IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th May 2009, 22:03
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Има ли форума нужда от модератор?

В последно време ми прави впечетление ,че във форума е малко как да кажа -неподредено.За щяло и не щяло се пускат нови теми вместо да се пуска търсачка ,пише сена латиница на шльокавица и всякакви познати и непознати езици и т.н.Льофи няма време по цял ден да виси тук за да разчиства с метлата и се замислих няма ли да е добре форума да има модератор.Прави ми впечетление ,че преди когато е имало такива е било по-подредено Та понеже се чудя дали съм изчаткала и това дразни само мен или има и други искам да знам какво мислите по тоз ексзестенциален въпрос
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th May 2009, 22:05
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Има
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th May 2009, 22:17
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

misheto7 и според мен трябва да има
Пускат се безброй теми за щяло и нещяло като дадените потребители(най-вече нови тук) не си правят труда да проверят дали вече съществува,а като им се направи забележка се оправдават с това,че не са я намерили или нямат време,докато не им приложиш линка към темата и започнат да се оправдават
Та аз съм ЗА
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th May 2009, 22:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз мой да дъм проблемна личност, ама не мога да мълча
Мисля си го поне от няколко седмици. Върнах се наистина със желание да пиша тук, щото се появиха доста нови и интересни хора, обаче в един момент кво стана- и новите и старите интересни хора започнаха пак да си мълчат и да изчезват, защото се напълни с разни сдухани писачи и пущачи на теми, пускани поне 10 пъти преди това... тая търсачка никой за нищо я няма.
Оставям настрана всичките ни предишни конфликти с Льофи и се надявам наистина да не приеме тази тема и мнения като моето за опит за пореден конфликт, просто на черното не мога да кажа бяло- има нужда форума от един всекидневен боклукчия, който да поддържа чисто.
Според мен дори няма нужда да се знае кой е и на всеослушание да се обявява нов модератор, просто Льофи да си прецени на кой може да гласува доверие и да му даде права, без останалите да знаят.
Льофи, помисли си наистина, ако прочетеш тази тема- ясно ми е, че ти имаш и доста други задължения и не можеш да си тук по цял ден ама нека някой бъде
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th May 2009, 22:30
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Аз съм готов да поема на плещите си задължението и да стана модератор тук, като ще гарантирам, че редвон ще преглеждам раздела и ще вземам отношение.

Имам богат опит в администриране и модериране на страници и форуми, тъй, че няма да се затрудня никак
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th May 2009, 22:34
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел така работата ще стане много по-малка

аз искам спортаааа
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th May 2009, 22:36
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел така работата ще стане много по-малка
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th May 2009, 22:37
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел така работата ще стане много по-малка
Тежко му на тоя в общи приказки Има резон в това което казваш ,пък и има хора които пишат само в определени раздели ,наясно са с материята и могат да вземат компетентно решение ако се наложи

Лок
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th May 2009, 22:39
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

СТИГА МОДЕРАТОРНО ДЕЛЕНИЕ ... ВРЕМЕ Е ЗА ФОРУМНО ОБЕДИНЕНИЕ !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th May 2009, 22:41
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Преди повече от седмица писах ЛС на Льофи, че е препоръчително да има модератор във форума. Отговор не получих, най-вероятно дори не го е видял.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималифорумануждаотмодератор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.