IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 4th July 2011, 10:39
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Май има такъв гел на Forever Living , ако правилно си спомням фирмата , каталожна някаква търговия .
Или може да помолиш някой да ти донесе от чужбина , продава се в големи , пластмасови опаковки , по 1 литър горе-долу .
Или провери в някакъв органик магазин или магазин тип "Лечител" .

Последно редактирано от diadora : 4th July 2011 на 10:45
Отговори с цитат
  #162  
Стар 4th July 2011, 13:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Диадорка, мерси мила. Аз бях забравила за тези продукти, а сега се сещам че един приятел е дистрибутор.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 15th July 2011, 16:40
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pois0nCo0kie Виж мнението
аз го смесвам с 2 лажици мед, масло от бадем, зехтин, свинска маст, жълтък и витамин Б6 на прах...
просто опитайте... няма нужда да повтарям предишните постинги...
.нереално бърз разтеж
това звучи добре, ще го пробвам задължително!
Отговори с цитат
  #164  
Стар 9th August 2011, 12:36
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Щом проблема е от стрес защо не потърсиш психиатър или психолог ? Опровиш ли това косата сама ще тръгне.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 14th August 2011, 13:06
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Здравейте на всички отново. Отдавна не бях писала тук.
Както повечето от вас знаят, аз съм на 18г., но за съжаление от скоро страдам от косопад.

Имам/Имах божествена коса, дълга и гъста, но напоследък забелявам, че пада повече от обикновеното. И при мен причините за това са ясни:
1. Макар никога да не изправям, нито къдря косата си, я боядисвам червена от 2г. Естествено с безамонячна боя, но предполагам, че и тя вреди.
2. Тази година бях кандидат-студентка по право и преживях много много много стрес. Частни уроци, курсове, матури, изпити в 3 университета и т.н. Цялата година боледувах не заради грип, а заради психическо натоварване.
3. Мия косата си с шампоан и балсам всеки ден или през ден, което я кара да се омазнява много бързо. И като е мазна аз я мия, и тя става по-мазна, и аз пак я мия... омагьосан кръг.

Прочетох темата, но ми се иска да ми кажете кои маски са най-подходящи за моя случай и какъв режим да си изградя за поддръжка на косата.


(Преди имах и много здрави, дълги нокти, а покрай стреса, са станали жълти и се цепят постянно.)

Благодаря!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #166  
Стар 14th August 2011, 14:17
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Разбирам те напълно,имах този проблем.
От личен и професионален опит мога да ти препоръчам Ducray-шампоан Anaphase в комбинация с ампулите за подхранване и стимулиране на космения фоликул Anastim.Ампулите ги използвай не по-често от два пъти седмично,защото са концентрат-втривай в корените след измиване и не изплаквай.Тези два продукта ги използвай минимум месец.
Добре е да приемеш и през устата някаква комбинация от витамини-като трябва да преобладават витамините от група В.
Тази серия- Ducray-имат и капсули за пиене Anacaps.Но са противоречиви мненията за тях-затова не мога да ти ги препоръчам категорично.При някои се наблюдават странични ефекти като гадене или обрив...затова опитай с мултивитаминна комбинация на други марки или бирена мая.
Можеш да включиш и домашната маска с жълтък и Тривитаминол.Но не разчитай само и единствено на нея.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 15th August 2011, 13:14
Parfumare Parfumare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata Виж мнението
Здравейте на всички отново. Отдавна не бях писала тук.
Както повечето от вас знаят, аз съм на 18г., но за съжаление от скоро страдам от косопад.

Имам/Имах божествена коса, дълга и гъста, но напоследък забелявам, че пада повече от обикновеното. И при мен причините за това са ясни:
1. Макар никога да не изправям, нито къдря косата си, я боядисвам червена от 2г. Естествено с безамонячна боя, но предполагам, че и тя вреди.
2. Тази година бях кандидат-студентка по право и преживях много много много стрес. Частни уроци, курсове, матури, изпити в 3 университета и т.н. Цялата година боледувах не заради грип, а заради психическо натоварване.
3. Мия косата си с шампоан и балсам всеки ден или през ден, което я кара да се омазнява много бързо. И като е мазна аз я мия, и тя става по-мазна, и аз пак я мия... омагьосан кръг.

Прочетох темата, но ми се иска да ми кажете кои маски са най-подходящи за моя случай и какъв режим да си изградя за поддръжка на косата.


(Преди имах и много здрави, дълги нокти, а покрай стреса, са станали жълти и се цепят постянно.)

Благодаря!
Привет и от мен, аз имах подобен проблем с косата и ми бяха препоръчали от тази линия http://www.everet-group.com/bu/bg/Sh...inii/Haircare/ лосиончето, което се казва Аденожен. Първоначално не исках да повярвам, че ще се намери нещо, което да ми реши проблема, защото бях изпробвала, какво ли не, от маски, които си забърквах по различни препоръки до фризьорски ампули на Керастаз. Оказа се, че това лосионче на Шисейдо е много ефективно. Косопадът ми определено спря след втората седмица и започна да ми се появява нова коса. Използвах го три месеца, като терапия, а сега го купувам само през пролетта и есента. Видях че имат и шампоан, но за него не мога да ти дам отзиви, защото не съм го пробвала. Дано да ти помогне, защото знам колко е неприятен този проблем. Спорна и слънчева седмица!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 12th June 2013, 22:47
madre madre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте! След раждането на детето ми аз също получих косопад. Не съм ходила по лекари и не съм купувала лекарства. Просто прочетох малко по темата и се успокоих защото се оказа, че след раждане това е нормално. Иначе причините за косопад са много. Вижте тук: http://ixtasy.eu/kosopad/vidove-i-pr...i-zhenite-100/

Надявам се да съм полезна поне малко
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16th October 2013, 16:33
Аватара на iv_andrea
iv_andrea iv_andrea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Опитай този продукт, преди години съм го ползвала и имаше ефект.


Не съм ги срещала по магазините. Тук намерих цялата серия продукти http://www.plamboy.com/advanced_sear...tality&x=0&y=0
Отговори с цитат
  #170  
Стар 7th November 2013, 12:43
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Моята фризьорка при препоръча този продукт на Матрикс: http://bg.strawberrynet.com/haircare.../88191/#DETAIL

Още не съм го ползвала, но се надявам да помогне. Иначе ползвам и различни масла - бадемово, кайсиево и стимуланта на Икаров
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:45.