IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th August 2006, 18:08
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране оффффф пак за л-карнитина

знам че темата доста пъти е обсъждана и се извинявам че пак ще я подхвана :oops: но изглежда при всеки възникват различни въпроси и неясноти и за това ще кажа максимално точно какво е положението при мен и много се надявма че ще се намери някой който да ми даде компетентен съвет :wink:

на 19 години съм,жисока съм 168см,тежа 60кг. тренирам 3 пъти в седмицата първо с тежести за всички мускулни групи което ми отнема малко повече от час и после около 40-50 мин кардио(предимно степер)

като цяло тялото ми е стегнато но имам доста мазнинки от които не мога да се отърва,пих л-карнитин в продължение на месец по 1гр 4ас преди тренировка,а в дните които почивах по 500мг сутрин,но кантара все едно и същто си показва,почвам да отслабвам само когато мина на ''режим'' :1-2 ябулки на ден,но на всички ни е ясно за колко вр се задържат тези ''постижения'' +тожа дори и тогава не топя мазнините от проблемните зони

тук маи трябва да спомена че съм нощна птица и преди 2-3ч не лягам и съответно ставам към 12ч и за това ми е малко трудно да се придържам към традиционня режим на хранене

моля някой да ме посъветва за подходящ режим в предвид особеностите ми :oops: и за подходяща хр добавка ,л-карнитина който аз ползвах беше на биогеим ,но както казах не останах особено доволна

благодаря предварително :)
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th August 2006, 12:19
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

режим сутрин ядеш повече вечер по малко
сутрин трици -овецени ядки с мялко
вечер само плодове и зеленчуци дори си вземи и храна за диабетици(тя е богата на фруктоза най-големият боклук храна след фибрите с една дума поемаш и нищо не получаваш организма започва да поема липидите за енергия от мастните депа и стопяваш мазнини) затова ти препоръчвам в деня след обяд вечер ядене на зеленчуци храна за диабетици или дори разтворими фибри вземи си ги от аптеката вземаш ги преди ядене на основното ядене което ще ти е плодове и зеленчуци.
ако имаш възможност тренираи сутринта на гладно после закусваи с мялко и овесени ядки в умерени количества овесените ядки са бавно разтворими и съдържат фибри(- уравновесяват липидния метаболизъм,регулация на дейността на червата, бавно(трудно) разтворими което води до изгаряне на повече енергия ( самите фибри са супер нискокалорични нищо не получаваш от тях), ако искаш хапвай с овесените ядки и половин краставица( краставиците се съдържа и тартонова киселина, която възпрепятства превръщането на въглехидратите в мазнини)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th October 2006, 11:40
ZmEiaaT ZmEiaaT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 35
По подразбиране Re: оффффф пак за л-карнитина

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
знам че темата доста пъти е обсъждана и се извинявам че пак ще я подхвана но изглежда при всеки възникват различни въпроси и неясноти и за това ще кажа максимално точно какво е положението при мен и много се надявма че ще се намери някой който да ми даде компетентен съвет

на 19 години съм,жисока съм 168см,тежа 60кг. тренирам 3 пъти в седмицата първо с тежести за всички мускулни групи което ми отнема малко повече от час и после около 40-50 мин кардио(предимно степер)

като цяло тялото ми е стегнато но имам доста мазнинки от които не мога да се отърва,пих л-карнитин в продължение на месец по 1гр 4ас преди тренировка,а в дните които почивах по 500мг сутрин,но кантара все едно и същто си показва,почвам да отслабвам само когато мина на ''режим'' :1-2 ябулки на ден,но на всички ни е ясно за колко вр се задържат тези ''постижения'' +тожа дори и тогава не топя мазнините от проблемните зони

тук маи трябва да спомена че съм нощна птица и преди 2-3ч не лягам и съответно ставам към 12ч и за това ми е малко трудно да се придържам към традиционня режим на хранене

моля някой да ме посъветва за подходящ режим в предвид особеностите ми и за подходяща хр добавка ,л-карнитина който аз ползвах беше на биогеим ,но както казах не останах особено доволна

благодаря предварително
взимаш прекалено малка доза л-карнитин , иначе момчето е право донякъде така че се вслушай и в неговите съвети межу другото л-карнитина на биогейм не струва... никой не е оставал доволен ако искаш качествен л-карнитин ми пишеш на мене и ще ти дам още инфо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th October 2006, 17:09
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране Re: оффффф пак за л-карнитина

Цитирай:
Първоначално написано от ZmEiaaT
... ако искаш качествен л-карнитин ми пишеш на мене и ще ти дам още инфо
по точно ще и кажеш колко стрyва

15лв за 100г, извинявай ако давам стара информация
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th October 2006, 20:16
ZmEiaaT ZmEiaaT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 35
По подразбиране Re: оффффф пак за л-карнитина

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Цитирай:
Първоначално написано от ZmEiaaT
... ако искаш качествен л-карнитин ми пишеш на мене и ще ти дам още инфо
по точно ще и кажеш колко стрyва

15лв за 100г, извинявай ако давам стара информация
не , ще и обесня как да го пие, какво да го прави, всеки може да ме пита и да му разясня какво да прави и как да го прави и после да не си купи от мене. много си завистлив и това ме дразни. да не мислиш че като дам съвет на някой след това ще го гона да ми даде 2 кинта за услугата или ще го изнудвам да си купи, някой ме пита , аз информирам и ако е заинтересован и от офертата ми си купува. това е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th October 2006, 06:20
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

вече станах завистлив батка/лапе



Цитирай:
Първоначално написано от ZmEiaaT
... ако искаш качествен л-карнитин ми пишеш на мене и ще ти дам още инфо

В синьо показва че ще и да деш инфо, а как тълкуваш червеното?
но извинявай ако съм те разбрал погрешно но тоLкова хвалиш продyктите си, а и тук изпозваш similar сравнения


Цитирай:
Първоначално написано от ZmEiaaT
... ако искаш качествен л-карнитин
Ta си помислиh че ... сигyрно .... имаш в предвид твоят л-карнитин
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th October 2006, 14:16
iliev2 iliev2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Предлагам да не спорим, а да се опитаме да помогнем.
По темата: аз лично съм доволен от Л карнитина на Нутрим. Миналата година успях да сваля 24 кг за период от 9 месеца. Пих го 2-2,5 месеца после пауза около месец и пак 2 месеца. Освен, че топих мазнини получих и енергия за тренировки. Накратко забравяш за сладко след 16 ч., а след 17-17,30 за приема на храна. Сутрин на гладно 2х500 мг и 30 мин преди тренировка пак. За повлияване на метаболизма може и преди лягане още 2х500 мг. Забравих да спомена, че действа само ако е на гладно!
Относно тренировките: аз лично правя кардиото преди другото (после ме домързява , достатъчно е да въртиш 30 мин колелото. Разбира се без да е натегнато с по-високи обороти.
Ами дано съм ти помогнал. Успех!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2006, 22:00
DUCA DUCA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Видин
Мнения: 1
По подразбиране

привет от мен.Аз съм нова тук, но ме заинтригува темата.Аз пия л - карнитин от 2 месеца- 2 по 500 преди тренировка и едно преди лягане, но не съм забелязала резултат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th January 2007, 00:28
rose_of_grief rose_of_grief не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Dreamland
Мнения: 65
По подразбиране

Здравейте! Имам няколко много тъпи въпроса... Ама ако не тук не знам къде другаде да ги задам. Първият - от къде се купува Л-карнитин? И от какво зависи по колок да вземам - от това по колко пъти седмично ходя на фитнес ли? Какво ще стане, ако вземам Л-карнитин и не тренирам достатъчно? Също така искам да питам - Л-карнитина от забранените добавки ли е, ако участвам в някакво състезани например и съм взимала ще бъде ли проблем?
__________________
Аз тръгвам... ти свиваш рамене,
убеден, че утре ще се върна.
Напразно... ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th January 2007, 03:19
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rose_of_grief
... от къде се купува Л-карнитин? ...
От аптеки, магазини за хранителни довавки (сyплементи); Има го на прах, течен или на капсyли.


Цитирай:
Първоначално написано от rose_of_grief
... от какво зависи по колок да вземам ...
от теглото най вероятно; дозите са от 2г до към 5г-7г ...


Цитирай:
Първоначално написано от rose_of_grief
... Какво ще стане, ако вземам Л-карнитин и не тренирам достатъчно? ...
Нече няма да има ефект, ама няма и да е голям! Според мен ако няма да тренираш достатъчно(тук какво разбираме под достатъчно?) просто си е хабене на пари ...


Цитирай:
Първоначално написано от rose_of_grief
... Л-карнитина от забранените добавки ли е, ако участвам в някакво състезани например и съм взимала ще бъде ли проблем?
НЕ
__________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: офффффпакзакарнитина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:03.