IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1401  
Стар 24th July 2011, 18:03
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Последното, което съм пила е Ясмин и да ти кажа има разлика между тях и преди които пиех Диане 35, много по-леки са, но пак казвам, че страничен ефект освен гадене в началото не съм имала. На мен ми ги изписват заради поликистозни яйчници.Ти каза, че са ти правени хормонални изследвания и всичко е ок, но моят съвет е пак да си направиш на друго място и тогава да решиш дали да ги пиеш/може наистина да ти повлияят добре на твоя проблем, ако ли не-просто спираш/ Няма страшно, толкова момичета са ги пили
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1402  
Стар 24th July 2011, 21:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

babyboo незнам какво те притеснява да пробваш с противозачатъчни. А за пантогара - за да има ефект от него се пие по следния начин - 10 дена по две капсули три пъти дневно, след тези 10 дена продължаваш по една капсула три пъти дневно до края на опаковката. Така ми ги изписа доктор преди време и по този начин има ефект - поне при мен много добър. Но щом имаш проблем и с косата проблема ти наистина ще да е хормонален. На мен противозачатъчните се отразиха много добре и на косата ми.
Отговори с цитат
  #1403  
Стар 25th July 2011, 12:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Темата за здраве има информация,лично аз започвам контрацептиви!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1404  
Стар 26th July 2011, 19:56
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Деси и аз мисля да си пусна едни изледвания на своя глава ей така за всеки случай и ако излезе нещо притеснително бегом пак при докторицата ми.
Markova незнам и аз,внушила съм си че са голяма отрова и това си е,а най вече ме притеснява да не ми повлиaят на физическата форма защото тренирам активно а сега от тоя пантогар съм в застой.Вярно е не качвам килограми нито ям повече но само трупам мускулна маса а на едно място си имам сланинка дето до сега при такива тренировки трябваше да съм я терминирнала отдавна,друг път съм я разкарвала за нула време а сега нещеее .Малко ме озадачава че M.I.K почва да пие,а определено е от момичетата които се поддържат в страхотна форма (Аватара ти е просто трепач между другото) а и щом казвате че няма страшно ще взема да ви се доверя.Пък ако нещо ме притесни,пак ще ви мрънкам из форума.
Отговори с цитат
  #1405  
Стар 26th July 2011, 20:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
.Малко ме озадачава че M.I.K почва да пие,а определено е от момичетата които се поддържат в страхотна форма (Аватара ти е просто трепач между другото) .
Относно това изказване, хормоналните проблеми не се повлияват от поддържането на добрата форма. Днешните контрацептиви са много изчистени и невярвам да се отразят на формата ти. Специално моите хапчета - марвелон, когато ми ги изписа доктора, първото нещо, което ми каза беше - не се притеснявай от тях няма да надебелееш.
Както си прецениш, но аз съм твърдо ЗА противозачатъчните хапчета.
Отговори с цитат
  #1406  
Стар 27th July 2011, 00:36
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Относно това изказване, хормоналните проблеми не се повлияват от поддържането на добрата форма. Днешните контрацептиви са много изчистени и невярвам да се отразят на формата ти. Специално моите хапчета - марвелон, когато ми ги изписа доктора, първото нещо, което ми каза беше - не се притеснявай от тях няма да надебелееш.
Както си прецениш, но аз съм твърдо ЗА противозачатъчните хапчета.
Да,точно това много ме възпира,особено като попадна на коментари от рода "качих 5,6 килограма но..." Защото едно такова качване на килограми ще ме депресира допълнително а не мисля че това ще ми помогне за тоя пуст косопад.За тези марвелон ще си направя устата ако се реша да започна,пък може док да каже че са добри и за мен.
(Между другото и гинеколожката ми се казва Маркова.)
Отговори с цитат
  #1407  
Стар 27th July 2011, 10:57
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Малко е спорна работата с тези противозачатъчни... Всички гинеколози и гинеколожки ни убеждават колко са безвредени и полезни в някои отношения, а всъщност от Световната здравна организация са твърдо против тях и ги отричат.
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих
В момента пия хапчета от Германия, които ми влияят супер и се чувствам добре.
Проблемът с качването при мене беше минимален и не ми е било проблем, но пък мои познати се оплакват че много напълнявали и за това ги и спират.
Зависи си от самите хапчета и от самия организъм.
Отговори с цитат
  #1408  
Стар 27th July 2011, 11:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Малко е спорна работата с тези противозачатъчни... Всички гинеколози и гинеколожки ни убеждават колко са безвредени и полезни в някои отношения, а всъщност от Световната здравна организация са твърдо против тях и ги отричат.
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих
В момента пия хапчета от Германия, които ми влияят супер и се чувствам добре.
Проблемът с качването при мене беше минимален и не ми е било проблем, но пък мои познати се оплакват че много напълнявали и за това ги и спират.
Зависи си от самите хапчета и от самия организъм.
Специално за Ясмина и аз съм предубедена. Не съм ги пила, но сестра ми първо започна с тях а след това и няколко мои познати, те явно са модерни в момента и само тях изписват, та всичките се оплакаха от гадене. пила съм марвелон и логест и от тях съм се чувствала супер. Разбира се, не прибягвайте самоинициативно да си взимате тези марки, посъветвайте се с гинеколога си.
Отговори с цитат
  #1409  
Стар 27th July 2011, 11:38
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Специално за Ясмина и аз съм предубедена. Не съм ги пила, но сестра ми първо започна с тях а след това и няколко мои познати, те явно са модерни в момента и само тях изписват, та всичките се оплакаха от гадене. пила съм марвелон и логест и от тях съм се чувствала супер. Разбира се, не прибягвайте самоинициативно да си взимате тези марки, посъветвайте се с гинеколога си.
Да, явно са "модерни", на мен преди ми ги предписаха, като заместителна на тези, които попринцип пия, защото нямах от тях и се наложи да търся заместител за месец. В момента съм с Ламуна 20 и нямам оплаквания.
Че кой може да прибегне до самоинициатива, нали гинекологът трябва да прецени кой вид хапчета съответстват на пациента ? Освен това, тези хапчета не се ли дават само с рецепта ?
Отговори с цитат
  #1410  
Стар 27th July 2011, 13:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Да, явно са "модерни", на мен преди ми ги предписаха, като заместителна на тези, които попринцип пия, защото нямах от тях и се наложи да търся заместител за месец. В момента съм с Ламуна 20 и нямам оплаквания.
Че кой може да прибегне до самоинициатива, нали гинекологът трябва да прецени кой вид хапчета съответстват на пациента ? Освен това, тези хапчета не се ли дават само с рецепта ?
Оксана, не се дават с рецепта. Аз, тъй като споменавам име на хапчетата от които съм доволна, не искам някой да реши да си ги самоизпише или пък да помислят, че правя реклама. Но може да попитате за посочените марки от мен и Оксана докторите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.