IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 9th January 2011, 18:23
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране Марк Закърбърг спира фейсбук на 15 март

http://weeklyworldnews.com/headlines...on-march-15th/

http://icothink.blogspot.com/2011/01...a-15-mart.html

Какво мислите?! Аз напълно одобрявам. Това беше една пълна простотия, която съсипваше живота и отношенията на хората. Пишем си коментари, а не се поглеждаме на пътя. Пращаме си питиета, а ни мързи да излезем на кафе с приятелка. Снимаме се, за да се качим във фейсбук. Държим се така, че да ни харесат във фейсбук. Говорим това, което ще се хареса във фейсбук. Подмазваме се, лигавим се, клюкарим.. толкова съм щастлива, че този ад ще приключи!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th January 2011, 18:27
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Аз пък напротив...там имам толкова приятели,толкова хора с които общувам от целия свят.... толкова ми е забавно и толкова време прекарвам вътре....ужас...не искам дори да си го помислям да го спрат ...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th January 2011, 18:28
Аватара на ani_93
ani_93 ani_93 не е на линия
Senior Member
ПотребителПознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна
Мнения: 128
По подразбиране

И аз така... адски тъпо ше е да го махнат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2011, 18:33
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Вярно е за приятелите от целия свят, но пък има скайп.
Друго нещо, което ме дразни във фейсбук е дебненето!!! Случвало ми се е да наблюдавам скандал между двойка влюбени защо ТОЙ Е НАПИСАЛ ЦЕЛУВКА на еди коя си ?!!!?!?!?! или ЗАЩО СТАТУСЪТ МУ Е - НЕОБВЪРЗАН, а те разбираш ли са заедно вече 2 СЕДМИЦИ ?!?!?
И най ми е смешно като почнат в училище:
- Оле, милаааа, ако знаеш какво видях във фейсбук. Пешо написал сърце на Лора..
- Тей ли, бе, милааа, той не ходи ли с Евгения???

Мразя ги тея лигавщини. Мразя клюкарщината!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th January 2011, 18:37
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Това е сигурно същата история, като преди с истерията за плащането за фесбуук Ше го спрат, ама друг път .. Писнало му а да не би само той да изкарва пари от там, те разработичците на Фармвил, рекламодателите и секви там други просто ей така ще си изпуснат златната кокошка.

Мен пък ме кефи.
И както от този или друг форум съм се запознала с хора, които супер много уважавам и ценя, така и от там по някакъв начин също съм се запознала с такива.

Няма да го спрат, споко.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2011, 18:40
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Това е сигурно същата история, като преди с истерията за плащането за фесбуук Ше го спрат, ама друг път .. Писнало му а да не би само той да изкарва пари от там, те разработичците на Фармвил, рекламодателите и секви там други просто ей така ще си изпуснат златната кокошка.

Мен пък ме кефи.
И както от този или друг форум съм се запознала с хора, които супер много уважавам и ценя, така и от там по някакъв начин също съм се запознала с такива.

Няма да го спрат, споко.
Чул те Господ...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2011, 18:40
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Аз също се запознах с много хора, както и с приятеля ми.. вярно, има някой хубави страни, но цялата картинка е повече от трагична. Мое мнение.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th January 2011, 18:44
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Хев, ми то и моето мнение си е мое.

Права си, че има прекалено много плява и боклук и още какво ли не, но в крайна сметка и там си се водят от интереса. А той е ФБ да същестува и да падат пари от приложения и реклами. Тоя създателя отдавна няма силата да го спре, само защото му е скимнало, колкото и ексцентричен да е.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th January 2011, 18:51
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нямам кой знае какво мнение по въпроса. Фейсбук никога не е бил съществена част от живота ми.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2011, 18:52
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Оф, явно помията покрай мен е по-голяма..повечето вече сте далеч от училище, но покрай фейсбуклука стават невероятни скандали..
Моят фейсбук го държа само за комуникация с роднини в чужбина, уточняване на нещо в училище ( мероприятия, купони и др ) и за обогатяване в музикално отношение.. не качвам много снимки - имам само на класа ми и няколко, които приятелят ми ги е правил.. нямам релейшъншип статус, нито интереси и т.н, но въпреки това пак се изливат милиони милиарди клюки по мой адрес и всеки си измисля всякакви нща заради ЕДНА ПОСТНАТА песен на стената.. дееба. И всеки път се изумявам колко много неща имат хората качени във фейса.. още не са се прибрали от купона и веднага качват 3 албума по 200 снимки.. и афишират колко са щастливи и влюбени във фейсбук... Господи, защо е нужно да се лигавят по стените си с неща от рода: БичКам Си ТЕ, МечИ {}{}{}{}{}{}{<3 <3 <3 :*:*:*
И преди да кажете, че им завиждам и затова ме дразнят, да кажа : аз съм щастлива, влюбена съм в най-прекрасния мъж на света и той ме обича безумно.. , ама .. осъзнайте се, бе, хора, ебати.
__________________
жия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МаркЗакърбъргспирафейсбукнамарт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.