IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 2nd March 2011, 12:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Чистят тези които както каза Пини Няма какво друго да работят! Повечето ми познати българи в Англия са успели да се реализиратбез никакъв проблем но имат образование!
Не знам дали тези 10 000 ги спират или просто са възпитани да са по толерантни но до сега не ми се е случвало да ме дискриминират! Първоначално може да те попитат от къде си, но от там нататък ще съдят за теб по личностните Ти качества и професионални умения!
Отговори с цитат
  #632  
Стар 2nd March 2011, 12:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Чистят тези които както каза Пини Няма какво друго да работят! Повечето ми познати българи в Англия са успели да се реализиратбез никакъв проблем но имат образование!
Не знам дали тези 10 000 ги спират или просто са възпитани да са по толерантни но до сега не ми се е случвало да ме дискриминират! Първоначално може да те попитат от къде си, но от там нататък ще съдят за теб по личностните Ти качества и професионални умения!
Отговори с цитат
  #633  
Стар 2nd March 2011, 12:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ами именно не си го усетила, защото не си неквалифицирана работна ръка.
Работила съм и като такава 2 години.
Кое ти е смешно, че като неквалифицирана работна ръка съм чистила за 600 евро на месец ли? Наистина си станала австрийка И на тях им е смешно, хубу, че все пак има чужденци, на които не им е смешно. Ако имали нужа... да ги нямаше тия чужденци, ше ви питам дали пак същата ще пеете
Отговори с цитат
  #634  
Стар 2nd March 2011, 12:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ами именно не си го усетила, защото не си неквалифицирана работна ръка.
Работила съм и като такава 2 години.
Кое ти е смешно, че като неквалифицирана работна ръка съм чистила за 600 евро на месец ли? Наистина си станала австрийка И на тях им е смешно, хубу, че все пак има чужденци, на които не им е смешно. Ако имали нужа... да ги нямаше тия чужденци, ше ви питам дали пак същата ще пеете
Отговори с цитат
  #635  
Стар 2nd March 2011, 12:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Апо, защо реши че ми е смешно?
Аз познавам добри момичета тук, които са принудени да чистят, защото като студентки нямат право на работа. Но в момента, в който получат възможност да работят те също си търсят работа, подходяща за образованието им
Ти защо си работила като чистачка?
Отговори с цитат
  #636  
Стар 2nd March 2011, 12:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Апо, защо реши че ми е смешно?
Аз познавам добри момичета тук, които са принудени да чистят, защото като студентки нямат право на работа. Но в момента, в който получат възможност да работят те също си търсят работа, подходяща за образованието им
Ти защо си работила като чистачка?
Отговори с цитат
  #637  
Стар 2nd March 2011, 13:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Апо, защо реши че ми е смешно?
Цитирай:
да се твърди, че Европа си е "отворила гъза за евтина работна ръка" за мен е смешно
Ами рабтих като чистачка, щото нямах кой знае кви алтернативи първите две години, не съм отишла квалифицирана в Германия, отидох там да се квалифицирам. А и времето, през което можех да работя беше или много рано сутрин, или много късно вечер. "Добри момичета" е излишно уточняване, аз нямам по- различно отношение към хората, работещи подобна работа, още повече, че и сама съм я работила.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 2nd March 2011, 13:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Апо, защо реши че ми е смешно?
Цитирай:
да се твърди, че Европа си е "отворила гъза за евтина работна ръка" за мен е смешно
Ами рабтих като чистачка, щото нямах кой знае кви алтернативи първите две години, не съм отишла квалифицирана в Германия, отидох там да се квалифицирам. А и времето, през което можех да работя беше или много рано сутрин, или много късно вечер. "Добри момичета" е излишно уточняване, аз нямам по- различно отношение към хората, работещи подобна работа, още повече, че и сама съм я работила.
Отговори с цитат
  #639  
Стар 2nd March 2011, 13:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ти си отишла за да се квалифицираш - по твое желание, а не защото Германия спешно се е нуждаела от труда ти като чистачка и както Габи твърди си е "отворила гъза за евтина работна ръка". В такъв смисъл казах, че твърдението е смешно. Тази работа е бил твой избор.
Студентите в Германия имат ли право на работа?
Отговори с цитат
  #640  
Стар 2nd March 2011, 13:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ти си отишла за да се квалифицираш - по твое желание, а не защото Германия спешно се е нуждаела от труда ти като чистачка и както Габи твърди си е "отворила гъза за евтина работна ръка". В такъв смисъл казах, че твърдението е смешно. Тази работа е бил твой избор.
Студентите в Германия имат ли право на работа?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОбичателиБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.