейка. Според лекарите последствията за здравето й ще бъдат трайни и тя ще се възстановява поне година, за да върне формата на бюста си.

На смаяните стюардеси 28-годишната Вера Илиева разказала, че отлетяла за морската столица за среща с гаджето си, който е бил местен строителен бос. Красавицата разказала на персонала, че именно любимият й настоявал да си сложи нови цици и платил за операцията, която замалко да й коства живота.

Столичанката си сложила имплантанти с 400 кубика силикон минали понеделник и интервенцията минала успешно. Лекарите я предупредили 2 седмици да не сваля превръзките и 40 дни да не се качва на самолет, въртележки и подобни съоръжения, които предполагат по-високо налягане. Гаджето й обаче категорично отказало да пътува за София и затова влюбената жена решила да прескочи забраната.
http://frognews.bg/news_37780/TSitsi...olet_za_Varna/
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.