IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2071  
Стар 6th March 2015, 11:58
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shape93 Виж мнението
От една страна, може би по-високата цена, го прави по-трудно достъпен, и така обръща повече внимание на пациентите си.
А Рими, по назад в темата бях чел, че не си била нещо доволна след операцията ти при Ашвар и се готвеше пак да ходиш.Какво стана тогава?
Имаше такъв момент но това се дължеше по скоро на кожата.На това място точно имах дупка която Енчев запълваше щедро с хилурон и кожата беше загубила съединителна тъкан отдолу отгоре на носа се беше получило лилаво петно заради това че кожата няма допир с кост единствения пълнеж оттдолу беже желето което се образуваше от хилуроновата.След операциятя при Авшар на това място се образува лека вдлъбнатина и той инжектира нещо и сега 2 години след това всичко е ок.Изравни се мястото кожата се заглади най-вероятно се е възстановила съединителната тъкан оттдолу.В началото и аз се бях притеснила но човека ми обясни и наистина излезе прав.
Отговори с цитат
  #2072  
Стар 6th March 2015, 12:23
shape93 shape93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 26
По подразбиране

А добре, понеже бях чел в темата на keery, че след като мине операцията, е много важно оттокът да спадне, като му се налага лед постоянно и също така е важно ъгъла под който спиш.Авшар (леле чак сега обърнах внимание, че така му се пише името, извинявам се) обяснява ли ги тези неща?
Отговори с цитат
  #2073  
Стар 6th March 2015, 13:26
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Не ми обясни за оттоците но в интерес на истината след операцията при Авшар аз нямах почти никакъв отток дали само аз съм била така или е заради метода на опериране но моята приятелка която също се оперира при него беше с минимални оттоци.Има и още нещо аз преди операцията тайничко си взех Арника 200 потенция и веднага като се събудих пак си изсмуках 3 гранулки но това без да го споделям с доктора защото те се притесняват от приемането на всякакъв вид лекарства били те хомеопатични или др.и можеха да ме отложат.
Отговори с цитат
  #2074  
Стар 6th March 2015, 13:34
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кери прочетох всичко което си писал много се радвам за теб че всичко е минало благополучно.Доста сложна ти е била операцията дано сега да се харесваш и да си оставил зад гърба си всичко лошо.А този некадърник Джамбазов трябва с лихвите да си плати загубените години от живота ти.
Отговори с цитат
  #2075  
Стар 6th March 2015, 15:58
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Аз имам телефона на Зюлейха: +905382755152. Тя има Viber, така че може и през него да й се обадите. Нейната къща наистина е малко далече от Илхан, но пък има удобен транспорт. Уверявам ви, няма да съжалявате. И тя и мъжът й са страшно добри, грижовни и отзивчиви хора, ще ви помогнат за абсолютно всичко, не само за престоя. За нощувка взимат 20 евро.
Отговори с цитат
  #2076  
Стар 6th March 2015, 16:15
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Моята ревизия при Илхан беше на 17 февруари. Трябваше да остана до 28ми, когато ми беше и последният преглед. До тогава все още бях с лепенки, които свалих 4 дни след това. Операцията ми мина доста леко, нямах гадене след излизане от упойката, нито пък синини, само бях доста подута. Изписаха ме на следващия ден. Операцията ми беше в болница Мемориал, доста луксозна и скъпа е и обслужването е на ниво. Още ме е страх да говоря за резултата, тъй като е много рано и носът ми все още е доста подут, но със сигурност мога да кажа, че е много по-добре от преди! Имах издълбан гръб и много стърчащ врък с провиснала колумела. Сега гърбът ми е повдигнат и връхчето изглежда много добре. Разбира се, не е перфектен, но аз не съм и очаквала да е, все пак при ревизия нещата стават доста по-сложни, за което Илхан също ме предупреди. Като цяло съм много доволна от доктора и целия му екип, има и много пациенти от други държави. Говори английски, така че няма проблем да се разберете. Зюлейха може да дойде с вас, ако желаете да ви превежда на турски. Това е, което се сещам за момента, ако имате някакви въпроси, питайте!
Страшно съм благодарна на Нели за създаването на този форум и на Йоана, която много ми помогна в избора на лекар! Както и на keery за съветите и изобщо на всички, които пишат в този форум и споделят ценна информация!
Отговори с цитат
  #2077  
Стар 6th March 2015, 19:06
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Chocolate9 поздравления за операцията!Дано нослето да стане такава каквото го искаш!
Благодаря за телефона на Зюлейха!
Болница Мемориал къде се намира,в азиатската част ли?
Ако е удобно ще споделиш ли колко струваше операцията,може и на лични.
Ще се радваме и на снимки
Отговори с цитат
  #2078  
Стар 6th March 2015, 23:22
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Chocolate, много ти благодаря за постовете! Току-що отговори на доста от въпросите, които ме вълнуваха Ако нямаш нищо против, може да те питам някои неща на лични.
Отговори с цитат
  #2079  
Стар 6th March 2015, 23:45
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chocolate9 Виж мнението
Моята ревизия при Илхан беше на 17 февруари. Трябваше да остана до 28ми, когато ми беше и последният преглед. До тогава все още бях с лепенки, които свалих 4 дни след това. Операцията ми мина доста леко, нямах гадене след излизане от упойката, нито пък синини, само бях доста подута. Изписаха ме на следващия ден. Операцията ми беше в болница Мемориал, доста луксозна и скъпа е и обслужването е на ниво. Още ме е страх да говоря за резултата, тъй като е много рано и носът ми все още е доста подут, но със сигурност мога да кажа, че е много по-добре от преди! Имах издълбан гръб и много стърчащ врък с провиснала колумела. Сега гърбът ми е повдигнат и връхчето изглежда много добре. Разбира се, не е перфектен, но аз не съм и очаквала да е, все пак при ревизия нещата стават доста по-сложни, за което Илхан също ме предупреди. Като цяло съм много доволна от доктора и целия му екип, има и много пациенти от други държави. Говори английски, така че няма проблем да се разберете. Зюлейха може да дойде с вас, ако желаете да ви превежда на турски. Това е, което се сещам за момента, ако имате някакви въпроси, питайте!
Страшно съм благодарна на Нели за създаването на този форум и на Йоана, която много ми помогна в избора на лекар! Както и на keery за съветите и изобщо на всички, които пишат в този форум и споделят ценна информация!
Мила, не съм писала отдавна, но не се сдържах и тук да не те поздравя. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред, защото вярвам в способностите на Илхан. След моя случай не виждам какво би му се опряло, а ти и преди това си беше страшна сладурана.
Ейййй, хораааа, помните ли ме Минаха около 3 години от моята операция и вече забравих за вълнението и трепетите и чак ми залипсваха(така, де, преди последната операция). Прикачам една снимка, извинявайте, ама не е правена с цел да се покаже носа. Обещавам по-нататък и такава ще направя. 10884550_10205263098844599_155714454_n.jpg
Отговори с цитат
  #2080  
Стар 7th March 2015, 07:08
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Рабиоса,страхотен резултат!Още напред,като четях темата се вълнувах много за теб,за Нелка,за Рими!Браво на доктотра,но и ти имаш заслуга да изглеждаш така-много си красива!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.