IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25th July 2008, 11:26
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране Възмутена от акцията на REXONA

Възмутена съм от рекламната кампания на REXONA, наречена от тях "акция". Твърдят, че българките използвали 3 пъти по-малко дезодорант от англичанките . Считам, че е унизително да се опитват да ни продават продукта си чрез внушаване на подбни обобщаващи обидни твърдения. Лично аз използвам други дезодоранти, не на REXONA, но ако използвах техни, то оттук нататък щяха да ме пишат за загубен клиент!!! Предлагам да бойкотираме REXONA, пък дано следващия път измислят нещо по-умно за реклама!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th July 2008, 11:33
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

И аз много се възмутих като прочетох! Те дезодорантите им не са хубави... И аз мисля, че така най-много да изгубят клиенти.... Може ли така да ни обиждат!!!!!
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th July 2008, 11:34
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Това нещо не съм го засичла...
Пък и те според мен би трябвало да съдят по техните продажби. Това, че Рексона в Б-я не се продава така както в Англия не значи, че се пръскаме по-малко!!! Просто ползваме и други дезодоранто/парфюми/рол-они

Пък и те англичанките дебели и се потят повече, затова се пръскат с тонове, да не мирише!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th July 2008, 11:36
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

не съм я виждала или чувала тази реклама но наистина звучи брутално...може би съдят по собстените си продажби за това че бългрките не полвали дезодорант....ама едва ли ще тръгна да им доказвам че ползвам като се юрна към магазина да си купя рексона
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th July 2008, 12:27
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Като чух за рекламата, веднага започнах да съдя по себе си, аз не използвам дезодорант, не ме е срам, защото използвам парфюм, а срещу потенето използвам ролки или крем дезодоранти, така не се потя и съм сигурна, че цял ден няма да имам проблеми. Не е важно количеството на дезодоранта, а качеството, ако са антибактериални, а не само да се смесват с миризмата, не е нужно непрекъснатото им подновяване.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th July 2008, 13:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Като чух за рекламата, веднага започнах да съдя по себе си, аз не използвам дезодорант, не ме е срам, защото използвам парфюм, а срещу потенето използвам ролки или крем дезодоранти, така не се потя и съм сигурна, че цял ден няма да имам проблеми. Не е важно количеството на дезодоранта, а качеството, ако са антибактериални, а не само да се смесват с миризмата, не е нужно непрекъснатото им подновяване.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th July 2008, 14:06
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Rexona не ползвам от години, а и дезодоранти също, присъединявам се към горните мнения, ама ха
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th July 2008, 14:09
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Както всички знаем, с дезодорант най - много се обливат хората, които ги мързи да се къпят редовно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th July 2008, 14:14
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Странен маркетинг. да казваш на потенциалните си клиенти, че са нечистоплътни едва ли е стимулиращо за продажбите. По - скоро трябва да ги ухажваш. Иначе и аз не купувам от години спрей дезодоранти, а стик или рол он. За аромат - има парфюми.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th July 2008, 14:25
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

според мен англичаните са по-мърляви от българките,за французите да не говорим...
но твърдението,че българките не се поддържат е абсурдно да бъде изказвано,може би има неподдържани жени,но едва ли са по-голямата част
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзмутенаотакциятанаREXONA
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.