IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th February 2013, 09:16
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Аз моето мнение ти го казах и преди,но сега като гледам снимката на аватара не мога да се въздържа.Изглеждаш страхотно и с тия кубици и според мен не променяй нищо.Поне за сега.Всяка операция крие риск.Щом нямаш проблем не си го причинявай.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th February 2013, 10:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Да аз съм , не не сменям РIP ,просто ще си правя ринопластика,и реших да увелича обема,но както по всичко личи няма да стане лесно,аз не искам да поема риска да се налагам,а док. има малко по различно мнение от мен !!! ((((
Прочетох аз после ... дааа .... и какво е мнението на док?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th February 2013, 12:55
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Ina.Ina а какво е твоето,мисля че това беше и твоят док. !! Анастасов
hera няма същесвен проблемс изклчение на това че този имплантат не обра цялостно малка част от птозата която имах! Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th February 2013, 13:28
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!
И аз мисля,че са ти добре гърдите,съдейки от аватара,но ти си знаеш най-добре!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th February 2013, 13:51
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Ако бях решила да си правя експерименти щях да отида при доктора със снимка и да кажа ето това ми на прави! Ясно ми е че всичко е до анатомия,ясно ми е и как не искам да изглеждам,както и че държа да се вместя в допустими граници! Въпроса все пак беше за да имам отправна точка,все пак тук има момичета сменяли сс,профил и тн. при реоперации !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th February 2013, 14:26
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Ясно ми е че всичко е до анатомия,ясно ми е и как не искам да изглеждам,както и че държа да се вместя в допустими граници!
Това е много важно-да знаеш какво искаш и какво не искаш!!!Но има неща,които не зависят от желанията ни
Дано останеш доволна,ако направиш корекция на гърдите!!!Късмет!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th February 2013, 19:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Ina.Ina а какво е твоето,мисля че това беше и твоят док. !! Анастасов
hera няма същесвен проблемс изклчение на това че този имплантат не обра цялостно малка част от птозата която имах! Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!
Хич не си ги пипай - на това мнение съм. Особено, ако не си раждала, кърмила или пък плануваш още бременности. А даже и да не ти предстои бременност, все в даден момент ще ти се наложи пак да ги смениш. Но сега не ти създават проблеми, изглеждаш повече от прекрасно ... въобще не ги включвай в сметката тоз пък.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th February 2013, 16:50
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

И съм раждала и кърмила и не смятам да повторя в следвщите години! Аз все пак имах конкретен въпрос, и не защото се двуумя дали да го направя ! Аз за себе си решение съм взела,на мен ми е достатъчно и недоволството в къщи,явно този път ще е без подкрепата на всички !!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th February 2013, 17:58
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Не се сърди.Не е вярно, че не те подкрепяме.Правим го от добри чумства,но щом си решила...При реоперацията аз лично не исках по-голям кубик,но при новата марка нямаше точните параметри на ПИП и сложих с 35 сс повече.Така,че при мен няма разлика от преди
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th February 2013, 18:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
И съм раждала и кърмила и не смятам да повторя в следвщите години! Аз все пак имах конкретен въпрос, и не защото се двуумя дали да го направя ! Аз за себе си решение съм взела,на мен ми е достатъчно и недоволството в къщи,явно този път ще е без подкрепата на всички !!!
Златна, искаше мнение - дадохме ти го. Че не съвпада с твоето - ами така е често в живота. Щом си решила за себе си, давай напред.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: реоперациянагърдиринопластиканяколковъпроса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.