IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1621  
Стар 6th March 2015, 07:38
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилитче, ))) наскоро те видях в една друга тема и се сетих, че тук не съм споделяла. Ако някой има проблем с кривене или прекалено отнемане и не иска да чака цяла година ревизия с ужасен нос, може да ми пише за координати на дерматоложка, която има опит в поставяне на филъри при неуспешни ринопластики. Идеята е леко да се запълнят фрапантните неравнини и да се изчака датата за ревизия в по-поносим вид. Аз ще ходя след две седмици, защото условието е да са минали 2 месеца след операцията, за да спадне големият оток. Филърите имат различна плътност и се резорбират напълно след определено време. Аз в момента си рисувам носа с коректор и контур, което също доста помага, след филъра пак ще пусна снимки.
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 6th March 2015, 11:42
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Само глупак би повярвал на Данкем, че си измисля всичко след като на всяка страница обяснява че дава снимки на лични. С тия проблеми в носа които има включващи кривината и невъзможността да диша въобще най-малко и се слушат безсмислените ви постове от 2 страници. Всеки ще си качва снимки ако иска, това не му прави мнението по-достоверно, сега ако обърна интернет за 15 минути ще намеря 20 носа преди и след, ще си направя регистрация и след 5 менения ще се правя на интересен пред пострадалите.

Цитирай:
Първоначално написано от Skitnica Виж мнението
Не ми слагай думи в устата , DanKem никъде не съм споменала ревизия , а преглед (Консултация )надявам се да не ти звучи колоритно, и да знаеш каква е разликата между двете . Че си с отоци се вижда ,тъй като си ''запозната '' би трябвало да знаеш ,че окончателен вид ще видиш след месеци до година . В по-горни постове съм отговорила на последния ти въпрос ,няма да се повтарям .


П.С. Cicio на кого ще се довери си е личен избор,просто ми идва малко в повече ,това ''реване '' ,просто е несериозно ,да има проблем ,а да не се направи консултация с лекаря .
А ти ако го знаеше нямаше за ,,заливаш,, темата с ,,прекрасния ти нос,, на всяка страница, а щеше да почакаш да мине повече време. И все пак ти щеше ли да ходиш дори за мнение при доктора който те е окипазил така? Какво толкова може да ти каже, а би ли му имала доверие каквото и да е то? Аз мисля не, тогава ти е излишно и последното мнение. Нека темата не става като при Джамбазов преди година, всеки си има мнение нали така Cicio ?
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 6th March 2015, 12:07
Аватара на miraLd
miraLd miraLd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Zdraveite !Chestita na novite nosleta.Mnogo sum zaeta nqmam vreme za forum a.IZprasham obeshanite snimki.Lek I uspeshen den na vsichki!
Attached Images
Тип файл: jpg 20150210_101014.jpg (97,8 КБ, 177 views)
Тип файл: jpg 20150210_202912.jpg (91,6 КБ, 170 views)
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 6th March 2015, 12:55
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте от мен... операцията мина вчера вече съм в къщи, нямам синини, леко съм отекла но се чувствам добре... малко по късно ще кача снимки от операционната

Последно редактирано от AsdisSimona : 6th March 2015 на 12:58
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 6th March 2015, 13:46
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Само аз ли не мога да качвам снимки?? Постоянно ми изписва невалиден файл ((
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 6th March 2015, 14:48
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Запазете спокойствие само Без излишни емоции

Няма как да си държим сметка един на друг кой качил снимки, кой изрязал нос, кой не. Големи хора сме все пак. И на мен ми се иска да видя снимки в постовете с много удивителни за изваяни нослета, защото и един такъв не съм видяла тук, но това си е личен избор на автора и го уважавам. Лично аз се радвам на всички постващи, защото темата е достатъчно информативна и полезна.

Cicico, освен грозотията върху лицата си, която трябва да търпят изтеглилите късата клечка като мен, друга грозотия не виждам. Оперираните имат правото да изразят мнение дори и когато тяхната истина не е красива.
Напълно съм съгласна аз също не съм видяла нито един перфектно направен нос в тази тема а и в другите от Бг баш докторите.Все има някакъв кусур нещо дребно което те дразни и не прави ринопластиката добра.Ако трябва да съм честна нашите доктори махат гърбици смаляват до някаква степен носа но той не става фин и нежен а стои грубоват и това се случва ако имаш късмет а ако си изтеглил късата клечка направо си обезобразен най-безцеремонно.Когато отидеш да си правиш такава операция трябва да си максималист да искаш и да очакваш разбира се най-финия и красив нос и когато специалиста е добър и си разбира от работата вярвайте ми получава се и не само при 10 души на 100 просто човека го умее.Разбира се финансовата част е от голямо значение за съжаление.Не че после като тръгнеш да правиш ревизии по чужбина не ти излиза солено.
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 6th March 2015, 15:09
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Интересно е, че когато се пишат суперлативи за докторите, които не са подкрепени с нито една снимка всеки ги приема за чиста монета и не ги поставя под съмнение, но ако се появи недоволен той непременно попада в графата ТРОЛ. Аз съм една от първите които се записаха в тази тема и ми се искаше да кажа хубави думи специално за Асенов, но като виждам какво е направил на лицето ми това няма как да се случи. Не съм длъжна да пускам снимки, за да се доказвам на някакви си хора, както и не очаквам да получа разбиране от същите, защото те никога няма да разберат какво е да си чакал толкова дълго тази операция, да си спестявал пари и накрая да се получи толкова грозен резултат.
rimi, би ли ми написала пощата на Авшар, след като видях твоите снимки съм решена да отида на консултация при него. : )
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 6th March 2015, 15:34
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

AsdisSimona - Виж файла да не е с грешно разширение (.png или друго вместо .jpg) или пък да има кофти символи в името.
Можеш също да го отвориш на цял екран и да направиш print screen (с бутона на клавиатурата, над Insert) и да го запазиш в нов jpg фаил (чрез Paint) и да го качиш.

Съгласен съм с останалите - нека ограничим реването за едно и също и да се наблегне на снимковия матерал и и прогреса на всеки един от нас.
То е ясно, че не може всички операции да са само успешни.

Моргана - Ако искаш да опетниш доктора с негативен резултат - покажи ни за да си прецени всеки дали наистина е негативен (отрежи само носа).
Съвсем лека остатъчна гърбица за едни може да е неуспешен резултат, но за други да е успешен и от това да им зависи решението - дали да се подложат на операцията.

Последно редактирано от flashman : 6th March 2015 на 15:37
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 6th March 2015, 15:45
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flashman Виж мнението

Моргана - Ако искаш да опетниш доктора с негативен резултат - покажи ни за да си прецени всеки дали наистина е негативен (отрежи само носа).
Съвсем лека остатъчна гърбица за едни може да е неуспешен резултат, но за други да е успешен и от това да им зависи решението - дали да се подложат на операцията.
Чак пък да го опетня, моля ви се. Според теб остатъчна гърбица може да се определи като успешен резултат, така ли? Да не би да съм си платила само част от парите за ринопластиката, за да получа половинчати резултати или в България на това ни учат цял живот. При мен гърбицата е най-малкият проблем. Ще пусна снимки когато се подложа на ревизия, спокойно. Повече от година пиша в този форум, така че няма да пропусна да се разпиша.
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 6th March 2015, 15:54
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Покажи сега Нищо не пречи да си изрежеш носа, или да ни покажеш на 2-3ма души само. Имах в предвид, че ако преди си била франкенщайн и след операцията е останала лека гърбичка - пак си е успешна операцията. То всичко зависи и от очакванията. За мен операцията е успешна ако крайния резултат е по-добър от "преди".

И аз имах големи очаквания, но се изпълниха на 70% (за сега..1 месец по късно), което не прави операцията неуспешна.
Ако все пак решиш: deyan.dv [кльомба] gmail.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:22.